Květen 2014

Mix novinek EAH a MH

31. května 2014 v 11:13 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, přináším další článek s novinkami a tentokrát je to mix novinek MH a EAH za poslední dobu. Z EAH jsou to tedy převážně obrázky nové edice ze seriálu i jejích panenek. Možná tento článek bude delší, protože novinek je poměrně dost. ;)

EVER AFTER HIGH

Holly a Poppy O' Hair v seriálu
Mě osobně se tu zalíbila i Holly. Jsou obě tak rozdílné a přitom stejné, naprosto dokonalé. :)


Nové postavy a promo fotky MH

30. května 2014 v 16:59 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, vítejte u dalšího článku s MH novinkami! Začneme úplně novou postavou, která přibude do MH seriálu a jmenuje se Gilda Goldstag, dcera Zlaté laně. Celý její životopis by se měl do několika dnů či týdnů objevit na anglických oficiálních MH stránkách.


Bonita Femur doll

29. května 2014 v 15:56 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj. Aveu a Sirenu sem dávat asi nebudu, ale Bonitu vám ukázat musím! :) Objevily se nové fotky, kde je vidět i celé tělo Bonity. Horní část těla má jako Skelita a druhou jako normální monsterka. Je to na ní úžasné a obličej je naprosto sladký. Říkala jsem, že už si budu kupovat jen levnější panenky, ale pokud bude i v ČR stát víc peněz, koupím si ji stejně. :)

Panenka

http://24.media.tumblr.com/bc0030e96ed9eda15ba431e8bde82ce4/tumblr_n66y8atlIu1rbsoxpo4_1280.png

Moje 45. panenka MH - Clawdeen Roller Maze + menší dnešní deníček

28. května 2014 v 15:10 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Zdravím vás s náramně dobrou náladou! Začneme menším dnešním deníčkem, koho to moc nezajímá, nenutím ho to číst a rovnou může přejít k novince, tedy mé nové MH ve sbírce. ;)

Dnes se sice ve škole skoro nic nedělo, ale poslední dvě hodiny si chci navždycky zapamatovat. :) Naší bývalé třídní paní učitelce se někdy v zimě narodila holčička a poprvé nám ji přinesla ukázat v kočárku do školy! No Agátka je úplně úžasná. Hned jsme paní učitelku všichni objali a dali jí dáreček pro Agátku (fotka Agátky s podpisem všech, botičky, ponožky a balení bryndáčků). Paní učitelka byla úplně šťastná, strašně nám děkovala, že jsme miláčci a tak. Nj, to byla nejlepší učitelka, co jsme mohli mít. :) ♥ Jinak tu první hodinu jsme si tam Agátku fotili a různě jsme ji tam chválili. :D Mám s ní asi 50 fotek, úplně jsem si ji zamilovala. Možná jednou dám fotku, ještě uvidím. Je to zlatíčko a vůbec nebrečí. :) A druhou hodinu nám paní učitelka vykládala o porodu a co jsem slyšela od ní, tak se toho bojím ještě 10krát víc než předtím. xD Chudák, málem mohla ochrnout na nohy. :( Ale dopadlo to dobře a Agátka je v pořádku. :) No a pak skončily ty nejlepší dvě hodiny ve škole, už jsme museli končit. :( Tak jsme paní učitelku zase objali a přijde nás na konci června zase navštívit. Už se na obě moc těším! :) ♥

A teď k nové panence v mé sbírce. Včera večer jsme s rodiči jeli do Tesca koupit něco na jídlo a já se koukla, jaké Roller Maze jim od minula ještě zbyly a najednou vidím: AKCE 249 Kč! :D Hned jsem běžela k rodičům a řekla, jestli mi nemůžou koupit ještě Clawdeen RM. Nakonec mi to dovolili a už ji mám za tak skvělou cenu. :) Minule jsem se právě mezi ní a Lagoonou rozhodovala a teď ji mám taky. :) ♥ Předem se omlouvám za kvalitu fotek, ale je to focené pozdě večer bez blesku. :/

