Listopad 2014

Nová Rochelle Goyle Haunted

27. listopadu 2014 v 22:04 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, další novinkou, na kterou jsem před nedávnem narazila, je nová Rochelle Goyle z edice Haunted. V Chile v neznámém skladu byla odhalena první fotka této panenky a její oficiální vydání se blíží! Krabice, v níž je zabalena, je zatím jen ve čtyřech jazycích, což je angličtina, portugalština, francouzština a španělština. Mně se tato Rochelle moc nelíbí, ale uvidíme, jak bude vypadat na promo fotkách nebo detailnějších fotkách majitelů. Líbí se vám tato panenka?


Zdroj: renkatoys.com

Nová panenka Spectra Vondergeist Getting Ghostly

23. listopadu 2014 v 10:31 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, projížděla jsem různé weby a našla jsem tuto vřelou novinku! Na stránkách Amazon.com se objevila nová panenka Spectra Vondergeist Getting Ghostly, která se pravděpodobně objeví ve filmu Haunted. Zatím není na skladě a neprodává se, ovšem v následujích dnech bychom se o ní měli dozvědět něco více. Mně osobně se tato panenka velice líbí, její celkové zpracování je úžasné, má krásné oblečení, vlasy i make-up. :) Máte na panenku stejný nebo odlišný názor?


Nové promo fotky Kitty Cheshire

17. listopadu 2014 v 22:08 | ○Lagoona○Blue○ |  Ever After High
Ahoj, po delší pauze se opět hlásím s dalším článkem a jak jste si jistě všimli, tak i s novým designem. Dnes si ukážeme nové promo fotky panenky Kitty Cheshire, která je jedna z nejnovějších ze základní edice. Už několikrát jsem psala, že se mi tato panenka líbí, ale přesto mě docela zklamala. Má roztomilý obličej, krásné oblečení a skvěle sladěné barvy, ale představovala jsem si ji trochu jinou, když jsme na ni čekali tak dlouho. S tím ale bohužel nic neudělám, i takto je moc pěkná a určitě jednou bude patřit do mého wishlistu. :) Jaký je váš názor na tuto panenku? Líbí se vám nový design?


Monster High nebo Ever After High?

9. listopadu 2014 v 20:28 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje názory
Ahoj, zdravím vás u dalšího článku, ve kterém vyjádřím svůj vlastní názor na obě tato témata. Určitě už jste si alespoň jednou kladli otázku, zda máte raději Monster High, potomky monster, nebo Ever After High, dcery a syny pohádkových postav. Když se vrátím jen několik měsíců zpět, o Ever After High jsem se nijak moc nezajímala, u nás v obchodech žádné nebyly a zkrátka jsem je nevyhledávala. Teď jsou jich u nás plné regály a do ČR a SK se celkově EAH více dostaly. Pokud mám hodnotit poslední novinky u MH a EAH, jednoznačně se mi více líbí ty u EAH. Dle mého názoru se toho v Monster High světě dost změnilo, panenky už nejsou takové jako dřív a já osobně už se o ně jako dřív nezajímám. Mám spíš blíže k Ever After High, kde se mi všechny novinky líbí a tak nějak bych po všech panenkách toužila. Možná Ever After High nebude nikdy tak originální, jako bývalo Monster High, ale v dnešní době mám spíš ráda je. Právě dnes jsem dopsala list mých přání na Vánoce a jsou tam napsány Cerise Hood, Blondie Lockes a Apple White. Tři úžasné panenky, které doufám, že jednou budu vlastnit. :) A jaký je váš názor? Máte raději Monster High nebo Ever After High? Jaké panenky si přejete na Vánoce?


Zdroj obrázku: flickr.com
Popisek jsem vytvořila já, prosím nekopírovat!

Nové promo fotky figurek Monster High

8. listopadu 2014 v 10:47 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, dnešní článek se týká nových promo fotek figurek Monster High. Do prodeje se dostávají jako figurky Frankie Stein, Clawdeen Wolf, Cleo de Nile, Ghoulia Yelps a Draculaura s Lagoonou Blue, které tedy na těchto fotkách nejsou. Figurky monsterek se Mattelu opravdu povedly a dokonce bych o některé z nich i uvažovala. Z těch na promo fotkách se mi nejvíce líbí asi Frankie, jinak je nejhezčí Lagoona. :) Co říkáte na tyto figurky, a která z nich se vám líbí nejvíce? Uvažujete o nějaké z nich?

