Leden 2015

Nová edice Monster Fitness

30. ledna 2015 v 11:09 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, na internetu se objevily první promo fotky nové edice, jejíž název je Monster Fitness. Je to v pořadí již druhá sportovní edice, ovšem trochu méně propracovanější než ta první, kterou je Ghoul Sports. Najdeme zde Venus McFlytrap, Lagoonu Blue a Catrine DeMew, jež má k sobě v balení činky. Dočetla jsem se, že ani jedna z panenek v této edici nebude mít boty, což mi přijde docela hloupé a nelíbí se mi to. Z panenek mě zaujala pouze Catrine, u Lagoony se mi nelíbí růžové melíry ve vlasech a Venus mě nezaujala celá, hlavně tedy ne její účes. Určitě je to dobrý a velice originální nápad na novou edici, ale myslím, že na panenkách si měl Mattel dát opravdu více záležet. Na první pohled mi totiž přijdou až příliš jednoduché a odfláknuté. Sdílíte se mnou stejný nebo odlišný názor? Která ze tří panenek se vám líbí nejvíce?


Zdroj: monster-lili.tumblr.com

Cerise na první zimní procházce

29. ledna 2015 v 15:42 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Ahoj, přes noc u nás na Brněnsku nasněžilo, tak jsem dnes po rozdání výpisů pololetního vysvědčení ve škole, šla nafotit několik fotek své nejnovější panenky Cerise Hood. Doufám, že se vám těch pár fotek ze zimní procházky bude líbit. :) Líbí se vám tyto fotky? Jste spokojeni se svým vysvědčením? Také je u vás sníh?

Než se Cerise vydala na krátkou procházku zasněženou krajinou, přehodila si kapuci od svého červeného pláště přes svoji hnědou kadeř s bílými melíry.


První fotky panenky Amanity Nightshade

23. ledna 2015 v 14:57 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, přináším v pořadí již druhý článek týkající se nové monsterky Amanity Nightshade, teď ale už s prvními fotkami panenky. Jak bylo již v předešlém článku zmíněno, panenka opravdu bude patřit do edice Gloom & Bloom a dočetla jsem se, že je to nakonec dcera mucholapky. Najdeme ji už dokonce v nabídce na internetovém obchodě Toot's Toys, kde již brzy bude dostupná v ceně 34.99 $. Nemohu říct, že by se mi jako panenka vůbec nelíbila, ale nepřijde mi nijak výjimečná ani originální. Musím ale uznat, že její oči a fialové vlasy jsou nádherné. I přesto, že podle mě nepatří mezi ty nejhorší novinky, si ji určitě nepořídím. Líbí se vám tato nová panenka? Čím vás zaujala nejvíce nebo naopak nejméně?


Nový charakter Amanita Nightshade

17. ledna 2015 v 21:43 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, dočetla jsem se, že Mattel chystá v blízké budoucnosti několik nových charakterů, které se budou jmenovat Kieran Valentine, Batsy Claro, Isi Dawndancer, Kjersti Trollson, Finnegan Wake, kterého si zvolili fanoušci a Amanita Nightshade, o níž je právě tento článek. Poprvé se objevila v časopise Monster High v Argentině, kde byl zveřejněný její první obrázek. Co jsem o ní zjistila, měla by být dcerou mrtvé květiny nebo muchomůrky (amanita = muchomůrka), fotit selfie a mít ráda fialovou a zelenou barvu. Nejspíš bude součástí edice Gloom & Bloom a první promo fotky panenky by se měly objevit v průběhu února. Více informací zatím Mattel neposkytl, nebo se mi je alespoň nepodařilo zjistit, ale pokud o této nové postavě něco víte vy, určitě to napište do komentářů. :) Líbí se vám tento nový charakter? Těšíte se na připravovanou panenku?