V krabici


Fotopříběh MH: Soutěž v monstr-vaření - 2. část

27. května 2014 v 15:33 | ○Lagoona○Blue○ |  Komiksy a fotopříběhy
Ahoj. Než začne 2. část příběhu, chci vám moc poděkovat za krásné komentáře k jeho 1. části. :) Plánovala jsem tuto vydat o dost později, ale když jste se tak těšili, nevidím důvod ji sem nedát teď. Doufám, že se vám bude konec líbit. :)

NEKOPÍROVAT NÁPAD, TEXT ANI FOTKY!

Zatímco Nefera má ve své kavárně už spoustu monster, která čekají na občerstvení, Clawdeen nemá téměř koho obsluhovat ...


Clawdeen: Ach jo, otevřela jsem před dvěma hodinami a přišly sem sotva Meowlody a Purrsephone ... a nechutná jim.
Draculaura: No právě, jsou to Meowlody a Purrsephone, neber si to tak.
Frankie: Určitě nějaké peníze vyděláš, ještě tu bude plno monster, uvidíš.

Fotopříběh MH: Soutěž v monstr-vaření - 1. část

26. května 2014 v 16:20 | ○Lagoona○Blue○ |  Komiksy a fotopříběhy
Zdravím všechny mé čtenáře a stálé návštěvníky! :) Včera jsem se prostě začala nudit a dostala jsem nápad na nový fotopříběh. Vzala sem všechny potřebné panenky a doplňky pro ně (většinu mnou vyrobených) a vytáhla je na náš balkon. Sice se to neodehrává v přímo v přírodě a okolí není nijak upravené, ale i tak doufám, že se vám bude fotopříběh líbit. :)

NEKOPÍROVAT NÁPAD, TEXT ANI FOTKY!

Cleina o tři roky starší sestra Nefera se před pár dny objevila na Monster High a způsobila už spoustu konfliktů mezi monstry. Tentokrát si vyhlédla Clawdeen a začala se s ní hádat ...


Clawdeen: Jsem lepší!
Nefera: Moc dobře víš, že jsem v tom vyhrála, Clawdeen! Nemáš na mě.
Clawdeen: Vrrr, nesaháš mi ani k podpatkům!

Jaké zvíře jako domácího mazlíčka?

25. května 2014 v 15:48 | ○Lagoona○Blue○
Zdravím vás u úplně prvního článku z rubriky ,,Zvířata"! Dnes se podíváme, jaké zvíře je vhodné jako domácí mazlíček ... :)
Záleží samozřejmě nejen na tom, kde bydlíte a kolik máte prostoru, ale i na skutečnosti, kolik máte času a kdo se bude o zvíře starat. Je třeba si uvědomit, že péče o domácího mazlíčka zpravidla leží hlavně na rodičích, ne na vás. Vy je máte spíše pro radost.
Pro někoho, kdo by si chtěl koupit nějakého domácího mazlíčka a neví jakého je tento článek vhodný a tady dávám 6 nejčastěji chovaných zvířat v domácnosti, ať už v bytě nebo rodinném domě. ;)

1) Hlodavci - Prvními nejčastěji chovanými zvířaty jsou hlodavci. Vybírat se dá z mnoha druhů, třeba křečka, morče, potkana a další. Cena těchto zvířátek je docela nízká a chov relativně nenáročný. Zajímavým tipem na hlodavce je osmák degu. Nejlepší je asi to, že skoro nekouše a nezapáchá. Vy si s ním můžete přes den hrát, jelikož spí jen v noci. Já osobně jsem doma chovala králíčka a byl více náročný na starání. Každý den se mu čistila klec, ale kupodivu se velice rád mazlil, nekousal a neškrábal. Byl to můj miláček, ale popravdě, staral se o něj hlavně táta.

