Srpen 2014

Poslední prázdninové dny a začátek školního roku ...

31. srpna 2014 v 13:18 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Ahoj, poslední prázdninové dny jsem měla dost jiných zájmů včetně krásné dovolené s kamarádkami v Jeseníkách, proto jsem zde nepřidala žádné články. Ve volných chvilkách jsem četla další skvělý díl ghúlmošek s názvem ,,Co je ta ghúlmoška zač?" a jinak u mě byla kamarádka na přespání. Tolik filmů za pouhý den jako s ní, jsem ještě snad nezhlédla. Po tom, co jsem viděla dvě kriminálky, film o Justinu Bieberovy a dva díly filmu Paranormal Activity, už delší dobu žádný film ani vidět nechci. :D Kromě toho jsme se dívaly na ty nejtrapnější videa od těch nejtrapnějších YouTuberek ... však to znáte, např. Jak ZbalYt kluka nebo Hledám kluka z autobusu. :D Jsem neskutečně ráda, že jsem si tyto poslední dny prázdnin takto užila, protože tak skvělé zakončení jsem opravdu nečekala. Prázdniny sice byly celkem nudné, ale věřím, že ty příští budou lepší a už bez problémů. :) Co se týče blogu, přes školní rok se budu snažit být co nejvíce aktivní, i když po přečtení mého nového rozvrhu to vypadá na nadlidský výkon. Plánuji přidat jak různé tipy od monsterek z časopisů, tak jejich profily, představení edicí, více fotek mých panenek, dokončení popisu všech filmů a je toho ještě spoustu. Za dva měsíce, přesněji 29. října, to budou dva roky co jsem tu s vámi na blogu, takže čekejte ještě větší oslavu než minulý rok. :) A samozřejmě by to nebyl článek o konci prázdnin, když bych nezmínila školu, která už zítra začíná! Popravdě, už se na to učení i těším a docela mi ty povinnosti chyběly. Jen na některé spolužáky bych nejraději nemyslela, protože jim na mně všechno vadí. Teď už zbývá vám jen popřát vše nejlepší do tohoto školního roku 2014/15, krásné známky, nové bezvadné kamarády a taky ať těch 10 měsíců učení v pohodě přežijete! :)

S přáním vaše ○Lagoona○Blue○.


Časopis MH 09/2014

27. srpna 2014 v 22:35 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje věci
Ahoj, zdravím za dnešek už podruhé! Omlouvám se, že jsem o minulém vydání časopisu nenapsala a ani nenapíšu. Koupila jsem si ho, ale zapomněla jsem o něm sem na blog napsat a myslím, že teď to nemá cenu dopisovat. Jedno číslo tedy bude vynechané. Každopádně toto je článek už o zářijovém vydání časopisu Monster High, ve kterém se objevilo pár změn. Hlavní strana časopisu byla trochu pozměněna a úvod na první stránce časopisu je taktéž jiný. Stránka s názvem ,,Och, můj věštče!" byla přejmenována na ,,Osudové monstr-tipy", malými změnami prošlo i několik stránek s komiksy, byla přidána stránka s písničkami, ale zato odebrána galerie obrázků a k Hororskopu byl přidán drahokam měsíce. Celkově je však rozmístění stránek v časopise jiné. Zkrátka proběhla taková rekonstrukce časopisů Monster High, která mně osobně vyhovuje. Toto byl menší přehled o změnách a teď větší popis časopisu. :)

Obsahuje: uvítání, obsah, popis dárku, Profil Invisi Billyho, Osudové monstr-tipy: Tipy na hroší kůži, Monstr-komiks: V Nefeřině režii a Prohlášeni za mrtvé žijí déle, Monstr-test: Jaký kabelkový typ jsi?, Zabijácký styl: obsah kabelky Frankie Steinové, Monstrózní make-up a návod na příšerně šik šálu, předplatné časopisu, plakát s monsterkami Dot Dead Gorgeous, deníček Wydowny Spider, Černočerné hádanky: Zmizelá slova, Hrozivé nedostatky, Černý pasažér a Vlkodlačí šuškanda, Monstr-trapasy: Vražedně trapná příhoda s větry a Monstr-děsná šatová katastrofa, Monstrózní rozvrh hodin, Hororskop: Tvoje hvězdy na září a drahokam měsíce a refrén písně ,,My jsme Monster High".

Dárek: děsivě úžasná monstr-sada k telefonu

Další číslo: 23. září 2014
- dárek: příšerně šik penál
- profil Jane Boolittle, vražedné tipy na hrozivě vydařený nový školní rok, monstr-komiks a ještě mnohem více!

