Ever After High

Profil studenta: Briar Beauty

25. února 2015 v 10:20 | ○Lagoona○Blue○
Briar Beauty je potomkem Šípkové Růženky ze stejnojmenné pohádky, jež tajně touží prožít každý den naplno. Nikdy totiž neví, kdy se píchne trnem do prstu a upadne do stoletého spánku. Její kouzelnou schopností je slyšet vše na míle daleko, bohužel ale jen když spí. Svůj pohádkový vztah zatím moc neřeší, protože dobře ví, že princ se objeví až za 100 let. Má tedy ještě dost času a nepotřebuje líbat nějakého žabáka. Nejvíce ji vytočí fakt, že občas usne, a to úplně kdekoliv. Ve škole z toho pak má vždy velký průšvih. Z předmětů ve škole si opravdu oblíbila královskou studentskou radu, jelikož se tam probírá vše od vládnutí až po večírky. Její oblíbenou činností je totiž plánování čarovných oslav pro své kamarády. Z důvodu nošení šeredných a úplně stejných cvičebních úborů nesnáší Grimmnastiku. Kamarádky, na něž se nejvíce spoléhá, jsou Apple White a Blondie Lockes. Na koleji je její spolubydlící Ashlynn Ella, dcera Popelky. Stejně jako několik dalších studentů patří do skupiny šlechticů, což znamená, že chce následovat svůj osud.
Podobáš se studentce Briar Beauty v něčem? Pokud ano, v čem? Patří mezi tvé oblíbené postavy, nebo ji naopak nemáš v oblibě?


Ever After High TAG

13. února 2015 v 23:31 | ○Lagoona○Blue○
Ahoj, pořád jsem čekala, že mě někdo zataguje do School TAGu, ale bohužel se tak nestalo. Docela mě to mrzí, protože odpovídat na otázky mě baví. Rozhodla jsem se tedy vytvořit svůj vlastní Ever After High TAG pouze se svými otázkami. Nikoho tagovat nebudu, ale kdo bude chtít, může tento TAG vyplnit i na svůj blog. Vadit mi to určitě nebude a já se ráda dozvím něco nového, co se týká vás a Ever After High. :)

Jak dlouho znáš Ever After High a jak jsi k nim přišla?
Znám je už od jejich úplného začátku, ale zajímat jsem se o ně začala až na podzim roku 2013. Pamatuji si, že jsem se s nimi seznámila na jednom z prvních blogů o nich, ale už si bohužel nevzpomenu na jeho název.

Profil studenta: Apple White

8. ledna 2015 v 13:08 | ○Lagoona○Blue○
Apple White je dcerou Sněhurky z pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků. Tajně touží po tom, aby ji ostatní znali jako tu nejkrásnější a to jak uvnitř, tak navenek. Kdykoliv zamrká nebo zazpívá, kluci a zvířátka se neudrží a musí ji jít zachránit. Chce zkrátka v každém probudit hrdinu. Každý na škole si myslí, že princ Daring Charming a ona spolu chodí. To ji však vytáčí, protože i když její příběh končí jejich svatbou, ještě přeci neznamená, že se o nich musí pořád a všude mluvit. Věc, které neodolá v žádné situaci jsou jablíčka! Jakmile nějaké uvidí, nedokáže se ovládnout. Její oblíbený předmět je vladaření, protože každý přeci počítá s tím, že je ta nejlepší královna na světě! Naopak z předmětů nesnáší královské vaření. Přísahá, že se jí někdo snaží do jídla přimíchat jed! Její spolubydlící je Raven Queen, dcera Zlé královny z téže příběhu, jež ji má otrávit jablkem. Jejími nejlepšími kamarádkami navždy jsou Briar Beauty a Blondie Lockes. Patří do studentské skupiny šlechticů, což znamená, že jde ve stopách své matky a chce se stát následující Sněhurkou.
Podobáš se studentce Apple White v něčem? Pokud ano, v čem? Patří mezi tvé oblíbené postavy, nebo ji naopak nemáš v oblibě?