Osmák degu a potkanNové MH obrázky

25. května 2014 v 11:34 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, tentokrát jsou to spíše nové obrázky než úplné novinky. :) Jak se vám líbí?

Obrázky s 3D postavami vhodné i jako tapeta - Sirena Von Boo, Bonita Femur, Avea Trotter a Neighthan Rot


Design | Version 02, 03

24. května 2014 v 16:10 | ○Lagoona○Blue○ |  Grafika na tomto blogu
Ahoj. Omlouvám se, že jsem sem předchozí design nedala, tak ho shrnu i s úplně novým do jednoho článku. ;) Dnes jsem změnila opět celý vzhled blogu a to i včetně menu. :)

By: Týnuše, monster-czech | S: edice Roller Maze | Od: 29.4. 2014 | Do: 23.5. 2014

I tento byl dělaný stejnou autorkou a to Týnuší, kterou jistě každý zná. Líbila se mi na něm jednoduchost, tak jsem si ho sem na necelý měsíc nastavila. Autorce se krásně povedly sladit barvy a navíc, zelenkavá je moje oblíbená barva. Byl tu také z důvodu, že mám v oblíbených edicích Roller Maze. :)

Podrobnější informace o pár novinkách z MH

23. května 2014 v 16:51 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Dnes už podruhé zdravím mé čtenáře! Ani se mi to tak nezdá, ale poslední dobou přestávám sledovat novinky ohledně MH a tak jich za moji neaktivitu docela dost přibylo. Pár hlavních shrnu do tohoto článku i s mým názorem a kratším popisem z internetu, který jsem sehnala. ;) Do komentářů můžete vyjádřit k panenkám svůj názor.

NEKOPÍROVAT BEZ MÉHO SVOLENÍ ČI ZDROJE!

Draculocker (doplněk/playset s panenkou)

Německá stránka Spieletom.com zveřejnila tento nový playset, což znamená, že je už na skladě a začíná se prodávat. Je prodáván za 52,99 eur (ceny mohou být nižší v ostatních obchodech během několika týdnů). Panenka Draculaura je vzhůru nohama, jako správně spí netopýři. Nejedná se tak o náznak podvrhu nebo chyby.

Docela se mi to líbí, přijde mi to jako dobrý nápad. Je to vlastně něco jako domeček pro Draculauru s doplňky na oblečení atd. Velká výhoda je také ta, že je součástí i samotná panenka. I tak bych si to asi nekoupila.

http://37.media.tumblr.com/7d240a2ea22d3dd4692c89ff41b997e1/tumblr_n5xnoxnUBa1ra8gmho3_1280.jpg

Kopírace na blogu aneb další úvaha o konci ...

23. května 2014 v 14:42 | ○Lagoona○Blue○ |  Jiné
Ahoj. Po jednodenní pauze se opět hlásím ne s příliš dobrou náladou. Od doby co odešla z blogu Týnuše, se všechno změnilo. Teď nemluvím o více haterech u mě, ale o kopíraci. Mě trvá hodinu než nějaké obrázky či informace najdu a někdo prostě dá Ctrl+C a Ctrl+V a má hotový článek. Já vydám článek a do dalšího dne ho má na blogu polovina lidí. Když napíšu, ať uvedou můj zdroj, komentář mi smažou, zablokují mě a nebo alespoň s trochou slušnosti odpoví typem: ,,To není z tvého blogu, to jsem si sama našla!" Lidi, promiňte, ale snad poznám můj článek, když je nadpis buď stejný nebo téměř stejný, text podobný a obrázky ve stejném pořadí, max. jeden s druhým prohozený. Nikdy ode mě nebylo tolik kopírováno jako v posledních týdnech. Pomalu ztrácím trpělivost a nehodlám se hádat (pardon, že to takto musím napsat) s kopírkami, které se většinou ani nepřiznají. Přichází další úvaha o tom již několikrát zmiňovaném konci blogu. Pochopte, že chci být originální blogerka, ale s touhle kopírací být originální prostě nejde a bohužel s některými určitými lidmi se nedomluvím, aby kopírovali jen s mým zdrojem nebo nekopírovali vůbec. Takže buď přestanete kopírovat nebo vám já přestanu dávat možnost brát zdroje z mého blogu a skončím. Je to jen na vás, tak si to rozmyslete ...


