Září 2014

Grafika pro ahlyinkuashly

30. září 2014 v 13:07 | ○Lagoona○Blue○ |  Objednaná grafika
ashlyinkaashly | S: Ashley Tisdale | Doba výroby (cca): 1-2 hodiny


Design jsi chtěla do 15. října, tak jelikož jsem nemocná, dnes jsem se do něj pustila. Měla jsem docela problém jej vytvořit, protože jsem nevěděla, kam vložit obrázky. Nakonec jsem to udělala takto a i přes to, že to není nejhorší design, s ním nejsem moc spokojena. Doufám, že alespoň tobě se bude líbit a minimálních 20 dní ti na blogu vydrží. :)

Podzimní objednávka designů a popisků

29. září 2014 v 17:30 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky a změny na blogu
Ahoj, již v létě tu byla letní objednávka designů a popisků a dnes přináším speciálně podzimní! Za toto roční období by měla grafika být otevřena celkem třikrát, ale přesné datum zatím nevím. Dnes ji otevírám poprvé a designy s popisky si můžete objednávat dopředu až 3 týdny před nastavením na váš blog. Znamená to, že pokud máte teď nový design, ale chcete si předběžně další objednat ode mě, klidně můžete. Tak neváhejte a pište objednávky do komentářů pod tento článek! :)

PRAVIDLA OBJEDNÁVKY

1) Od nastavení musí být na tvém blogu design alespoň 20 dní!
2) Grafiku nebudeš upravovat či ji jinak využívat.
3) Nebudeš z designu mazat zdroj + jej uvedeš do menu.
4) Designy dělám pouze blogům, které jsou aktivní alespoň 1x týdně nebo jsou starší jak 1 měsíc.
5) Objednávky zaslané na e-mail nepřijímám!
6) K bodu č. 3 v objednávce nepiš, ať barvy vyberu sama. Urči si je ty!
7) V posledním bodu u objednávky s otázkou, zda souhlasíš s pravidly, napiš, že nesouhlasíš. Je to proto, abych si ověřila, že sis pozorně přečetl/a pravidla.

OBJEDNÁVKA

1) Přezdívka a blog
2) S kým nebo čím chceš design?(povinné - do komentářů mi formou odkazu zašlete obrázky, které by na designu měly být)
3) Jaké by měl mít design barvy? (maximálně 3)
4) Měl by na designu být název tvého blogu?
5) Jaký další text chceš na design?
6) Chceš k designu popisky do menu? Pokud ano, jaké?
7) Máš nějaké zvláštní přání?
8) Kdy chceš mít design nejpozději hotový?
9) Souhlasíš s pravidly?


Moje oblíbené monsterky

26. září 2014 v 21:51 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje názory
Ahoj, za celou existenci mého blogu jsem sem nedala seznam mých oblíbených monsterek a myslím, že dnes by už bylo načase. Popravdě, mám ráda každou monsterku jinak a ani pořádně nevím pořadí svých oblíbených, takže napíšu pouze nezávisle v pořadí monsterky, které mám ráda a důvod proč. :)

Lagoona Blue, dcera mořských příšer

Na blogu jsem se nikdy nepřiznala k tomu, že když jsem monsterky v roce 2012 poznala, Lagoonu jsem vůbec neměla ráda. Jednou, když kamarádka dostala svoji první panenku, kterou byla právě Lagoona z edice Skull Shores, se mi zalíbila natolik, že stoupla v mém žebříčku oblíbenosti na opravdu vysoké místo. V té době jsem si pak založila tento blog a proto mi do dnešních dní, zůstala přezdívka ○Lagoona○Blue○. Tuto postavu mám ráda hlavně kvůli její povaze, ale samozřejmě, že i vzhledově je to krásná příšerka. :)


