Červenec 2014

Venus na chalupě

30. července 2014 v 17:51 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Ahoj, přináším první várku fotek z chalupy! Prvně mi zapózovala před foťákem na naší zahradě moje masožravá kráska Venus. Fotky se mi docela líbí a doufám, že máte i vy stejný názor. :) Příště zveřejním fotky C.A. Cupid a nakonec Rochelle, více panenek jsem nafotit nestihla.


Nominace - Cleopatra

29. července 2014 v 23:26 | ○Lagoona○Blue○ |  Nominace
Ahoj, předem se omlouvám, že jsem od neděle nic nepřidala. Bohužel, nebyl čas ani chuť na psaní a úplně mi chyběly nápady na články, kterými bych vás mohla překvapit. Popravdě, dostala jsem akorát nápad na nový fotopříběh, ale ještě nevím, zda jej zpracuji. Nepřijde mi totiž nijak moc originální a docela nerada bych pak narazila na komentáře, že kopíruji. Každopádně teď k tématu tohoto článku. Blogerka Cleopatra zahájila opět ,,mánii" nominací a jelikož jsem u ní byla nominována a vyplňování otázek mě baví, nevidím důvod se do toho zase nedát. :) Pravidla jsou ta, že nesmíte nominovat toho, koho jste již předtím nominovali a můžete nominovat najednou maximálně 5 lidí. ;)

MÉ ODPOVĚDI

1) Kolik máš MH panenek?
Ano, velmi častá otázka a odpověď na ni najdete zde na blogu v menu, ale zodpovím na ni. Ve své sbírce monsterek mám momentálně 47 kusů. :)

Png hvězdičky | 2. duel

27. července 2014 v 16:46 | ○Lagoona○Blue○ |  Duely
Ahoj, jako další článek přináším Png hvězdičky za 2. duel. Brala jsem sice prvních 5 soutěžících, ale nakonec jsem udělala cenu i Patri Glams, protože ji to hodilo do spamu a navíc vyrobit o jednu cenu více mě nezabije. :) Oblíbenost obou monsterek byla tedy vyrovnaná. Třikrát bylo hlasováno pro Elissabat a třikrát i pro Honey Swamp, takže počítám, že tyto monsterky jsou oblíbené tak nějak stejně. Ceny máte všichni s tou monsterkou, kterou jste si zvolili za oblíbenější. :)

gigi


Naprosto nové panenky a další film

27. července 2014 v 12:46 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, na internetu se objevilo spoustu novinek, mezi které patří i obrázky naprosto nových panenek. Prvně sem vložím něco s nimi a na konci článku se dočtete něco málo i o novém filmu. :)

Freaky Field Trip

V této edici nalezneme jako panenku Clawdeen, Toralei a Gigi. Každá je jednoduchá, nepřeplácaná a se dvěma doplňky.

http://33.media.tumblr.com/b9e028ad053e8f561b3665fe64e2cd10/tumblr_n9c5vwEfxb1tt7pzqo2_400.png

Spousta dalších monstr-novinek

26. července 2014 v 18:28 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, jelikož za tu dobu, co jsem zde nebyla, přibylo spoustu dalších monstr-novinek, bude tento článek docela dost dlouhý. Objevily se jak pouze nové fotky nám již známých monsterek, tak naprosté novinky, které stojí za zmínku. Vyjádřete svůj vlastní názor do komentářů, které panenky se vám líbí a které naopak vůbec ne. :)

Venus, Robecca a Twyla z edice Coffin Bean a nový playset

Nakonec se mi tyto panenky docela zalíbily, hlavně Twyla. Venus bych vytkla akorát příliš světlou rtěnku a Robecce zase dlouhou ofinu. Playset je snad bezchybný, je úžasně propracovaný a má spoustu doplňků. :)

http://31.media.tumblr.com/2a9ea6c3b161796f72b76f42bc846893/tumblr_n96yzdYxtX1rzpn7fo1_1280.jpg

Ceny za soutěž: Kdo jsem? - č. 4

26. července 2014 v 12:39 | ○Lagoona○Blue○ |  Soutěže
Ahoj, již včera večer jsem se vrátila z chalupy, ze které mám spoustu skvělých zážitků. Překvapivě se vás první soutěže zúčastnilo více, než jsem předpokládala, ale nakonec jsem se rozhodla udělat ceny všem. Jsou to Png kytičky s monsterkami, se kterými jste je chtěli a snažila jsem se, aby každá měla trochu jiný tvar. Celkem jich je 9 a doufám, že s nimi budete plně spokojeni. :)

♥ Martuliss ♥


Bleskovka: Jak dobře znáš můj blog?