Dexter Charming doll

21. května 2014 v 14:40 | ○Lagoona○Blue○ |  Ever After High
Ahoj, je tu další slíbená novinka EAH - Dexter Charming jako panenka! Ano, konečně jsme se ho dočkali a myslím, že je skvělý. Tedy alespoň lepší než Hunter. :)

NEKOPÍROVAT BEZ MÉHO ZDROJE!

http://37.media.tumblr.com/1fdac7c724375669cfb4041f86936855/tumblr_n5vil4u6ZZ1srqvdro1_1280.png

Můj názor na edici Creepateria

20. května 2014 v 18:28 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje názory
Ahoj. Toto je již druhý článek, kde se dozvíte něco o mém názoru na vybranou edici. Tentokrát je to MH edice Creepateria. Do komentářů můžete taktéž vyjádřit svůj názor. :)

Draculaura - Začneme tou, která se mi z edice líbí asi nejméně. Zdá se mi, že Mattel poslední dobou vyrábí Draculaury s moc úzkýma očima a to se mi jako na všech ostatních, ani na této moc nelíbí. Nelíbí se mi její oblečení, které se na ni vůbec nehodí a make-up také není nic moc, hlavně oční stíny. Žlutou barvu na Draculauře prostě nesnáším, podle mě to není barva, která by jí slušela. Jediné co se mi na panence líbí je krásný účes a skvělý doplněk. Dávám jí známku 4.


Holly and Poppy O' Hair

19. května 2014 v 14:54 | ○Lagoona○Blue○ |  Ever After High
Zdravím! Po nějakém tom čase opět přináším jednu novinku od EAH. Je jich sice více, třeba že byly zveřejněny promo fotky Dextera či nové fotky edice Hat-Tastic party, ale o tom bude až příští článek s novinkami. ;) Holly a Poppy O' Hair jsou nejspíš sestry, které se budou prodávat v 2-packu. Není jisté, jestli se objeví v českých a slovenských obchodech ani jejich cena. Mě osobně je z nich mnohem sympatičtější Poppy ( ta s kratšími vlasy ) a také se mi líbí více. Popravdě, Holly mi přijde spíše jako napodobenina nebo smíšenina více panenek EAH. Když by se prodávala Poppy samotná, tak bych si ji jistě koupila. :) Která se vám líbí více či jaký máte na tyto sestry názor?

Promo fotky

http://37.media.tumblr.com/31463ba525e74480dbc32b4c6575aedb/tumblr_n5j264nvSZ1srqvdro1_500.jpg

13.5. 2014 - Aktuální MH v brněnských obchodech

18. května 2014 v 20:00 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Ahoj! Toto úterý jsem byla s mámou v Brně na nákupech a samozřejmě jsem oběhla pár hračkáren, které prodávají MH panenky. Vzala jsem si mobil ( proto se omlouvám za kvalitu ) a vyfotila vám aktuální panenky v brněnských obchodech aneb ty, co se momentálně prodávají ( i když si myslím, že tyto panenky budou ve spoustě větších městech ). Většina novinek už je i u nás v ČR a to včetně 2-packu s Frankie a Jacksonem Picnic Casket! :)

