Říjen 2014

Vyhodnocení všech soutěží (29.10.)

29. října 2014 v 22:31 | ○Lagoona○Blue○ |  29.10. 2014
Ahoj, sice o něco později vydaný článek, než jsem předpokládala, ale snad tolik nevadí. :) Ještě než se pustíme do vyhodnocení všech soutěží, které dnes proběhly, vám chci oznámit něco ohledně této akce. Když jsem zveřejnila program, dost z vás do komentářů psalo, že kvůli škole a kroužkům se nebudete moci zítra akce zúčastnit. Rozhodla jsem se tedy, že druhý den akce přesunu na sobotu (1.11. 2014). Každopádně program ani nic dalšího se nemění! Doufám, že v sobotu alespoň na chvíli přijdete a přesunutí akce vám bude vyhovovat. Teď už ovšem ke slíbenému vyhodnocení ... :)

VÝHODNOCENÍ VŠECH SOUTĚŽÍ

Soutěž: Poznej příšerku!

Správné odpovědi:
1) Clawvenus - splynutá Clawdeen s Venus - postava se objevila ve filmu Freaky Fusion (mohla být i jiná odpověď)
2) Gilda Goldstag - dcera zlaté laně/Golden Hind - prodává se v packu ,,We Are Monster High" (mohla být i jiná odpověď)
3) Iris Clops - dcera kyklopa - chodí a prodává se jako panenka s Manny Taurem (mohla být i jiná odpověď)

Zúčastnění: Torinka_de_Nile, Cleopatra, MH Zuzka, Howleen, Erleiden a Áďa D.

Výherci: Všichni zúčastnění měli odpovědi správné, proto dostanou slíbená Png kolečka.

Soutěž: Rozlušti monstr-slova!

29. října 2014 v 18:00 | ○Lagoona○Blue○ |  29.10. 2014
Ahoj, přináším další z monstr-soutěží! Tentokrát jde o to, rozluštit všech 10 monstr-slov. Beru prvních 6 soutěžících a pokud budou mít alespoň polovinu věcí dobře, vyhrávají Png tvar. Do komentářů nezapomeňte připsat, s kým chcete cenu!

1) VRAKELBA
2) BRAKO
3) METGOERIE
4) TOBALF
5) STFA OFOD
6) BEIZOM
7) NEPÝRTO
8) VLDLAOKK
9) HISUS
10) DRÁLAKU


Tipy od monsterek na oslavu narozenin

29. října 2014 v 16:00 | ○Lagoona○Blue○ |  29.10. 2014
Ahoj! Chceš uspořádat pořádnou narozeninovou oslavu a nevíš jak na to? Tak to je tento článek přesně pro tebe! Najdeš zde tipy od tří různých příšerek, takže si stačí vybrat jeden styl oslavy, který ti nejvíce vyhovuje nebo smíchat několik různých dohromady. :)


Bleskovka o filmu Ghouls Rule

29. října 2014 v 14:00 | ○Lagoona○Blue○ |  29.10. 2014
Ahoj, jistě spousta z vás viděla jeden z prvních filmů Monster High, který se jmenoval Ghouls Rule. Připravila jsem si pro vás bleskovku právě o něm! Beru prvních 6 zúčastněných se všemi správnými odpověďmi a jako cena je stamp. Teď se společně s vašimi vědomostmi ohledně tohoto monstr-filmu pusťte do vyplňování! :)

1) V několika větách napiš, o čem je film Ghouls Rule.
2) Vystupuje postava Claire v tomto filmu?
3) Jaké monsterky ze stejnojmenné edice se prodávají jako panenky?
4) Jak vypadají Clawdeeniny vlasy v této edici a jakou mají barvu?
5) Kdo bude v tomto filmu největším nepřítelem monster?
6) Změní se v průběhu filmu vztah mezi Cleo a Deucem?
7) Do koho se zamiluje Jackson Jekkyl?
8) Které čtyři monsterky najdou tzv. halloweenskou síň?
9) Objevuje se ve filmu i Toralei Stripe?
10) S kým nebo čím chceš cenu?


