Únor 2015

Profil studenta: Briar Beauty

25. února 2015 v 10:20 | ○Lagoona○Blue○ |  Ever After High
Briar Beauty je potomkem Šípkové Růženky ze stejnojmenné pohádky, jež tajně touží prožít každý den naplno. Nikdy totiž neví, kdy se píchne trnem do prstu a upadne do stoletého spánku. Její kouzelnou schopností je slyšet vše na míle daleko, bohužel ale jen když spí. Svůj pohádkový vztah zatím moc neřeší, protože dobře ví, že princ se objeví až za 100 let. Má tedy ještě dost času a nepotřebuje líbat nějakého žabáka. Nejvíce ji vytočí fakt, že občas usne, a to úplně kdekoliv. Ve škole z toho pak má vždy velký průšvih. Z předmětů ve škole si opravdu oblíbila královskou studentskou radu, jelikož se tam probírá vše od vládnutí až po večírky. Její oblíbenou činností je totiž plánování čarovných oslav pro své kamarády. Z důvodu nošení šeredných a úplně stejných cvičebních úborů nesnáší Grimmnastiku. Kamarádky, na něž se nejvíce spoléhá, jsou Apple White a Blondie Lockes. Na koleji je její spolubydlící Ashlynn Ella, dcera Popelky. Stejně jako několik dalších studentů patří do skupiny šlechticů, což znamená, že chce následovat svůj osud.
Podobáš se studentce Briar Beauty v něčem? Pokud ano, v čem? Patří mezi tvé oblíbené postavy, nebo ji naopak nemáš v oblibě?Toy Fair 2015 - Monster High a Ever After High

15. února 2015 v 10:39 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, v dnešním článku s novinkami si představíme nejnovější Monster High a Ever After High panenky, které jsou k vidění na letošním Toy Fair. Začneme první fotkou, na které můžeme vidět Jinafire Long, Frankie Stein, Toralei Stripe a Honey Swamp z cirkusové edice Freak du Chic. Popravdě, nelíbí se mi na nich skoro nic a jsou naprosto příšerné.


Ever After High TAG

13. února 2015 v 23:31 | ○Lagoona○Blue○ |  Ever After High
Ahoj, pořád jsem čekala, že mě někdo zataguje do School TAGu, ale bohužel se tak nestalo. Docela mě to mrzí, protože odpovídat na otázky mě baví. Rozhodla jsem se tedy vytvořit svůj vlastní Ever After High TAG pouze se svými otázkami. Nikoho tagovat nebudu, ale kdo bude chtít, může tento TAG vyplnit i na svůj blog. Vadit mi to určitě nebude a já se ráda dozvím něco nového, co se týká vás a Ever After High. :)

Jak dlouho znáš Ever After High a jak jsi k nim přišla?
Znám je už od jejich úplného začátku, ale zajímat jsem se o ně začala až na podzim roku 2013. Pamatuji si, že jsem se s nimi seznámila na jednom z prvních blogů o nich, ale už si bohužel nevzpomenu na jeho název.

První fotky nových panenek od majitelů

6. února 2015 v 12:28 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, před pár hodinami se dostaly na svět první fotky nových panenek od majitelů. Nejsou sice moc kvalitní, ale na posouzení panenky to myslím stačí. Všechny fotky pocházejí z Německa, nikoli z USA.

Luna Mothews - Boo York, Boo York

Na ebay je k zakoupení v překvapivé ceně 20,50 EUR, což je asi 600 Kč. Docela mě zaskočilo, že není vůbec tak špatná, jak zprvu vypadala. Zaujala mě na ní zejména její křídla a čelenka.


Půvabná princezna Apple na procházce

3. února 2015 v 16:02 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Ahoj, po několika sychravých a smutných dnech nastal opět nějaký slunečný den, tak jsem vzala na procházku svoji půvabnou princeznu Apple, abych s ní nafotila několik nových fotek pro vás. Nejvíce se jí líbilo u malých jedliček zasypaných posledními zbytky sněhu, kde dokonce chvíli i poseděla. Než se vrhneme na fotky, chci vám ještě moc poděkovat za krásných 660 odběratelů a přes 220 000 zhlédnutí videí na mém YouTube kanále. A do komentářů určitě napište, koho mám příště na blog nafotit. :) Líbí se vám tyto fotky s Apple? Která vás zaujala nejvíce?


Další vřelé novinky z monstr-světa

2. února 2015 v 15:51 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, na většině blozích jste tyto novinky už nejspíš zahlédli, ale rozhodla jsem se to na svůj blog dát i já. První novinkou je buď další nová edice I Love Purses, nebo 2. vlna edice I Love Accessories, ve které nalezneme Robeccu Steam a Honey Swamp. Obě panenky jsou oblečeny ve velice jednoduchém oblečení a mají k sobě jako doplněk dvě kabelky.
Osobně si myslím, že to není nejhorší novinka, ale Robecca by mohla mít výraznější barvu rtěnky a Honey jiný účes.