Podzimní bleskovka

25. září 2014 v 12:28 | ○Lagoona○Blue○ |  Soutěže
Ahoj, již na začátku léta jsem dělala letní bleskovku a nyní následuje podzimní. Chtěla jsem tuto bleskovku zveřejnit už 23. září, přesně na první podzimní den, ale bohužel jsem neměla čas, tudíž je tu o dva dny později. Do Photoshopu jsem si na podzim sehnala nějaké tvary listů a právě ty budou jako cena. Doufám, že se na chvíli odreagujete, zabavíte a bleskovka se vám bude líbit. :)

1) Patří podzim k tvým oblíbeným ročním obdobím?
2) Co se slaví 31. října?
3) Co se ti na podzimu líbí nejvíce?
4) Která monsterka podle tebe nejvíce vystihuje podzim?
5) Těšíš se vždy v září do školy nebo tento měsíc kvůli ní nemáš rád/a?
6) Jaké oblečení nejčastěji na podzim nosíš?
7) Vlastníš už říjnové vydání časopisu Monster High?
8) Jak se anglicky řekne podzim?
9) Ve kterém podzimním měsíci mám svátek?
10) Koho nebo co bys chtěl/a na cenu? (pouze 1 věc)


Pocit po zhlédnutí filmu Freaky Fusion

23. září 2014 v 19:52 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje názory
Ahoj, dnes trochu netradiční článek se zaměřením na můj názor a pocit po zhlédnutí nejnovějšího filmu Monster High, který se jmenuje Freaky Fusion nebo-li Monstrózní splynutí. Na úvod, než se rozepíšu, vám sem dávám odkaz na stažení tohoto filmu v CZ, ještě skoro 14 dní před vydáním. Najdete jej tedy zde na ulož.to a pokud ho chcete zhlédnout, doporučuji si ho stáhnout teď, protože kvůli autorským právům tyto soubory jsou často už druhý den smazané.

Jak jsem psala na vašich blozích, když se objevily první informace o tomto dalším filmu s monsterkami, nebyla jsem jím moc unešená. To se ovšem od dnešního dne změnilo! Monstrózní splynutí mě velice zaujalo a to převážně jeho duchem. Byl poučný a dost se tam projevoval pravý smysl přátelství, což se mi líbilo. Co se týče hybridních studentů, včetně Clawvenus a Neighthana, ti mě osobně ve filmu zaujali opravdu s přehledem. Jejich zpracování bylo úžasné a naprosto to vystihlo odlišnou povahu každého studenta. Vážně jsou originální a uvědomila jsem si, že i všichni prostě skvělí. Nemůžu opomenout vtipné či naopak velice citlivé chvilky. Film je založen na pocitech dotyčného a dost střídá jeho emoce. Já osobně se někdy smála a konec mě přitom naopak dojal. Frankie navíc dost stoupla v mém žebříčku oblíbenosti, protože se mi zalíbil přístup na záchranu svých přátel, tedy jak je sama nazvala, rodiny z Monster High. Svojí láskou k nim překonala všechny překážky zla a zachránila je, přitom skoro sama přišla o život. Ale to už zacházím příliš daleko a přeci jen vám nechci celý děj prozradit. Poslední co mohu zmínit je to, že ve filmu se naši monstrózní přátelé setkají se svými příbuznými, konkrétně tedy Robecca se svým otcem, Frankie s dědečkem a jak už kolikrát na blozích padlo, Frankie se skutečně do Neighthana zamiluje. Jak jste z tohoto článku mohli jistojistě poznat, film je úžasný a neskutečně moc se mi líbil. Doporučuji vám všem fanouškům ho co nejdříve zhlédnout a vsadila bych se, že budete mít stejné nebo alespoň podobné pocity.

K dnešnímu článku to bude vše, děkuji za přečtení a nakonec si pro spestření pusťte krásnou znělku k tomuto filmu. :)


Ceny za bleskovku: Co víš o Jinafire Long?