Profil studenta: Raven Queen

5. ledna 2015 v 14:52 | ○Lagoona○Blue○
Raven Queen je dcerou Zlé královny z velice známé pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků. Jejím tajným přáním je smět zůstat sama sebou. To, že není dámou v nesnázích, ještě přeci neznamená, že si nezaslouží své Šťastně až na věky. Stejně jako její matka umí sesílat kouzla, bohužel ale ovládá jen černou magii. Kdykoliv se snaží využít svých schopností k něčemu dobrému, tak má kouzlo úplně opačný účinek. Její tajnou láskou je Dexter Charming, syn prince Krasoně, jehož bezmezně miluje. Jejím oblíbeným předmětem ve škole je hudebka. Copak, myslíte si snad, že srdceryvné balady zpívají pouze princezny? Naopak naprosto nesnáší kouzlologii, i přesto, že má na kouzlení talent. Kamarádky, na které se vždy může spolehnout, jsou Madeline Hatter a Cerise Hood. Svůj pokoj sdílí společně s Apple White, dcerou Sněhurky, kterou má podle svého osudu otrávit jablkem. Patří ale do studentské skupiny rebelů, tudíž chce vytvořit svůj vlastní příběh.
Podobáš se studentce Raven Queen v něčem? Pokud ano, v čem? Patří mezi tvé oblíbené postavy, nebo ji naopak nemáš v oblibě?

Nové EAH charaktery a jejich panenky

1. ledna 2015 v 12:41 | ○Lagoona○Blue○
Ahoj, vítám vás v novém roce 2015! Musím říct, že včerejší oslava nového roku mě tak nakopla, že mám najednou chuť vydávat spoustu článků a popravdě, i Monster High mě hned baví více. Co se týče novinek, teď jich tu pravděpodobně bude opravdu hodně, jelikož nás jimi Mattel na začátku tohoto roku doslova zahltil. Ještě než se pustíme do náplně dnešního článku, chci vám všem popřát mnoho úspěchů a radosti v letošním roce a samozřejmě také poděkovat, že jsem se v soutěži o nejlepší MH a EAH blogerku roku 2014 umístila mezi třemi prvními. Opravdu jsem to nečekala a jsem ráda, že můj blog a články máte rádi. :)

Hledala jsem něco, čím bych mohla spestřit vstup do nového roku a našla jsem promo fotky nových EAH charakterů a jejich panenek. V této sérii novinek se nachází rebelka Darling Charming, sestra bratrů Charmingů, Rosabella Beauty, dcera Krásky a Zvířete a rebel Alistar Wonderland, syn Alenky. Mezi nové šlechtice patří Fayebelle Thorne, pravděpodobně dcera víly a Bunny Blanc, jež je dcerou králíka z říše divů. Více o těchto nových charakterech zatím bohužel nevím. Která z těchto pohádkových novinek vás zaujala nejvíce? Víš o nich něco víc? Neváhej a napiš to do komentářů! :)

Darling Charming

Holly a Poppy O'Hair

29. prosince 2014 v 11:57 | ○Lagoona○Blue○
Ahoj, jelikož nemám vůbec nápady na články, přidám sem alespoň nové fotky od Dms_a_jem, na kterých jsou sestry Holly a Poppy O'Hair. Musím říct, že se mi na těchto fotkách obě panenky moc zalíbily, hlavně tedy Holly. Nejvíce mě zaujaly jejich vlasy, jež jsou opravdu nádherné. Zatím o nich neuvažuji, ale třeba se to někdy změní a budu je vlastnit. :) Líbí se vám tyto dvě dcery Lociky? Budete si je přát nebo je dokonce i vlastníte?

Nové promo fotky Kitty Cheshire

17. listopadu 2014 v 22:08 | ○Lagoona○Blue○
Ahoj, po delší pauze se opět hlásím s dalším článkem a jak jste si jistě všimli, tak i s novým designem. Dnes si ukážeme nové promo fotky panenky Kitty Cheshire, která je jedna z nejnovějších ze základní edice. Už několikrát jsem psala, že se mi tato panenka líbí, ale přesto mě docela zklamala. Má roztomilý obličej, krásné oblečení a skvěle sladěné barvy, ale představovala jsem si ji trochu jinou, když jsme na ni čekali tak dlouho. S tím ale bohužel nic neudělám, i takto je moc pěkná a určitě jednou bude patřit do mého wishlistu. :) Jaký je váš názor na tuto panenku? Líbí se vám nový design?