Soutěž: Slohovka o nejoblíbenější monsterce

29. října 2014 v 12:00 | ○Lagoona○Blue○ |  29.10. 2014
Ahoj, v této soutěži se tak trochu vrátíme do školy, přesněji tedy do slohu. Úkolem je napsat slohovku o vaší nejoblíbenější monsterce, nejméně o deseti větách. Na konci dne ve vyhodnocení soutěží naleznete tři nejzajímavější, nejoriginálnější a nejlépe napsané slohovky. Zapojit se může úplně každý a s trochou fantazie může být zrovna vaše slohovka ta nejlepší! Výherce 1. místa dostane fanouškovskou kartičku, výherce 2. místa získá dvě Png mini-srdíčka a výherce 3. místa dostane oddělovač do článku. Ostatní zúčastnění obdrží společný diplom. Do komentářů nezapomeňte připsat s kým chcete cenu!


Soutěž: Poznej příšerku!

29. října 2014 v 10:00 | ○Lagoona○Blue○ |  29.10. 2014
Ahoj, je tu první soutěž z dvoudenní akce! Pokud dobře poznáš trojici monsterek, které se skrývají na třech různých obrázcích, vyhraješ Png kolečko. Beru prvních 6 soutěžících, ale dokud soutěž neuzavřu, můžete hádat, protože všichni před vámi to nemusí mít dobře! :)

Napište do komentářů jména tří monsterek, koho jsou to potomci a jednu další věc, kterou o každé z nich víte. Nezapomeňte připsat, co chcete na cenu!


Článek k 2. narozeninám blogu

29. října 2014 v 8:00 | ○Lagoona○Blue○ |  29.10. 2014
Ahoj, vítám vás u prvního článku z dvoudenní akce na tomto blogu! V informacích o akci jste se mohli dozvědět, že dnes uběhly přesně 2 roky od založení mého blogu, tudíž akce se zaměřuje také na oslavu. Program dnešního dne už jistě víte, proto vám v tomto článku chci spíše poděkovat. Tuším, že mi budete psát, že vy na tento blog nemáte skoro žádný vliv, ale je to naopak. Jen díky většině z vás tu dnes píši tento článek. Bez vás bych pravděpodobně skončila už dávno. Patří vám proto velký dík za všechno - podporu, komentáře, upřímné názory, chválu i kritiku ... Jsem neskutečně ráda, že i přes opravdu nízkou aktivitu sem pořád chodíte a je tu poměrně vysoká návštěvnost a velké množství komentářů. Moc si toho cením a i když už Monster High není to co dříve, tak sem pro vás velice ráda píšu články. Teď zde na blogu čekejte popisy všech edicí, studentů i mých názorů na panenky a více článků s Ever After High. Doufám, že můj blog budete stále mít v oblíbených a alespoň jednou za čas se sem podíváte. :) To by bylo asi vše k vyjádření k 2. roku na blogu a teď vám přeji už jen hodně zábavy! :)


Nové playsety: Glass Slipper Shop a Beanstalk Bakery

28. října 2014 v 17:29 | ○Lagoona○Blue○ |  Ever After High
Ahoj, na internetu se nedávno objevily první promo fotky dvou nových playsetů, které se nejspíš jmenují Glass Slipper Shop a Beanstalk Bakery. První playset by měl být jako obchod s botami a druhý jako cukrárna. I přesto, že o koupi ani jednoho z playsetů neuvažuji, opravdu se mi moc líbí a je to skvělý nápad. :) Jak se vám playsety líbí? Co na ně říkáte?

Glass Slipper Shop


Dvoudenní akce na blogu

27. října 2014 v 22:24 | ○Lagoona○Blue○ |  Dvoudenní akce na blogu
Ahoj, již za pár dní chystám obrovskou dvoudenní akci na tomto blogu! V dnešním článku se dočtete o tom, kdy akce začíná a končí, na jaké je téma i její veškerý program. Doufám, že si tuto akci nenecháte ujít a zapojíte se alespoň do jedné ze soutěží. Už se na vás moc těším a akci si užijte, co nejvíce špičákově to jde!

Začátek akce: 29. října 2014 v 8:00 hodin
Konec akce: 30. října 2014 v 20:00 hodin
Téma: oslava 2. narozenin blogu, Halloween
Program akce:


Monster High v manga stylu

23. října 2014 v 15:39 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, jistě už spousta z vás ví, že Monster High se objevilo také v manga nebo-li anime stylu. Je to z důvodu, že monsterky, jak je už od roku 2010 známe my, v Japonsku nesklidily takový úspěch, a proto Mattel přišel s touto novinkou. První epizoda tohoto nového anime seriálu se odvysílala včera, 22. října 2014. Avšak tato novinka se nás netýká, tudíž monsterky v seriálu i filmech pořád zůstanou stejné. Co se týče mého názoru, poměrně hezká je jen Lagoona a Cleo, ostatní jsou příšerné. Anime celkově moc ráda nemám, nelíbí se mi jejich zpracování a ani teď to není vyjímkou. Jaký je váš názor? Která z monsterek v manga stylu se vám líbí nejvíce?