23. září 2014 v 13:09 | ○Lagoona○Blue○ |  Soutěže
Ahoj, přináším ceny za bleskovku z týdne s Jinafire Long! Na cenách je právě tato studentka z edice Basic nebo New Scaremester. Doufám, že se vám ceny budou líbit a nějakým způsobem je využijete. Při použití prosím o uvedení zdroje. :)

Torinka_de_Nile


Twyla na zářijové procházce

21. září 2014 v 14:27 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Ahoj! Ve středu minulý týden jsem šla s tátou na procházku ke kuželně a fotila jsem svoji okouzlující dceru bubáka, Twylu. Budu ráda za každý upřímný názor vyjádřený prostřednictvým komentářů. :) Chci se ještě omluvit, že nejsem a ani nebudu aktivní každý den, ale musím se věnovat škole a také spravit si špatnou známku z matematiky. Patří vám také otázka, co byste tu na blogu chtěli vidět častěji než doposud. :)


Ghoulebrities in Londoom a nové figurky monsterek

18. září 2014 v 18:23 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, po delší době jsem se rozhodla vydat nějaký článek s novinkami, které mě zaujaly. V tomto článku si povíme pouze o dvou a to o novém setu a figurkách monsterek. Myslím si, že si s těmito novinkami Mattel opravdu vyhrál. Do komentářů můžete na tyto novinky vyjádřit svůj názor, moc ráda si počtu. :)

Ghoulebrities in Londoom je nový set se třemi panenkami, konkrétně s Elissabat, Catty a Viperine. Podle názvu tohoto setu, vzhledu krabice i monsterek jste jistě poznali, že se jedná o návštěvu Londýna a monsterky tedy mají prvky, které se Anglie týkají. Musím se přiznat, že tento set je podle mě asi nejhezčí, co Mattel zatím vyrobil. Co se týče nápadu, ten je neskutečně originální a moc mě zaujal, stejně jako panenky. Mají úžasný styl a pokud set nebude exkluzivní nebo předražený, pokusím se jej sehnat. :)


Bleskovka: Co víš o Jinafire Long?

16. září 2014 v 17:40 | ○Lagoona○Blue○ |  Týden s Jinafire Long
Ahoj, trochu opožděně vydávám poslední článek ze speciálního týdne s Jinafire Longovou. Je to bleskovka, do které se může zapojit celkem 6 lidí, více cen bych asi nestihla vyrobit. Ceny budou Png tvary s Jinafire, tak předem doufám, že se vám budou líbit. Napovím vám tím, že všechny odpovědi na tyto otázky najdete v předešlých článcích ze speciálního týdne. Hodně štěstí do bleskovky, protože přijímám maximálně jednu chybu! :)

1) Podle čeho se počítá u draků věk?
2) Kde se Jinafire seznámila s příšerkami z Monster High?
3) Jaké slovo popisuje její povahu?
4) Čím ostřejší, tím ... ?
5) Popiš její vzhled minimálně třemi větami.
6) Co nosí snad při každé příležitosti?
7) O čem byl zápis v jejím deníčku z 6. měsíce a 15. dne?
8) Napiš alespoň dva z jejích tipů, jak na vlastní monsterku.
9) Jaký předmět ve škole má Jinafire nejraději a jaký nesnáší?
10) Co ji neskutečně baví a uklidňuje?
11) Jaká jídla jí nejvíce chutnají?
12) Napiš nějakou další věc, kterou o ní víš.
13) Z jaké edice je Jinafire na obrázku? ↓


Jinafire Long a čínský vějíř

13. září 2014 v 23:57 | ○Lagoona○Blue○ |  Týden s Jinafire Long
Ahoj, v rámci týdne se mnou, Jinafire Longovou, přidávám fotky z mého posledního focení s vějířem. Tyto fotky jsou už sice týden staré, ale podle mě to vůbec nevadí a doufám, že se vám i přesto budou líbit. :)


Design | Version 05

13. září 2014 v 17:03 | ○Lagoona○Blue○ |  Grafika na tomto blogu
Design a náhled: Lilla, lilla-ring.blog.cz | S: Frankie Stein | Od: 13.9. 2014 | Do: ???