Nové panenky Through the Woods

5. listopadu 2014 v 16:24 | ○Lagoona○Blue○
Ahoj, omlouvám se, že jsem od neděle nebyla aktivní, ale teď ve škole píšeme dost testů, včetně čtvrtletních písemných prací. Nestíhám každý den vydávat na blog články, proto očekávejte několik přednastavených článků o novějších panenkách či playsetech.
Trough the Woods patří mezi nejnovější edice Ever After High a nalezneme v ní Blondie Lockes, Ashlynn Ellu, Poppy O' Hair a C. A. Cupid. Každá z panenek má k sobě lucernu, Blondie a Ashlynn mají na hlavě šátek a Poppy s Cupid baret. Nejméně se mi z této edice líbí asi Cupid a nejvíce určitě Poppy, protože vypadá taková dospělejší a elegantní. Později se ji možná pokusím sehnat. :) Jaký je váš názor na edici Trough the Woods? Která z panenek se vám líbí nejvíce, a která nejméně?

Blondie Lockes

Nové playsety: Glass Slipper Shop a Beanstalk Bakery

28. října 2014 v 17:29 | ○Lagoona○Blue○
Ahoj, na internetu se nedávno objevily první promo fotky dvou nových playsetů, které se nejspíš jmenují Glass Slipper Shop a Beanstalk Bakery. První playset by měl být jako obchod s botami a druhý jako cukrárna. I přesto, že o koupi ani jednoho z playsetů neuvažuji, opravdu se mi moc líbí a je to skvělý nápad. :) Jak se vám playsety líbí? Co na ně říkáte?

Glass Slipper Shop

Thronecoming - kreslené Png obrázky

22. října 2014 v 15:03 | ○Lagoona○Blue○
Ahoj, na internetu jsem našla moc pěkné kreslené Png obrázky, tzv. artworky, s postavami z edice Thronecoming. Nejlépe se dají využít na design, protože jsou kvalitní a bez pozadí. Mně se velmi líbí, tak doufám, že se mnou budete sdílet podobný názor. :)

C.A. Cupid

Nové panenky Mirror Beach

21. října 2014 v 16:31 | ○Lagoona○Blue○
Ahoj, už dlouho zde nebyl žádný článek s Ever After High, tak jsem se to rozhodla napravit, protože jsem si je opravdu velice oblíbila a za poslední dobu se o ně zajímám více než o monsterky. V tomto článku si představíme jednu z nejnovějších edicí, která se jmenuje Mirror Beach. Upozorňuji, že edice by se podle posledních informací měla jmenovat takto, nikoliv jako Glass Lake. Už z názvu jistě poznáte, že se jedná o plážové panenky a zatím mezi ně patří pouze Maddie, Ashlynn a Apple. Mně osobně se neskutečně všechny tři líbí a alespoň Apple nebo Ashlynn bych se později pokusila sehnat. Líbí se mi na nich snad všechno, především však jejich krásné oblečení a sluneční brýle. Jak vás tyto panenky zaujaly? Sdílíte se mnou stejný názor?

Apple White

Dexter Charming doll

21. května 2014 v 14:40 | ○Lagoona○Blue○
Ahoj, je tu další slíbená novinka EAH - Dexter Charming jako panenka! Ano, konečně jsme se ho dočkali a myslím, že je skvělý. Tedy alespoň lepší než Hunter. :)

NEKOPÍROVAT BEZ MÉHO ZDROJE!

http://37.media.tumblr.com/1fdac7c724375669cfb4041f86936855/tumblr_n5vil4u6ZZ1srqvdro1_1280.png

Holly and Poppy O' Hair

19. května 2014 v 14:54 | ○Lagoona○Blue○
Zdravím! Po nějakém tom čase opět přináším jednu novinku od EAH. Je jich sice více, třeba že byly zveřejněny promo fotky Dextera či nové fotky edice Hat-Tastic party, ale o tom bude až příští článek s novinkami. ;) Holly a Poppy O' Hair jsou nejspíš sestry, které se budou prodávat v 2-packu. Není jisté, jestli se objeví v českých a slovenských obchodech ani jejich cena. Mě osobně je z nich mnohem sympatičtější Poppy ( ta s kratšími vlasy ) a také se mi líbí více. Popravdě, Holly mi přijde spíše jako napodobenina nebo smíšenina více panenek EAH. Když by se prodávala Poppy samotná, tak bych si ji jistě koupila. :) Která se vám líbí více či jaký máte na tyto sestry názor?