Frankie Stein


Nové promo fotky panenek Monster Exchange Program

6. listopadu 2014 v 14:07 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, přináším vřelou novinku z monstr-světa! Na internetu byly zveřejněny nové a kvalitní promo fotky panenek z edice Monster Exchange Program, kterými jsou Lorna McNessie, Marisol Coxi, Lagoona ve španělském stylu a Draculaura v japonském stylu. Dost mě to překvapilo, ale tyto panenky mě opravdu zaujaly. Jsou tak originální, nápadité a úžasně zpracované, že se mi neskutečně líbí. :) Jaký je na tyto panenky váš názor? Která se vám nejvíce líbí?

Lorna McNessieNové panenky Through the Woods

5. listopadu 2014 v 16:24 | ○Lagoona○Blue○ |  Ever After High
Ahoj, omlouvám se, že jsem od neděle nebyla aktivní, ale teď ve škole píšeme dost testů, včetně čtvrtletních písemných prací. Nestíhám každý den vydávat na blog články, proto očekávejte několik přednastavených článků o novějších panenkách či playsetech.
Trough the Woods patří mezi nejnovější edice Ever After High a nalezneme v ní Blondie Lockes, Ashlynn Ellu, Poppy O' Hair a C. A. Cupid. Každá z panenek má k sobě lucernu, Blondie a Ashlynn mají na hlavě šátek a Poppy s Cupid baret. Nejméně se mi z této edice líbí asi Cupid a nejvíce určitě Poppy, protože vypadá taková dospělejší a elegantní. Později se ji možná pokusím sehnat. :) Jaký je váš názor na edici Trough the Woods? Která z panenek se vám líbí nejvíce, a která nejméně?

Blondie Lockes


Nová monsterka Kiyomi Haunterly

2. listopadu 2014 v 18:02 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, na internetu se objevila nová monsterka z filmu Haunted, jejíž jméno je Kiyomi Haunterly. Je to další dcera ducha a určitě jste si hned všimli, že nemá moc výrazný obličej, čímž je originální. Její profil zatím není ani na anglických stránkách, ale podle obrázků se už jistě připravuje. Docela se mi Kiyomi líbí, i když to, že má nevýrazný obličej, mě docela štve. Co musím opravdu ocenit je její krásné oblečení a barvy, do kterých je sladěna. :) Chtěla bych vám ještě poděkovat, že jste se zúčastnili soutěží, které proběhly zde na blogu a brzy čekejte první ceny! :) Jak se líbí tato nová postava vám? Těšíte se na další nové postavy z filmu Haunted?


Soutěž: Komu patří doplňky?

1. listopadu 2014 v 19:00 | ○Lagoona○Blue○ |  1.11. 2014
Ahoj, je tu další a zároveň poslední soutěž této akce! Jde o to, uhádnout, které monsterce patří doplňky na fotce. Monsterek je celkem 10, za všechny správné odpovědi dostane prvních 6 soutěžících Png dýni. Pokud napíšete i edici každé panenky, ve které má právě doplněk na fotce, je jako bonus stamp. Do komentářů nezapomeňte připsat s kým chcete cenu/y! :)


Recepty na hrůzné limonády na párty

1. listopadu 2014 v 18:00 | ○Lagoona○Blue○ |  1.11. 2014
Ahoj, jsou tu další dva recepty od monsterek, tentokrát na faraonskou sodovku a nápoj k zakousnutí. Teď si rychle přečti libovolný recept a osvěž se jedním z těchto skvělých nápojů! :) Celé jsem to pro vás zpracovala já, text je mnou opsaný z knížky Monster párty, proto prosím nekopírujte.


Tipy na hrůžasný kostým kočkodlačky

1. listopadu 2014 v 17:00 | ○Lagoona○Blue○ |  1.11. 2014
Ahoj, nevíš za jakou příšerku máš jít následující Halloween? Toralei Stripeová ti poradí, jak na hrůžasný kostým kočkodlačky. Přečti si pár skvělých tipů a pusť se do práce! :) Celé jsem to pro vás zpracovala já, text je mnou opsaný z knížky Monster párty, proto prosím nekopírujte.


Recepty na upížasné jednotlamky na párty

1. listopadu 2014 v 16:00 | ○Lagoona○Blue○ |  1.11. 2014
Ahoj, přináším pár receptů od monsterek, konkrétně na vegetariánský hamburger, sýrové a šunkové šroubky, sendvič rakvičku a bažinové fondue. Teď si rychle přečti libovolný recept a zapoj obvazy do díla! :) Celé jsem to pro vás zpracovala já, text je mnou opsaný z knížky Monster párty, proto prosím nekopírujte.