25. července 2014 v 18:45 | ○Lagoona○Blue○ |  Soutěže
Ahoj, poslední ze soutěží, za které můžete vyhrát ceny je tato bleskovka. Všechny informace máte možnost najít na blogu, protože je to bleskovka právě o něm. Zodpovězte správně na následující otázky a vyhrajte Png srdíčko. Beru pouze prvních 5 soutěžících! :)

1) Kdo je autorem posledních několika designů tohoto blogu?
2) Kolik roků a měsíců uběhlo od založení blogu?
3) Jaké má pravé jméno adminka blogu a kolik je jí let?
4) Za týden mě přibližně na blogu navštíví kolik lidí?
5) Na jaké téma je nejvíce zaměřen můj blog?
6) Kolik mám momentálně Affs a Best Affs?
7) Kolik najdeme v menu oddílů?
8) Jaká zde platí pravidla?
9) Tento článek je kolikátým za červenec 2014?
10) ↓ O čem z daných témat zde nikdy nebyl článek? ↓
Monster High, Ever After High, moje zážitky, móda a líčení, fotky panenek


Zdroj obrázku: flickr.com

Nové panenky a jejich boxy

24. července 2014 v 19:19 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, tentokrát přináším zase nějaké ty novinky. Na internetu se objevily první fotky nových panenek i s boxy, jimiž jsou Ghoulia a Abbey Sweet Screams a 2-pack Deuce a Gila. Pod článek do komentářů můžete vyjádřit vy svůj názor na tyto nové monsterky. :)

Ghoulia Yelps Sweet Screams

Na promo fotkách se mi neskutečně líbila a dokonce jsem uvažovala, že si ji někdy pořídím, ale bohužel mě nakonec zklamala. Není tak hezká, jak se zprvu zdála. Popravdě, teď už se mi na ní líbí jenom vlasy.


Monster High - duel č. 2

24. července 2014 v 11:11 | ○Lagoona○Blue○ |  Duely
Ahoj, přináším další duel! Zodpovězte na dané otázky a vyhrajte Png hvězdičku s monsterkou, kterou v tomto duelu zvolíte za svoji oblíbenější. Do tohoto duelu jsem jako panenky zvolila Elissabat a Honey Swamp a beru 5 soutěžících. :)

1) Která panenka se ti líbí více?
2) Napiš o zvolené monsterce 5 vět, které popíší její vzhled nebo povahu.


Venus jako Avril z klipu Hello Kitty

23. července 2014 v 19:50 | ○Lagoona○Blue○ |  Galerie
Ahoj, projížděla jsem flickr.com a narazila na skvělé fotky Venus, která je oblečená jako zpěvačka Avril Lavigne z jejího nového klipu Hello Kitty. Je až neuvěřitelné, jak je jí Venus podobná a hned jsem poznala, že je udělána podle vzoru zpěvačky. Ty šaty jsou neskutečně úžasné a Venus je v nich překrásná. :) Co na tuto repliku Avril říkáte vy?


Soutěž: Kdo jsem? - č. 4

23. července 2014 v 15:15 | ○Lagoona○Blue○ |  Soutěže
Ahoj, je tu první přednastavený článek a jedná se o soutěž Kdo jsem?, která je vám jistě už známá. Uhodněte, kteří dva studenti z Monster High střední se skrývají na obrázku! Napište jejich jména a jakoukoliv další informaci, kterou o nich víte. Beru prvních 5 soutěžících, co budou mít vše správně a jako cenu dostanou Png kytičku. K odpovědím samozřejmě dopište, jakou monsterku byste na cenu chtěli. :)


Co se bude dít v následujících dnech?

22. července 2014 v 20:53 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Ahoj, prvně jsem tento článek ani nechtěla psát, ale později jsem se rozhodla, že vás o následujících dnech informuji. Zítra odpoledne odjíždím na chalupu v malé vesničce, kde budu pravděpodobně do pátku, možná do neděle. Objednávku grafiky jsem opět uzavřela, designy očekávejte příští týden a hmotné ceny za fotosoutěž už jsou zabalené a do pátku budou odeslány. Jelikož zde nebudu, přednastavím články s několika soutěžmi, u kterých budete moci vyhrát drobnou grafiku. Doufám, že se nebudete nudit a přednastavené články vám budou stačit na zabavení. Také mě prosím omluvte z obíhání a kontrol Affs. Do komentářů k posledním fotkám jedné z mých panenek jste mi psali, jaké monsterky mám nafotit příště, tak si tam vezmu právě je. Beru si tedy Operettu, Viperine, C.A. Cupid, Gigi, Rochelle a Venus. Sem pod článek mi můžete napsat, jaké mám kdyžtak ještě přibalit a nafotit. Podle množství fotek plánuji na svůj kanál vydat další video. :) Nevím, co víc bych měla připsat. O článcích i kam jedu jsem vás informovala a to by mělo stačit. Co tak koukám momentálně na Top-list, za dnešek mám opět přes 200 návštěvníků, takže znovu mnohokrát děkuji! :) Mějte se špičákově skvěle, následující dny si užijte a v pátek mě tu čekejte s novou várkou fotek. Brzy nashledanou! :)