TESCO

Auto pro Draculauru - 1 299 Kč, Kavárna s Draculaurou - 1 499 Kč, Catty Noir - 595 Kč, Jackson a Frankie Picnic Casket - 1 499 Kč, Frankie GA, Lagoona GNO - 779 Kč, Draculaura a Abbey Art Class - 749 Kč, všechny panenky Roller Maze - 499 Kč, Lagoona (2) a Robecca Dead Tired - 499 Kč, Clawdeen Black Carpet - 559 Kč, Draculaura Black Carpet - 519 Kč, Clawdeen a Venus MF - 499 Kč, Frankie Ghoul Spirit - 559 Kč, Draculaura 13 Wishes - 899 Kč, Abbey 13 Wishes - 849 Kč, Frankie a Draculaura Basic - 799 Kč, Jinafire a Catrine New Scaremester - 699 Kč, Clawdeen New Scaremester - 849 Kč, Coffin Bean s Clawdeen - 649 Kč, Frights, Camera, Action! playset - 999 Kč, různé hry MH


Promo fotky celé edice Freaky Fusion

18. května 2014 v 10:45 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Tady už se mi všechny líbí mnohem více! Jsou takové originální a nejúžasnější je Bonita, kterou doufám, že jednou budu vlastnit. :) Jaká panenka se vám líbí nejvíce? Váš celkový názor na tuto edici?

Avea Trotter, Bonita Femur, Sirena VonBoo

http://37.media.tumblr.com/5d61b674145c94c300c7ffd44f4d3b9b/tumblr_n5pf9gpJQ81rosg0bo1_1280.jpg

Květnová procházka s Abbey

16. května 2014 v 18:37 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Ahoj. Před chvílí jsem se vrátila z menší procházky na hřbitov a různě po okolí a přinesla jsem z ní několik fotek Abbey Scaris. Foťák se mi nechtělo ven brát, tak jsem si vzala pouze mobil. Fotky jsem opět upravila a musím uznat, že v efektech se mi moc líbí. :)

!!! NEKOPÍROVAT FOTKY !!!


Moje vymyšlená MH: Mary Magician

15. května 2014 v 18:14 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje výtvory
Ahoj. Kresba už mi asi rok visí na místě, kam si ukládám své kresby. Zamýšlela jsem se nad novým článkem a napadlo mě, že této Monsterce vymyslím jméno a celý její životopis. Tak se i stalo a moje nová MH je na světě! :)

!!! NEVYDÁVAT ZA SVOJI TVORBU !!!

Mary Magician

Dcera kouzelníka
Věk: 17 let, avšak podle kouzelnického věkového řádu je mi 17 000 let.

Zabijácký styl:
Všechno své oblečení si vyrábím sama z mých oblíbených látek. Nejradši šiji z barevných a hedvábných šátků. Dává mi to pocit jemnosti, lehkosti a volnosti, navíc mě pak monstra obdivují. Můj outfit doplňuje taktéž ručně dělaný černý kouzelnický klobouk s kratším závojem a mašličkou.
Děsné nedostatky:
Já osobně o žádných svých nedostatcích nevím nebo se o ně příliš nezajímám. Jen mě občas neposlouchá moje kouzelná hůlka a koště, které je určeno k létání. V kouzlení jsem sice ještě začátečnice, ale neznamená to, že musím zkazit každé kouzlo, které chci využít k dobru nebo svému prospěchu.
Oblíbená barva:
Z mého oblečení se to dá poznat snadno - miluji všechny kombinace barev. Ale k mé mrtvolně bílé pokožce se hodí nejvíc kombinace fialové a světle modré.
Oblíbené jídlo:
Ovocný zákusek - je úžasně lehký a barevný jako já.
Nejvíc mě vytočí:
Když se mi monstra smějí za moji nemotornost, co se týče samozřejmě kouzlení a létání na koštěti.
Oblíbená činnost:
Šití, šití a jen šití! Ve svém volném čase nedělám snad nic jiného.
Nejoblíbenější předmět:
Pracovní činnosti.
Nenáviděný předmět:
Tělocvik. Které monstrum by chtělo být k smrti promočené potem? Navíc mi učitel Igor nepovoluje nosit při cvičení moje tak oblíbené jemné oblečení a musím cvičit v utažených kraťasech a tílku.
Domácí mazlíček:
Duhový králíček jménem Rainbow je snad můj nejlepší kamarád. Tedy aspoň se mu můžu se vším svěřit a mít jistotu, že bude držet jazyk za zuby.
Nejlepší kamarádi:
Už jsem se o tom nejlepším zmiňovala, ale když to vezmu ze studentů, je to určitě Spectra Vondergeist, se kterou si mohu povídat o společném stylu oblékání a ona mi rozumí.