Časopis s dárkem


Moje 48. monsterka - Toralei Stripe Coffin Bean

27. srpna 2014 v 14:38 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Ahoj, i přesto, že se mi za poslední dobu nové monsterky nelíbí, musela jsem si tuto pořídit. Toralei z této edice mě oslovila už před delší dobou, ale nenaskytla se příležitost si ji objednat, proto se ke mně dostala až dnes. Nejlevnější byla na internetovém obchodě Megahračky.cz a to za 449 Kč, jelikož měli slevu o 150 Kč. Dost mě překvapilo, že přišla už dneska, protože jsme ji objednávali teprve včera. Tímto chci udělat i reklamu tomuto skvělému obchodu, kde jsem nezakoupila jen Toralei, ale i několik dalších svých panenek. Mají tam opravdu výhodné ceny a rychlou dopravu, takže pokud sháníte nějakou panenku, koukněte se i tam. Myslím, že to by na úvod článku stačilo a nyní přejdeme na fotky mé nové kočičí krásky. :)

Panenka v krabici


Animace | Lagoona Blue

26. srpna 2014 v 12:17 | ○Lagoona○Blue○ |  Volná grafika
Ahoj, zdravím vás u dalšího článku! Tentokrát se týká grafiky, kterou jsem se nově naučila. Popravdě, prvně jsem neplánovala sem tyto animace dávat, protože vznikly při zkoušce, ale myslím si, že nakonec nedopadly tak špatně na první pokus o tvorbu. Návod jsem si našla na blogu Clawynky ♥, díky němuž animace umím, takže jí chci tímto moc poděkovat. Podle nadpisu článku jste určitě poznali, že jsou s Lagoonou a můžete je použít naprosto kamkoliv, jen prosím uveďte zdroj. Vyjádřete se do komentářů, zda se vám animace líbí, s kým mám vytvořit příště a jestli je mám dělat i na objednávku. :)


Kreslené postavy Haunted a Boo York

25. srpna 2014 v 11:27 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, na začátek vám chci říct, že jsem se vrátila z Jeseníků a ruším pozastavení. Za tu dobu, co jsem nebyla aktivní, přibylo spoustu novinek a nejvíce mě oslovily kreslené obrázky postav z edice Haunted a také úplně nové edice, která by se měla jmenovat Boo York. Říkala jsem, že Mattel už dělá příšerné panenky bez nápadu, ale touto novou edicí mě velice mile překvapil. Moc se mi monsterky Boo York líbí a to převážně Catty a Draculaura. :)

Spectra Vondergeist Haunted


Upírka Draculaura se fotí

21. srpna 2014 v 11:07 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Ahoj, zdravím vás u prvního článku z Jeseníků. Fotky monsterek jsem chtěla sice přidat až z dovolené přijedu, ale napadlo mě zkusit rychlost mobilního internetu co se nahrávání fotek týče. Zhruba půl hodiny mi to zabralo a proto doufám, že se vám várka fotek s mojí upírkou Draculaurou ze základní edice bude líbit. Fotky jsou foceny na obrovské zahradě, kterou tu na chatě máme. :)


Ceny za bleskovku: Jak dobře znáš můj blog?

16. srpna 2014 v 10:31 | ○Lagoona○Blue○ |  Soutěže
Zdravím vás, nakonec jsem si udělala chvíli čas na zveřejnění jednoho článku s cenami pro vás. Pozastavení pořád platí a určitě zde denně články nebudou. Sem tam se však možná ozvu nebo vás informuji o novinkách. Každopádně 25. července vyplnilo pět lidí bleskovku: Jak dobře znáš můj blog? a tak jsem se rozhodla, že konečně zveřejním s velkým spožděním ceny. Jsou to slíbená Png srdíčka, tak doufám, že se vám budou líbit. :)

Clawynka ♥


Pozastavení do neurčita

12. srpna 2014 v 16:49 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky a změny na blogu
Ahoj. Myslím, že po této neaktivitě jste museli čekat při nejmenším pozastavení. Řeknu to plně upřímně, blog a Monster High mě už nebaví a potřebuji si dát pauzu, abych se do toho tak nějak ještě dostala. Začínám se zajímat o jiné věci, především o oblečení a svůj vzhled. Uvědomuji si, že mě monsterky stojí moc peněz, proto si přeji do své sbírky už jen pár kusů. Pak si začnu šetřit na svůj vysněný notebook a později i na dovolenou u moře. Důvodem pozastavení však není jen tento, ale také ten, že tuto sobotu odjíždím na týden do Jeseníků na dovolenou. Internet jsme si sice zaplatili, ale myslím si, že nebude nijak rychlý na přidávání článků, navíc asi nebudu stíhat nebo mít chuť se nějak vázat na počítač. Především se vám tedy chci omluvit, že nebudu následující týden moc obíhat svá Affs a případně mě vynechte z kontrol. Pozastavení platí do neurčita, jelikož opravdu nevím, kdy zase začnu mít chuť na blog psát. Možná přednastavím pár článků, ale moc s tím nepočítejte. Každopádně z dovolené přivezu fotky monsterek, které sem později vložím. Mějte se krásně a napíšu buď v průběhu dovolené, za 14 dní či za měsíc. Prozatím se s vámi srdečně loučím. :)