Novinky ohledně Freaky Fusion

22. července 2014 v 13:25 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, na začátek článku vám chci všem moc poděkovat za včerejších 200 návštěv na mém blogu. Cením si vašich komentářů a návštěvnosti, která poslední měsíce dost stoupla. Ještě jednou moc děkuji a doufám, že někdy budu moci děkovat i za 300 návštěvníků. :) Každopádně teď už k novinkám týkající se nejnovějšího filmu o monsterkách Freaky Fusion. Objevily se jak nové obrázky a animace z filmu, tak i trailer.

Obrázky a animace z filmu

Na obrázcích a animacích můžeme vidět všechny hybridy studentů, tedy Dracubeccu, Clawvenus, Lagoonufire, Cleolei a také úplně nové postavy, které se jmenují Avea Trotter, Sirena Von Boo, Neighthan Rot a Bonita Femur. Mými nejoblíbenějšími jsou jednoznačně Cleolei, Avea a bezpochyby taktéž Bonita. Jací jsou vaši favoriti? :)

http://38.media.tumblr.com/b73038f02aebf309f01e9c8baecb78aa/tumblr_n8xs0qU2RD1szqjnho1_1280.png

Objednávky z 18.7. 2014 + grafika za fotosoutěž

21. července 2014 v 23:40 | ○Lagoona○Blue○ |  Objednaná grafika
Ahoj, přináším další várku vaší objednané grafiky a samozřejmě i grafiku za fotosoutěž. Torinka design nakonec nechtěla, tak jsem ho udělala pouze Cleopatře a oddělovač Clawynce. :) Myslím, že tato grafika se mi povedla ještě více než předešlá a na každém designu si můžete všimnout alespoň jedné kytičky, jejichž tvary jsem si nově stáhla. Kompletně všechno je udělané v Photoshopu CS 5, ve kterém se mi grafika tvoří nejlépe. :)

OBJEDNÁVKY Z 18.7. 2014

♥ Martuliss ♥ | S: Briar, Barbie, Viperine | Doba výroby (cca): 1-2 hodiny | STÁHNOUT

Podvečerní vycházka s Lagoonou

21. července 2014 v 14:37 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Ahoj, na podvečerní vycházku s mým mazlíčkem jsem si vzala i Lagoonu v bruslařském vystrojení, která mi následně zapózovala v okolí paneláků a hlavně na poli plném obilí. Takové teplé počasí jí sice úplně nesvědčí, ale i tak se snažila si focení užít co nejvíce. Vyjádřete se do komentářů, jak se vám fotky líbí a koho byste chtěli vidět příště. :)

Dříve než vyjela na bruslích, byla zodpovědná a nasadila si chrániče společně s přilbou ...


Summer ghouls

20. července 2014 v 13:05 | ○Lagoona○Blue○ |  Galerie
Vidím, že jsem úplně přestala vydávat články do rubriky galerie, tak mě napadlo s tím zase začít. Dost jste mi tyto články komentovali, proto nevidím důvod obrázky sem tam nepřidat. Po delší době tedy začneme pár obrázky letních krásek Lagoony a Rochelle. :) Mimo to chci oznámit, že objednané designy zde na blogu najdete do 22.7. 2014. :)

http://38.media.tumblr.com/fdc40fb801ef4cca49d4a07a8c27be19/tumblr_n8z6iiee2f1qgi7m8o1_1280.jpg

Monster High: Střet kultur a Útěk z pobřeží lebek

19. července 2014 v 14:19 | ○Lagoona○Blue○
Další duo filmů o příšerkách ze střední školy Monster High! Oficiálními názvy těchto filmů jsou Fright On a Escape from Skull Shores. Byly zveřejněny na DVD mezi roky 2011 a 2012 s délkou 44 minut, ale pravděpodobně se do českých obchodů nikdy nedostaly.

Střet kultur aneb tesáky proti kožichům: Všechny příšerky tu čeká zkouška jednoty, když se jejich život v nedokonale dokonalé harmonii Monster High pokusí narušit postava ze světa lidí! Teď musí Frankie Stein, Clawdeen Wolf, Draculaura a jejich úžasní přátelé dokázat, jak dobře si spolu srstnatí a zubatí rozumí!