Promo fotky

http://37.media.tumblr.com/31463ba525e74480dbc32b4c6575aedb/tumblr_n5j264nvSZ1srqvdro1_500.jpg

Panenky Thronecoming v krabicích

3. května 2014 v 10:04 | ○Lagoona○Blue○
Ahoj. Tak přináším další novinky a tentokrát ze světa Ever After High. První fotky panenek z nové edice Thronecoming v krabicích zveřejněny! :) Jak se vám líbí? Mě popravdě docela ano. Každá má takový jedinečný styl.

Apple White

http://24.media.tumblr.com/4473f7b172e9617f57e6e6919c392089/tumblr_n4yrjzJvuM1qe6op9o1_1280.jpg

Promo fotky nových panenek EAH

21. dubna 2014 v 19:27 | ○Lagoona○Blue○
Ahoj. Objevily se promo fotky nových panenek EAH, mezi kterými je dokonce Dexter a Lizzie!

Dexter Charming, Basic
Je vážně opravdu moc hezký, ale oblečení mi přijde jako od normálního kena. I přesto pokud se u nás objeví, si jej koupím. Samozřejmě bude záležet i na jeho ceně. :)

Dexter

Detailnější fotky Briar, Apple a Cerise z nové edice

11. dubna 2014 v 17:54 | ○Lagoona○Blue○
Panenky Briar, Apple a Cerise z nové edice Hat-Tastic Party na detailnějších fotkách. Zaujaly mě všechny, jsou prostě úžasné a tak originální. :) Jaký je na ně váš názor?

http://24.media.tumblr.com/d2824a0b8e767c3353a1b6826391084b/tumblr_n3tpjaOBjB1rchdeuo4_1280.jpg

Nová edice panenek EAH

11. dubna 2014 v 14:38 | ○Lagoona○Blue○
Ahoj, zdravím vás u dalšího článku. Jak jste podle nadpisu článku poznali, bude o nové edici panenek Ever After High. Její název je pravděpodobně Hat-Tastic Party a objeví se v ní panenky Madeline Hatter, Apple White, Cerise Hood, Cedar Wood a Briar Beauty. Každá panenka v této nové edici má rukavice a melíry ve vlasech, což je dost zajímavé. Má vyjít i další playset, který se bude prodávat právě s panenkou Maddie. Můžeme jej vidět i na prvním obrázku. Panenky se mi tak nějak líbí všechny a nemůžu si vybrat tu nejhezčí. :) Jaký je váš názor?

Všechny panenky a playset

http://37.media.tumblr.com/bd95a3095dde41f9d8714ad8365e9cd6/tumblr_n3r1c2dXHj1qf8y60o1_500.jpg

Cedar Wood v krabici

15. března 2014 v 21:01 | ○Lagoona○Blue○
Jsou tu fotky nové panenky Cedar v krabici! Já osobně jsem si ji opravdu jako panenku oblíbila. Je taková originální a zajímavá, navíc se mi líbí její styl a líčení. :) Co na ni říkáte vy?

Madeline Legacy Day

7. března 2014 v 22:58 | ○Lagoona○Blue○
Přináším nové a detailnější fotky panenky Madeline z druhé vlny edice Legacy Day. Mně se na ni toto oblečení vůbec nehodí, protože v něm není moc bláznivá a je až příliš dospělá. Každopádně boty má úžasné! :) Souhlasíte s mým názorem nebo máte jiný?

http://31.media.tumblr.com/fdc427709020874f2d4fd04196f3a18a/tumblr_n19aokkOCu1qdfd5vo1_1280.jpg

Beauty Cerise

5. března 2014 v 14:43 | ○Lagoona○Blue○
 
 

Reklama