Draculaura


Thronecoming - kreslené Png obrázky

22. října 2014 v 15:03 | ○Lagoona○Blue○ |  Ever After High
Ahoj, na internetu jsem našla moc pěkné kreslené Png obrázky, tzv. artworky, s postavami z edice Thronecoming. Nejlépe se dají využít na design, protože jsou kvalitní a bez pozadí. Mně se velmi líbí, tak doufám, že se mnou budete sdílet podobný názor. :)

C.A. Cupid


Nové panenky Mirror Beach

21. října 2014 v 16:31 | ○Lagoona○Blue○ |  Ever After High
Ahoj, už dlouho zde nebyl žádný článek s Ever After High, tak jsem se to rozhodla napravit, protože jsem si je opravdu velice oblíbila a za poslední dobu se o ně zajímám více než o monsterky. V tomto článku si představíme jednu z nejnovějších edicí, která se jmenuje Mirror Beach. Upozorňuji, že edice by se podle posledních informací měla jmenovat takto, nikoliv jako Glass Lake. Už z názvu jistě poznáte, že se jedná o plážové panenky a zatím mezi ně patří pouze Maddie, Ashlynn a Apple. Mně osobně se neskutečně všechny tři líbí a alespoň Apple nebo Ashlynn bych se později pokusila sehnat. Líbí se mi na nich snad všechno, především však jejich krásné oblečení a sluneční brýle. Jak vás tyto panenky zaujaly? Sdílíte se mnou stejný názor?

Apple White


Nové panenky Geek Shriek

18. října 2014 v 23:02 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, rozhodla jsem se, že budu psát trochu kratší články, kde povím třeba něco o nějaké nové edici a dám sem obrázek. Nevím, zda vás to všechny bude bavit, ale je to hlavně proto, aby zde nebyl pouze jeden článek za týden. Začneme poměrně novými panenkami Geek Shriek. Edice zatím obsahuje pouze 3 panenky, kterými jsou Frankie, Abbey a Howleen a ví se o nich zhruba měsíc. Na každé panence si můžeme všimnout zajímavých brýlí, které se mi líbí asi nejvíce. Všechno ostatní mě na panenkách moc nezaujalo a nijak se mi nelíbí. Nemohu však říct, že by byly ošklivé, jen mě zkrátka neoslovily. :) Jaký je váš názor na panenky Geek Shriek? Líbí se vám nebo ne?


Zdroj obrázku: renkatoys.com

Moje 49. monsterka - Bonita Femur Freaky Fusion

15. října 2014 v 13:25 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Ahoj, v pondělí mi dorazily již zmiňované dvě monsterky Bonita Femur a Avea Trotter. I přesto, že mi většina z vás radila, ať si prvně rozbalím Aveu, udělala jsem pravý opak. Rozbalila jsem si Bonitu, která je úžasnou panenkou a mým snem. Chtěla jsem si ho konečně splnit, a proto svého rozhodnutí vůbec nelituji. Aveu si rozbalím až na Vánoce pod stromečkem a dovrším tím krásných 50 monsterek v mé sbírce! Poté chci sehnat ještě ty starší kousky panenek, jako je třeba Lagoona a Ghoulia Basic a se sbíráním skončím. Přes 50 panenek mi úplně stačí a začnu je už více fotit, což z tohoto blogu udělá spíše fotografický. :) Když bych se měla vyjádřit k Bonitě, je ještě krásnější, než jsem si myslela. Nejvíce se mi na ní líbí její neskutečně sladký obličej a překrásná křídla. Nemá stojan, pouze hřeben a deníček, protože stojí sama díky křídlům. Tuto panenku vám doporučuji a pokud se vám líbí, neváhejte a určitě si ji co nejdříve pořiďte! :)