Neaktivita a tvorba grafiky

14. ledna 2015 v 15:26 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Ahoj,
vítejte dnes v trochu vážnějším článku, ve kterém vám chci objasnit jednu věc, týkající se grafiky a vyjádřit se trochu k mojí neaktivitě. Už od uzavření poslední objednávky grafiky, která byla před Vánoci, mi neustále i přes uzavřené komentáře pod článkem chodí na e-mail objednávky designů a popisků k nim. Když komentáře uzavřu, znamená to, že nemám na grafiku vůbec, ale opravdu vůbec čas. Neskutečně ráda bych tu na blogu pro vás byla každý den, každý den bych pro vás dělala grafiku, protože mě to baví, ale nejde to a to mě moc mrzí. Já si vážím vaší podpory a také toho, že se vám moje grafika líbí a máte o ni tak velký zájem, ale škola je teď v poslední době tak náročná, že nemám čas ani na ten osobní život, natož si na půl dne sednout k Photoshopu a dělat grafiku. Prosím, pochopte mě a nepište mi o designy na e-mail. Nebojte se, až budu mít čas, určitě objednávku grafiky otevřu! K objednání designů na vaše blogy budete mít ještě spoustu šancí, ale prozatím zde naleznete grafiku jen volnou, jako jsou avatary, oddělovače, popisky, ale i třeba designy. Co se týče psaní článků, nevím o čem by měly být. Chcete tu názorové články, týdny s monsterkami a everkami nebo třeba recenze na knížky Monster High? Určitě mi napište do komentářů pár tipů, co by se vám tu líbilo. Chci, aby vás to tu bavilo a aby si tu každý našel to své. Jediné v čem vám asi nevyhovím, jsou fotky mých panenek. Vím, že tohle je vůbec to nejžádanější na blozích o panenkách, ale venku je pořád zataženo a zima, v čemž se fotit opravdu nedá a popravdě, já se k tomu ani nepřinutím. Předem mě tedy omluvte za minimální aktivitu a užijte si krásný zbytek dne! :)

Avatar je mé tvorby, prosím nekopírovat!

Volný design #014 | Freaky Fusion

10. ledna 2015 v 22:14 | ○Lagoona○Blue○ |  Volná grafika
Ahoj, přináším volný design společně s ikonkou a oddělovačem do menu! Pokud se vám líbí, určitě jej použijte, ale nemažte z něj prosím zdroj. Když byste ho potřebovali nastavit, stačí mi napsat na e-mail a ráda vám s tím pomůžu. :)

Volný design, nemazat zdroj | Freaky Fusion | Doba výroby: asi 2 hodiny | Program: Photoshop | Spokojenost: 90 % | Stáhnout

Všimla jsem si, že jsem už od léta nepřidala žádný volný design, tak jelikož mě poslední dobou grafika opravdu baví, rozhodla jsem se to hned napravit. Už dlouho chci udělat nějaký design s postavami z filmu Freaky Fusion, proto je tento právě s nimi. Hodnotím jej kladně, protože se mi líbí asi nejvíce ze všech volných designů, které jsem doposud vytvořila. Sladila jsem jej do modré barvy, jelikož ta se podle mě k těmto postavám docela hodí. Ozdobila jsem jej nějakými brushemi blesků a světýlek a na stránku a do menu jsem dala menší Png splynutých studentů.

Catrine Gloom and Bloom

10. ledna 2015 v 12:30 | ○Lagoona○Blue○ |  Galerie
Catrine z edice Gloom and Bloom se mi na promo fotkách moc nelíbila a nezaujala mě. Když jsem však narazila na tyto nové fotky od Dms_a_jem, dočista jsem na ni změnila názor. Na fotkách tohoto autora je to totiž velice půvabná kočkodlačka s nádhernými šaty, doplňky a líčením. Kombinace barev u této panenky mě doslova fascinuje a je to prostě něco úžasného. Zalíbila se mi natolik, že si ji možná jako jednu z mála nových monsterek pořídím. :) Jaký na ni máte názor vy? Co se vám na ní líbí nejvíce nebo naopak nejméně? Pořídíte si ji?