Invisi Billy

7. srpna 2014 v 21:10 | ○Lagoona○Blue○ |  Fotky od Dms_a_jem
Ahoj, vítejte u dalšího mého článku! Říkala jsem si, že bych měla přidat zase nějaký článek s fotkami od dms_a_jem, protože v této rubrice je zatím jen jeden článek. Nejnovější fotky, které jsou od tohoto autora zveřejněny, jsou s Billym. Chtěla bych slyšet váš názor na něj po zhlédnutí těchto fotek. Vím, že se spoustě z vás nelíbil a zajímá mě, zda se váš názor změnil nebo ne. Jinak budu moc ráda, když navštívíte můj nový blog o dinosaurech, kteří jsou mojí velkou zálibou. Blog naleznete na adrese dinosaurs-cz.blog.cz, ale zatím je tam jen pár článků a ještě provedu spoustu úprav. :)


Cupid na chalupě

6. srpna 2014 v 20:48 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Ahoj, přináším další fotky z chalupy! Zde si můžete prohlédnout moji monsterku C. A. Cupid, která mi zapózovala před naší chalupou. Při focení jsem narazila dokonce na ještěrku, jejíž dvě fotky dám do tohoto článku jako bonus. :) Ještě než se dostaneme k fotkám, tak vám chci poděkovat za vaše krásné komentáře, které mě vždy potěší, za návštěvnost a hlavně za úžasných 445 odběratelů na YouTube a celkově přes 100 000 zhlédnutí videí! :)


Nominace - Torinka_de_Nile, RoyalRebel a Toralei

5. srpna 2014 v 23:07 | ○Lagoona○Blue○ |  Nominace
Ahoj, další a už doufám poslední článek s nominací. Žádám vás, abyste mě už více nenominovali, protože takto by byl můj blog jen plný nominací a skoro žádných normálních článků. Děkuji za pochopení a teď už jdeme na odpovědi! :)


1. Prečo si začala zbierať práve bábiky Monster High ?
Zaujaly mě svojí originalitou, heslem být svá a také jsem si vždy přála plnokloubové panenky. :)

Zdobená png: Draculaura

4. srpna 2014 v 20:13 | ○Lagoona○Blue○ |  Volná grafika
Ahoj, po takové menší pauze od blogu se sem opět vracím s dobrou náladou a hlavně s chutí na psaní nových článků. V posledních a dosti sychravých dnech, co jsem nebyla aktivní, jsem zapracovala na své grafice. Stáhla jsem si i nové vzory, které budu využívat na designech či na popiscích. Názornou ukázku můžete vidět na ozdobném popisku v tomto článku. :) Každopádně co se týče zdobených png obrázků, které tu poprvé uvidíte, doufám, že se vám budou líbit. Jsou taková jednoduchá, se jménem monsterky a kytičkami. Můžete kamkoliv volně použít, ale prosím nemažte zdroj nebo jej alespoň uveďte. Do komentářů se vyjádřete, zda mám tato png dělat častěji, jak se vám líbí a kterou monsterku byste chtěli příště. :)

Volné, nemazat zdroj | Ozdoby: růžové, černé a žluté kytky, popisek | Verze: Draculaura - School's Out, Basic, Scaris, Frights, Camera, Action | Doba výroby: asi 30 minut


Nominace - Christina Perri ♥

1. srpna 2014 v 19:56 | ○Lagoona○Blue○ |  Nominace
Ahoj, další nijak zábavný článek po delší neaktivnosti, ale blog už mě nijak moc nebaví a to včetně Monster High. Do česka se zatím za levnou cenu nedostaly žádné panenky Freaky Fusion, které bych si přála a většina novinek stejně nestojí ani za zmínění. Uvažuji, že sem budu přidávat méně článků, budu méně aktivní a později si založím blog o grafice nebo mých fotkách. Naučím se lépe tvořit grafiku, stáhnu si nové brushe, tvary, fonty písem a zkrátka budu se jí více věnovat. Ne, zatím pořád nekončím a určitě tu chci vydržet alespoň ještě do 2. výročí blogu. A nominace? Jistě, už jdu na ni ... :)

MÉ ODPOVĚDI

1. Umíš grafiku?
Ano, ale nejsem v ní až tak dobrá a znám spoustu lidí, kteří se v ní vyznají mnohem lépe než já. :)