Panenka v krabici


Focení Honey Swamp a pár informací

10. října 2014 v 16:55 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Ahoj, po týdnu neaktivnosti blogu se opět hlásím! V tomto článku budete moci vidět fotky Honey Swamp, které jsem nafotila nedávno s kamarádkou u mě v pokoji, ale prvně vás chci o pár věcech informovat. Už od srpna si můžete všimnout snížené aktivity a důvodem jsou hlavně mé časté nemoci a také každodenní testy ve škole. Momentálně nestíhám dopisovat sešity, protože je to už druhý týden, co chybím ve škole, kvůli oparu na čele. Na e-mail mi chodí docela často dotazy, zda budou vaše objednané designy. Z již zmíněných důvodů nebude ani velká aktivita, ani designy. Moc se za to omlouvám, ale opravdu nemám čas dodělávat grafiku, z níž mi jeden kus zabere alespoň 2 hodiny. Další věc, kterou vám chci sdělit je ta, že za 19 dní bude slavit můj blog již 2. narozeniny a za 21 dní nastane Halloween! Plánuji tedy dvoudenní oslavy na tomto blogu, tak se alespoň můžete po té době, co nebyly články, na něco těšit. Ještě než přejdeme na slíbené fotky, chci vám oznámit, že v pondělí by mi měly dorazit nové panenky Avea Trotter a Bonita Femur. Budu si moct vybrat pouze jednu a tu druhou dostanu až na Vánoce, tak do komentářů můžete k hodnocení následujících fotek napsat, kterou byste si vybrali vy. :)


Grafika pro RoyalRebel

3. října 2014 v 10:59 | ○Lagoona○Blue○ |  Objednaná grafika
Pro: mhandeah.blog.cz | Cleo de Nile a Lagoona Blue | Doba výroby: 3 hodiny | Program: Photoshop | Spokojenost: 80 % | Stáhnout

Chtěla jsi tam opravdu hodně obrázků a textu, tak jsem to nakonec vyřešila tak, že jsem většinu dala do kruhů nebo oválů a docela se mi tento design líbí. Myslím si, že je docela originální a má hezké barvy. Snad se líbit i tobě a na blogu ti nějakou tu dobu vydrží. Pokud chceš pomoct s nastavením, napiš mi na e-mail nebo na Skype heslo k tvému blogu. :)

Grafika pro Bri♥

2. října 2014 v 17:32 | ○Lagoona○Blue○ |  Objednaná grafika
Bri♥ | S: Briar Beauty a Raven Queen | Doba výroby (cca): 1 hodinu


Na design jsem dala trochu jiný, mnohem kvalitnější obrázek než sis určila, tak snad ti to nebude moc vadit. Design je jinak udělaný podle tvého přání. Pokud bys chtěla pomoct s nastavením, napiš mi na e-mail heslo na tvůj blog. :)

Grafika pro Torinku_de_Nile

1. října 2014 v 16:45 | ○Lagoona○Blue○ |  Objednaná grafika
Torinka_de_Nile | S: Clawdeen Wolf, Frankie Stein, Cleo de Nile | Doba výroby (cca): 1,5 hodiny


Snažila jsem se ti design udělat co nejvíce podzimní a halloweenský, i když vlastně nevím, jestli se mi to povedlo. Barvy mi podzim sice připomínají, ale jinak se mi tam nevešlo moc dalších podzimních prvků. Snad se ti bude takto design líbit a na blogu ti chvíli vydrží. Pokud budeš chtít design nastavit, napiš mi na e-mail tvé heslo. :)

Lorna McNessie, Marisol Coxi a další novinky

1. října 2014 v 11:14 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, vítám vás u dalšího článku s novinkami od monsterek! Tyto novinky jste už jistě mohli spatřit na mnoho blozích, ale podle mě to vůbec nevadí. Dnes si představíme profilové obrázky dvou nových monsterek, novou Gigi Grant v krabici a vzhled nového DVD. Do komentářů mi určitě napište, která novinka vás zaujala nejvíce. :)

Lorna McNessie je dcerou Lochnesské příšery, tudíž má i úžasný skotský styl. Vzhledově mi trochu připomíná panenku Honey, ale i přesto mě velice zaujala. Má mít stejnou výšku jako Howleen a Twyla a na obrázcích můžeme vidět i malý ocásek, podobný tomu, který má Jinafire. Cena ani datum zveřejnění na trh se zatím neví, ale měla by patřit do nové edice Monster Exchange Program a objevit se v novém filmu Haunted.

Lorna McNessie jako panenka