Minulý design tu vydržel skoro 3 měsíce, takže jsem si objednala nový a tentokrát s Frankie Stein. Je znovu od Lilly z blogu lilla-ring.blog.cz a velice se jí povedl. Neskutečně moc se mi líbí a určitě tu vydrží až do zimy. Chci jí moc poděkovat, že si na tomto designu dala tak záležet a vytvořila ho pro mě. Společně s novým designem jsem trochu poupravila i menu a brzy se vrhnu na rozcestníky. Doufám, že se vám tyto menší změny ze vzhledové stránky blogu líbí stejně jako mně a budou vám vyhovovat. :)

Tipy, jak na vlastní monsterku od Jinafire Longové

11. září 2014 v 19:45 | ○Lagoona○Blue○ |  Týden s Jinafire Long
Ahoj, dnes přináším trochu kratší článek z tohoto týdne se mnou. Bude se týkat tipů na vlastní monsterku podle mého děsivě originálního dračího stylu. :)

Pro vámi vymyšlenou originální a krásnou monsterku určitě použijte vlasy v nějakých šílených a pestrých barvách, protože pak bude vaše monsterka vypadat hned veseleji. Dalším tipem je šupinatá kůže, k čemuž se ani nemusím vyjadřovat. Šupiny jsou na pohled zkrátka úžasné a ještě když se krásně lesknou! Určitě nevadí když použijete třeba ocas draka nebo nějaké divoké šelmy nebo hmyzí či andělská křídla. Vaše monsterka pak bude vypadat mnohem děsivěji a zároveň jsou to i takové doplňky. Nesmí chybět hlavně ještěrší pohled, kterého docílíte zúženými zorničkami a nejlépe zelenými duhovkami. Zkus si zkombinovat pár z těchto tipů a budeš mít úžasnou a originální příšerku! Řid se mými radami, protože jsem ten nejlepší příklad toho, že monstrum sice nemusí vypadat jako ze žurnálu, zato může mít svůj strašlivě vytříbený styl. :)


Text opsán z 1. vydání speciálu Monster High roku 2014!

Deníček Jinafire Longové

10. září 2014 v 19:32 | ○Lagoona○Blue○ |  Týden s Jinafire Long
Ahoj, v rámci týdne se mnou, vás musím nechat nahlédnout do mého deníčku, ale věřte mi, že za jiných okolností bych nad sebou ztratila kontrolu!

MILÝ DENÍČKU ...

6. měsíc, 15. den - Letní vedro mi rozpouští mozkové buňky ...

Mám kreativní blok. Cítím, jak se mi vypařují dobré nápady. A je jedno, jak moc vystrčím své drápky. Prostě se mi nepodaří je polapit.
Socha, kvůli které jsem se děsně nadřela, vypadala včera ještě hrozivě skvěle, ale dneska jsem s ní příšerně nespokojená. Všechny pokusy o její záchranu celou situaci jen zhoršily. Moje mysl je zkrátka přehřátá. Takže jsem se zhluboka nadechla a celou sochu zničila.
Přišel mistr Wukong, aby se podíval, co znamená všechen ten zmatek. Netušila jsem, že tam je! Byl z toho naprosto zdrcený. Myslela jsem, že se bude zlobit, protože jsem se přestala ovládat, ale místo toho jen zdvihl obočí. Omluvila jsem se a začala ten binec uklízet. Mistr Wukong ale chtěl, abych to nechala tak, jak to bylo. ,,Každá chyba otevírá novou možnost," prohlásil. Přála jsem si, aby prostě řekl to, co měl na srdci, a ne aby mi sděloval v hádankách svá moudra.