Soutěž: Poznej příšerku podle hlášky

1. listopadu 2014 v 15:00 | ○Lagoona○Blue○ |  1.11. 2014
Ahoj, v této soutěži půjde o to, poznat podle hlášek příšerky. Celkem je hlášek a tudíž i příšerek 10, za všechny správné odpovědi je cena Png srdíčko. Hodně štěstí a zábavy při vyplňování! :)

1) ,,Je tak vzrušující být naživu a je prostě tolik nových věcí, které bych chtěla dělat a vyzkoušet, že je těžké vybrat, co dřív!"
2) ,,Miluju soutěžení! Když vyrůstáš ve velké rodině, naučíš se bojovat o všechno - poslední steak, oblíbený pořad v televizi nebo první místo ve sprše. Snad mi nechceš tvrdit, že to tak není?"
3) ,,Neumím fungovat bez pořádného rozvrhu a moc dobře nezvládám změny na poslední chvíli."
4) ,,Jsem beznadějná romantička. Vím, že je tomu těžké uvěřit, ale je to naprostá pravda. Pro monstrum, které by se mnou chtělo zamést, jsem úplná jednohubka."
5) ,,Nejsem panovačná, ale korunovaná. Nevím, proč to ostatním monstrům tolik vadí."
6) ,,Chlór z Monster High bazénu má sice sklon měnit barvu mých vlasů na modro, ale vypadá to krutoskvěle, nemyslíš?"
7) ,,Ježdění na snowboardu je monstrózně zábavné."
8) ,,Při plavání klesám ke dnu jako kámen."
9) ,,Z toho kouká velká kočkostrofa!"
10) ,,Kdo řekl, že mám nějaké nedostatky? Okamžitě mi přineste jména a zrcátko!"


Tipy na halloweenskou monstr-párty

1. listopadu 2014 v 14:00 | ○Lagoona○Blue○ |  1.11. 2014
Ahoj, v tomto článku se dočtete všechny možné rady a tipy od monsterek na halloweenskou monstr-párty. Monsterky vám poradí, jak na strašidelné dýně, kostým, pozvánky na párty i co máš nakoupit pro k smrti dobré mlsání. Mezi textem ještě najdeš několik dalších tipů! :) Celé jsem to pro vás zpracovala já, text je mnou opsaný z knížky Monster párty a následně upravený, proto prosím nekopírujte.


Monstrózní halloweenská bleskovka

1. listopadu 2014 v 13:00 | ○Lagoona○Blue○ |  1.11. 2014
Ahoj, přináším další z monstrózních soutěží a tentokrát je to halloweenská bleskovka. Beru opět 6 soutěžících, maximálně s jednou chybnou odpovědí a jako cena bude oddělovač do článku. Odpovědi na otázky najdete v textu předešlého článku, v informacích o Halloweenu. Přeji hodně štěstí a také zábavy při vyplňování! :)

1) Kdy se slaví Halloween?
2) Napiš alespoň 3 tradiční znaky Halloweenu.
3) Co sbírají děti v kostýmech na Halloweena?
4) Představ si, že jsi v Americe a slavíš tento svátek. Máš si vybrat, zda půjdeš v kostýmu čarodějnice, ducha nebo zombie. Jaký kostým by sis vybrala?
5) Jak zní tradiční halloweenské pořekadlo a co v překladu znamená?
6) Jaké 2 barvy jsou tradiční pro Halloween?
7) Jaká postava je spjata s vyřezávanými halloweenskými dýněmi?
8) Jaká monsterka podle tebe nejvíce vystihuje Halloween?
9) Vyřezávala jsi někdy dýně?
10) S kým nebo čím chceš cenu?


V rychlosti o Halloweenu

1. listopadu 2014 v 12:00 | ○Lagoona○Blue○ |  1.11. 2014
Ahoj, vítám vás u dalšího článku, v němž se dočtete něco o tomto svátku. :)
Halloween je anglosaský lidový svátek, který se slaví 31. října den před svátkem Všech svatých, z jehož oslav se v Irsku vyvinul. Děti se oblékají do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu s tradičním pořekadlem ,,Trick or treat" (v překladu to znamená ,,Koledu, nebo vám něco provedu") a ,,koledují" o sladkosti. Svátek se slaví většinou v anglicky mluvících zemích, převážně v USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Austrálii, Japonsku, Novém Zélandu a v mnoho latinskoamerických zemích. Název vznikl zkrácením anglického "All-Hallows-eve", tedy "Předvečer Všech svatých". Tradičními znaky Halloweenu jsou vyřezané dýně se svíčkou uvnitř, zvané jako jack-o'-lantern, dále čarodějky, duchové, černé kočky, košťata, oheň, příšery, kostlivci atd. Typickými barvami jsou černá jako smrt a temnota a oranžová symbolizující podzimní sklizeň. V České republice nejde o tradiční svátek. Některé domácnosti si před dům symbolicky dávají jack-o'-lantern, ale ani tyto domácnosti nejsou obvykle připravené na trick-or-treating, a do Halloweenu se tím pádem nezapojují.


Zdroj textu: cs.wikipedia.org