Profil studenta: Apple White

8. ledna 2015 v 13:08 | ○Lagoona○Blue○ |  Ever After High
Apple White je dcerou Sněhurky z pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků. Tajně touží po tom, aby ji ostatní znali jako tu nejkrásnější a to jak uvnitř, tak navenek. Kdykoliv zamrká nebo zazpívá, kluci a zvířátka se neudrží a musí ji jít zachránit. Chce zkrátka v každém probudit hrdinu. Každý na škole si myslí, že princ Daring Charming a ona spolu chodí. To ji však vytáčí, protože i když její příběh končí jejich svatbou, ještě přeci neznamená, že se o nich musí pořád a všude mluvit. Věc, které neodolá v žádné situaci jsou jablíčka! Jakmile nějaké uvidí, nedokáže se ovládnout. Její oblíbený předmět je vladaření, protože každý přeci počítá s tím, že je ta nejlepší královna na světě! Naopak z předmětů nesnáší královské vaření. Přísahá, že se jí někdo snaží do jídla přimíchat jed! Její spolubydlící je Raven Queen, dcera Zlé královny z téže příběhu, jež ji má otrávit jablkem. Jejími nejlepšími kamarádkami navždy jsou Briar Beauty a Blondie Lockes. Patří do studentské skupiny šlechticů, což znamená, že jde ve stopách své matky a chce se stát následující Sněhurkou.
Podobáš se studentce Apple White v něčem? Pokud ano, v čem? Patří mezi tvé oblíbené postavy, nebo ji naopak nemáš v oblibě?

Harpyjo-kentauří kráska Avea ve sněhu

6. ledna 2015 v 20:42 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Ahoj, přináším várku zimních fotek, na nichž mi zapózovala moje nejnovější monsterka, kterou je harpyjo-kentauří kráska Avea Trotter. Tyto fotky jsou sice asi týden staré, protože teď už u nás bohužel žádný sníh není, ale myslím si, že Avey to v kontrastu s bílou barvou opravdu moc sluší. Pod článkem naleznete menší anketu, kde budete moct hlasovat, zda na příštích fotkách bude moje nová Cerise Hood nebo Apple White. :) Líbí se vám fotky mé harpyjo-kentaurky? Vlastníte ji také?


Moje 4. EAH - Cerise Hood Basic

5. ledna 2015 v 21:41 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Ahoj, připravila jsem si pro vás článek, kde vám představím moji nejnovější Ever After High panenku, kterou je právě pohádkově krásná Cerise Hood, dcera Červené karkulky a vlka, ze základní edice. Tuto panenku si již asi rok přeji do své sbírky, ale splnilo se mi to až dnes, v předvečer mých 13. narozenin. Cerise jsem dostala společně s další úžasnou vůní Playboy a lístky na pořad Partička, který přijede k nám do města a bude tu mít show. Z dárků jsem nadšená a opravdu jsem je tak skvělé nečekala. :)


Panenka má typický červený plášť s kapucí a se zdobením větví, kterým má přikrytou svoji hnědou kadeř s bílými melíry, jejíž část má staženou do malého culíku, vyčuhujícího ven zpod pláště. Obličej má jako každá z panenek Ever After High zakulacený, v němž vynikají Cerisiny velké modré oči, ještě více zvýrazněné stříbrnými a světle hnědými očními stíny. Obočí má na vnitřních konečcích jemně roztřepené a ústa má namalována světle růžovou, že téměř nejdou rozeznat od barvy pleti, kterou má snědou. Tričko je kostkované s krátkými průhlednými rukávy a malým závojkem do tvaru sukně. Vše je sladěno do černé a červené barvy a zdobené hnědým páskem s přaskami a řetízkem s lístkem na konci. Na nohou má šedé legíny a hnědé kozačky stylem podobající se již zmíněnému pásku. Pravou ruku jí zdobí červený prsten a černý náramek. Jako doplněk k sobě tato panenka má plátěný košík s červenou úchytkou, deníček s krátkým příběhem a hřebínek a stojánek v černé barvě.