Útěk z pobřeží lebek: Příšerky se chystají na monstrózní zábavu během jarních prázdnin u korálového útesu. Když ale strhne vodní stvůra označována jako kraken jejich loď pod hladinu a naše ghulky zůstanou uprostřed moře na voru, poznávají posedlého ,,kouzelníka" se svou lodí. Najednou se celičký výlet zkomplikuje a dobrodružství začíná tehdy, kdy musí zachránit svou kamarádku Frankie Stein před obrovským monstrem, jimž byla unesena.

Můj názor a hodnocení: Střet kultur i druhý film jsem zhlédla na internetu a oba příběhy mě vážně zaujaly. První byla zkouška přátelství mezi mými oblíbenými postavami, což bylo nápadité a určitě skvělé a originální. Útěk z pobřeží lebek byl příběh trochu jako King Kong, ale i tak to mělo něco do sebe a hlavně měly monsterky úžasné outfity. I přes většinu kladů se našlo pár věcí, které by chtěly ještě doladit, proto hodnotím 4 hvězdičkami z 5. :)
Informace jsem našla na různých stránkách a potom sama sepsala, obrázek i nadpisek jsem si vyrobila. Z těchto důvodů opět platí buď vůbec nekopírovat nebo pouze s viditelných zdrojem!

Monster High filmy

18. července 2014 v 22:20 | ○Lagoona○Blue○
V této rubrice stačí, když klikneš na obal libovolného filmu Monster High a ukáží se ti o něm různé informace i s mým názorem a hodnocením. Najdeš tu všechny filmy, které byly zatím Mattelem vydány a postupně je budu doplňovat, jak budou vycházet nové.


Monster High: Proč se příšerky zamilovávají & Hrůzy pátečních večerů

18. července 2014 v 22:12 | ○Lagoona○Blue○
Ahoj, všimla jsem si, že docela dost blogerek dělá nějaké změny na blogu, tak jsem si řekla, že jich taktéž pár provedu. První změnou budou informace o zatím všech filmech o monsterkách. Pak dodělám informace o knihách nebo možná časopisech a začnu pravděpodobně i představovat panenky. Dozvíte se o filmu všechny informace a možná i ty, o kterých jste nevěděli. Nechybí ani mé kratší názory s hodnocením. :)

Prvními dvěma filmy od Mattela na téma Monster High, kde se objevily příšerky ve 3D verzi, byly právě tyto. Vyšly na DVD však pouze ve dvojbalení. Film Hrůzy pátečních večerů má oficiální název v angličtině jako Friday Night Frights a druhý Proč se příšerky zamilovávají zase Why Do Ghouls Fall in Love. Zveřejnění prvních informací o obou filmech spadá do roku 2011, avšak na DVD se dostal až 6. února roku 2013 s tím, že každý trvá 46 minut.

Hrůzy pátečních večerů: Když Frankie Stein zjistí, že se se svými kamarády nemůže zúčastnit šampionátu na kolečkových bruslích Skulltimate Roller Maze, přesvědčí je o tom, že pokud zkusí využit "síly příšerek", nic nemusí být ještě ztracené.

Proč se příšerky zamilovávají: Ve snímku Proč se příšerky zamilovávají se dva pohlední mladíci pokusí ukořistit srdce Draculaury dřív, než oslaví své sladké 1600. narozeniny.

Můj názor a hodnocení: Filmy jsem viděla poměrně nedávno, když jsem je sehnala na ulož.to. Hrůzy pátečních večerů na mě zapůsobil velmi dobrým dojmem. Skvělá pointa i zpracování. Sice se nedá říct, že mě druhý film z tohoto dua vůbec nezaujal, ale pro mě to bylo až moc přeslazené. Moc sladkých řečiček a celý film se řeší jeden a ten samý problém. Ano, je to film o lásce, ale i přesto jsem si představovala něco trochu jiného. Hodnotím přesně polovinou z 5 možných hvězdiček, tedy 2,5.
Informace jsem našla na různých stránkách a potom sama sepsala, obrázek i nadpisek jsem si vyrobila. Z těchto důvodů platí buď vůbec nekopírovat nebo pouze s viditelných zdrojem!

Nové promo fotky 3. vlny Swim Class!

17. července 2014 v 12:02 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, koukala jsem po novinkách Monster High a našla jsem dvě nové a kvalitní promo fotky 3. vlny edice panenek Swim Class. Musím říct, že díky nim se mi začaly tyto monsterky neskutečně líbit a to dokonce i Jinafire. Na druhé fotce je můžeme vidět i v krabicích. Měly by vyjít přes léto 2014, ale přesné datum se ještě neví. :) Jak se vám zalíbily na nových promo fotkách?

http://38.media.tumblr.com/831a947d78dcfc6c1c1bbf6e3fac916d/tumblr_n8ua03Hh3Z1rosg0bo1_1280.jpg