Jinafire Long: Mé dokonalé nedokonalosti aneb o mém vzhledu a stylu

9. září 2014 v 18:01 | ○Lagoona○Blue○ |  Týden s Jinafire Long
Ahoj, zdraví vás opět Jinafire Longová! V tomto článku se dozvíte všechno o mém líčení, oblečení a celkovém dračím vzhledu. :)

Na první pohled si u mě jistě všimnete šupin po celém mém těle a velmi dlouhého ocasu. Mé šupiny jsou zlaté barvy, na níž nejvíce vynikne rudá rtěnka s rudými nebo zelenými očními stíny. Oči mám světle zelené, obočí na jednom místě rozdvojené a mé vlasy jsou dlouhé a též v zelené barvě s křiklavě žlutými a černými melírky. K některým outfitům si na hlavu dávám ozdoby, kterými jsou třeba čelenky nebo si vlasy vyčešu do drdolu či obyčejného culíku. Oblečení, co nejraději nosím, je typické čínské se vzorky, ale mám i velice ráda oblečení v pestrých barvách. Boty nosím převážně na podpatku do originálních tvarů. Hodně často mě můžeš potkat alespoň s jedním z mnoha náramků, které nosím snad ke každé příležitosti.


Základní informace o mně, dceři čínských draků

8. září 2014 v 20:07 | ○Lagoona○Blue○ |  Týden s Jinafire Long
Ahoj, po dlouhé době je na tomto blogu zase týden s nějakou monsterkou a já, Jinafire Longová, jsem měla to štěstí, že si adminka vybrala mě. V tomto týdnu se seznámíte s mým stylem a oblíbenými věcmi, nechám vás nahlédnout do mého deníčku, podělím se s vámi o mé tipy, jak na vlastní monsterku a na konci týdne jsem si pro vás připravila menší bleskovku. Přeji vám dopředu spousty krásných chvilek při čtení článků, kde se o mně dozvíš naprosto vše! :)

Jak už jsem se v úvodu článku zmínila, jmenuji se Jinafire Long a jsem dcera čínských draků. Věk se u nás draků počítá na šupiny a já jich teď mám přesně 15 stovek. Pocházím z Fanghaie, ale příšerky z Monster High jsem poznala až ve Scarisu, kde jsem šla na studium návrhářství. Dnes se se mnou můžete setkat na světově známé škole pro příšery, o které jsem se zmiňovala již v předešlých řádcích. Mám opravdu velice silnou vůli, výbušnou povahu a bohužel i sklony k zapalování věcí, většinou z hořlavých materiálů. Chrlím často oheň i přesto, že se od chvíle, co jsem spálila svůj poslední iKonektor, snažím více kontrolovat. Co se zabijáckého stylu týče, ráda nosím tradiční čínské oblečení a vymýšlím si ostré střihy, které pak proměňuji ve žhavé modely s nápadnými doplňky. Nejvíce ze všeho mě dokáže vytočit můj ocas, který mi občas překáží a kvůli kterému je příšerně těžké sehnat to vhodné oblečení. Mojí nejoblíbenější barvou je královská červeň a jadeitová zeleň a naprosto zbožňuji sečuánská jídla. A věřte mi, že čím ostřejší, tím lepší! Nejraději ze všeho se věnuji kaligrafii. Umění krasopisu mě neskutečně baví a má na mě neuvěřitelně uklidňující účinek. Ve škole mám z předmětů asi nejraději práci s kovem, protože metalurgie je prostě geniální a nejvíce nesnáším tělocvik. Je to vražedná věc pro monstrum jako jsem já, protože když se potím, začnou mě příšerně svědit šupiny a ještě se mi ke všemu rozteče make-up! Domácího mazlíčka bohužel žádného nevlastním, jelikož rozhodnutí pořídit si zvířátko trvá u draků spoustu let. Momentálně můj seznam obsahuje 50 roztomilých zvířátek a odhaduji, že za pár set let se zúží už na TOP 20! Společnost mazlíčka mi však vynahrazují moje dvě nejlepší kamarádky, které se jmenují Skelita Calaveras a Clawdeen Wolf.


Zvolte novou panenku na rok 2015!