Panenka v krabici


Profil studenta: Raven Queen

5. ledna 2015 v 14:52 | ○Lagoona○Blue○ |  Ever After High
Raven Queen je dcerou Zlé královny z velice známé pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků. Jejím tajným přáním je smět zůstat sama sebou. To, že není dámou v nesnázích, ještě přeci neznamená, že si nezaslouží své Šťastně až na věky. Stejně jako její matka umí sesílat kouzla, bohužel ale ovládá jen černou magii. Kdykoliv se snaží využít svých schopností k něčemu dobrému, tak má kouzlo úplně opačný účinek. Její tajnou láskou je Dexter Charming, syn prince Krasoně, jehož bezmezně miluje. Jejím oblíbeným předmětem ve škole je hudebka. Copak, myslíte si snad, že srdceryvné balady zpívají pouze princezny? Naopak naprosto nesnáší kouzlologii, i přesto, že má na kouzlení talent. Kamarádky, na které se vždy může spolehnout, jsou Madeline Hatter a Cerise Hood. Svůj pokoj sdílí společně s Apple White, dcerou Sněhurky, kterou má podle svého osudu otrávit jablkem. Patří ale do studentské skupiny rebelů, tudíž chce vytvořit svůj vlastní příběh.
Podobáš se studentce Raven Queen v něčem? Pokud ano, v čem? Patří mezi tvé oblíbené postavy, nebo ji naopak nemáš v oblibě?

Nové panenky z filmu Boo York, Boo York a další novinky

3. ledna 2015 v 16:47 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, tyto novinky jste již jistě viděli na spoustu blozích o monsterkách, ale já čekala na přesnější informace z webu renkatoys.com. Dnes jsem se konečně dočkala a můžu vám sem napsat podrobnější informace o nových panenkách z filmu Boo York, Boo York, dalších nových edicích a figurkách. Předem upozorňuji, že všechny obrázky jsou zatím jen promo fotky, takže panenky ve finální verzi mohou vypadat jinak, doufám, že tedy o něco lépe.

První novinkou, kterou vám chci představit, je Catty Noir, duo set Cleo de Nile a Deuce Gorgon a dokonce i panenka Nefera de Nile z edice Boo York, Boo York. Všechny tyto postavy budou hrát ve filmu hlavní roli. Co se týče mého názoru, Catty není až tak špatná novinka, ovšem to se bohužel nedá říct o sestrách de Nilových a Deucovi, protože ti se mi nelíbí vůbec.

Catty Noir


Nové EAH charaktery a jejich panenky

1. ledna 2015 v 12:41 | ○Lagoona○Blue○ |  Ever After High
Ahoj, vítám vás v novém roce 2015! Musím říct, že včerejší oslava nového roku mě tak nakopla, že mám najednou chuť vydávat spoustu článků a popravdě, i Monster High mě hned baví více. Co se týče novinek, teď jich tu pravděpodobně bude opravdu hodně, jelikož nás jimi Mattel na začátku tohoto roku doslova zahltil. Ještě než se pustíme do náplně dnešního článku, chci vám všem popřát mnoho úspěchů a radosti v letošním roce a samozřejmě také poděkovat, že jsem se v soutěži o nejlepší MH a EAH blogerku roku 2014 umístila mezi třemi prvními. Opravdu jsem to nečekala a jsem ráda, že můj blog a články máte rádi. :)

Hledala jsem něco, čím bych mohla spestřit vstup do nového roku a našla jsem promo fotky nových EAH charakterů a jejich panenek. V této sérii novinek se nachází rebelka Darling Charming, sestra bratrů Charmingů, Rosabella Beauty, dcera Krásky a Zvířete a rebel Alistar Wonderland, syn Alenky. Mezi nové šlechtice patří Fayebelle Thorne, pravděpodobně dcera víly a Bunny Blanc, jež je dcerou králíka z říše divů. Více o těchto nových charakterech zatím bohužel nevím. Která z těchto pohádkových novinek vás zaujala nejvíce? Víš o nich něco víc? Neváhej a napiš to do komentářů! :)

Darling Charming