Obličej Mary


Sraz monstr-blogerek 2015 (?)

14. května 2014 v 16:10 | ○Lagoona○Blue○ |  Jiné
Ahoj. Abych pravdu řekla, už nad tím, že zorganizuji sraz monstr-blogerek, docela dlouho přemýšlím. Nedávno při skypové konverzaci s Ájou na sraz řeč došla a tak jsem se začala opravdu zamýšlet nad srazem monstr-blogerek. Došla jsem k tomu, že to není tak zlý nápad a že o něm alespoň napíšu na blog. Ráda bych se osobně potkala s vámi, mými fanoušky a pravidelnými čtenáři. Myslím, že takový sraz se ještě v historii MH blogů nezorganizoval a tak by bylo hezké jeden udělat. :) Do komentářů mi napište, zda je tu možnost, že byste se případného srazu mohli zúčastnit a popř. u mě přespat. Určitě by jste se na něm potkali i s Neferčou z blogu monsters-highs.blog.cz a samozřejmě se mnou. Co jsme tak uvažovaly, nejlepším termínem by bylo léto 2015 a sraz by se konal u mě. Adresu a další informace bych předem všem zúčastněným oznámila, plánuji i přespání na jednu noc. Prosím, aby mi nepsali ti, o kterých nic nevím a neznám je. To by bylo asi tak všechno a do komentářů se tedy nezapomeňte vyjádřit, jestli byste měli zájem. :)


Recenze na filmy: 30 dní dlouhá noc

12. května 2014 v 19:43 | ○Lagoona○Blue○
Film 30 dní dlouhá noc je nejstrašidelnějším filmem o upírech, co byl kdy natočen a spadá do žánru hororového. O filmu se tu nebudu moc rozepisovat, jde přeci jen spíše o recenzi, tedy doporučení na nějaký dobrý film pro vás. Avšak předpokládám, že se o filmu budete chtít dozvědět i více, tak popis a více informací o tomto filmu najdete zde.

Tento horor je snad mým 2. nejoblíbenějším vůbec. Upíři jsou nádherně zpracováni, film má velmi dobrý děj i skvělou napínavou atmosféru. Opravdu skvělý nápad natočit příběh na Aljašce, kde je každý rok jeden měsíc 30 dní tma. Film je srozumitelný a není těžký na pochopení, takže pro milovníky hororů určitě doporučuji. Co jsem četla recenze, jsou kladné a lidé tento horor hodnotí dobře, ale prý jsou ve filmu zbytečné, částečně nudné dialogy. Já musím toto popřít, mě dialogy bavily a nepřišli mi nijak nudné. Všechno důležité v nich bylo obsáhlé a od začátku až do konce filmu jsem byla napnutá. Budu ráda, když se na film podíváte a napíšete komentář, co na film říkáte či zda se mnou souhlasíte. Ale než si film stáhnete, kdo miluje strašně moc upíry, nepouštějte si to nebo si dejte pozor, jelikož vaši vášni k upírům film docela změní. Popravdě, teď už nemám upíry tak v oblibě jako dříve. xD Jak říkám poslední dobou často, články na tomto blogu nemusí být vždy tak dlouhé a protože už ani nevím, co sem k filmu mám napsat, jelikož byl úžasný a nemůžu se u něj nijak rozepsat, článek dnes ukončím a zítra pravděpodobně bude dalším článkem nějaký spíše informační. Zatím vám nebudu říkat o co jde, ale myslím, že se budete moci na co těšit. :)