6. září 2014 v 23:23 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, na pár blozích jste si už tohoto článku mohli všimnout, ale jelikož chci, aby se o tomto hlasování dozvědělo co nejvíce lidí, dám to i sem. Jedná se o hlasování ohledně nové panenky na rok 2015! Mattel nám dal na výběr ze tří postav, které se zatím jako panenky neobjevily. Jsou to Quill Talyntino, dcera Harpyje, Gory Fangtel, dcera upíra a Finnegan Wake, syn mořské panny. Hlasujte pro toho, koho byste v následujícím roce chtěli vidět jako panenku na oficiálních stránkách Monster High! Momentálně je ve vedení Gory, pro kterou jsem já osobně taktéž hlasovala. A koho volíte vy? Přiveďte Quill, Gory nebo Finnegana k životu! :)

Quill Talyntino, dcera Harpyje - 30 % hlasů


Zářijové focení Clawdeen

6. září 2014 v 13:14 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Ahoj, vítejte u nového článku s dalšími fotkami! Právě včera mi došlo, že v červenci to byl rok, co jsem dostala Clawdeen z edice Basic a že bych ji opožděně mohla nafotit. Tak se i stalo a moji stylovou vlkodlačí krásku můžete vidět na včerejších zářijových fotkách. :) Do komentářů se vyjádřete, zda se vám fotky líbí, jestli tuto panenku vlastníte či která z fotek vás zaujala nejvíce. :)


Ceny za bleskovku s monstr-mazlíčky

5. září 2014 v 16:09 | ○Lagoona○Blue○ |  Soutěže
Ahoj, včera jsem se bohužel nedostala na počítač, jelikož jsem se učila, vyzdobovala si sešity a byla jsem s rodiči v lese na houbách, za to se vám omlouvám. Dnes tu pro vás mám ceny za bleskovku s monstr-mazlíčky! Jak jsem slíbila, první čtyři mají animovanou ikonku a ostatní zúčastnění oddělovač. Předem se ale chci omluvit za trochu horší kvalitu ikonek, ale počítač mi je automaticky udělá méně kvalitní než jsou v programu. Lepší kvalitu mají, když jsou v této velikosti, proto je nezvětšujte, nestahujte a jen zkopírujte do článku nebo do menu. Snad se vám i přes menší nedostatky ceny budou líbit. :)

MH Zuzka (Z. Novotná)


Kočičí kráska Toralei poprvé venku

3. září 2014 v 16:48 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Ahoj, dnes tu sem na blog vkládám pár trochu starších fotek mé kočičí krásky Toralei, když jsem ji vzala poprvé ven. Broskvoň, u které jsem dříve na jaře fotila své monsterky, má už dokonce plody a tak mi u ní zapózovala. Stejně tomu tak bylo i po celém našem sídlišti. :) Do komentářů se vyjádřete k těmto fotkám, napište co se vám na nich líbí nebo naopak nelíbí, a která je podle vás nejhezčí. :)


Bleskovka s monstr-mazlíčky

2. září 2014 v 18:25 | ○Lagoona○Blue○ |  Soutěže
Ahoj, naposledy tu byla bleskovka před více jak měsícem, tak jsem se rozhodla nějakou trochu originální vymyslet. Napadlo mě téma monstr-mazlíčci a nepřišlo mi to nakonec jako nejhorší nápad. Co se týče cen, první čtyři dostanou animovanou ikonku se svou adresou blogu a další čtyři oddělovač. Beru tedy pochopitelně celkem 8 soutěžících, co budou mít maximálně jednu chybu. :)

1) Jakého mazlíčka vlastní Rochelle Goyle a jak se jmenuje?
2) Proč nevlastní Jinafire Long žádného domácího mazlíčka?
3) Jaký druh zvířátka je Azura a komu patří?
4) Jaké je jméno roztomilého oranžového tygříka s šátkem kolem krku?
5) Vyjmenuj jména mazlíčků z rodiny Wolfových.
6) Catrine nevlastní žádného mazlíčka, ale jaká zvířátka má ráda?
7) Jakého domácího mazlíčka vlastnily Meowlody a Purrsephone dříve?
8) Je Sir Hoot's a Lot kocour? Jestli ne, jaký je to druh zvířátka?
9) Kde po dobu, co jsou monstra ve škole přebývají jejich mazlíčci? (setkali se tam i s Jane Boolittle)
10) S kým nebo čím chceš cenu?