Duben 2014

Avea a Sirena - bližší představení

30. dubna 2014 v 14:58 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj! Tak dnes zase něco k novinkám Monster High! :) Objevilo se úplně nové video s představením panenky Avey Trotter. Pod něj jsem ještě vložila jeden obrázek Avey z videa a Sireny Von Boo. Co na ně říkáte? Mě se velice líbí jejich jedinečnost. :)

Video - představení panenky Avey Trotter


Anketa: Nejoblíbenější filmové žánry

29. dubna 2014 v 18:32 | ○Lagoona○Blue○
Ahoj. Napadlo mě na tento blog přidat i rubriku, kam budu psát ankety na různá témata. Dnešním tématem jsem vybrala právě nejoblíbenější filmové žánry. K článku se můžete vyjádřit do komentářů podobně, jako já v tomto článku. Ráda si přečtu, jaké filmy sledujete. :)

I když se já osobně ráda podívám na všechny filmy, z jakéhokoliv žánru, mými nejoblíbenějším filmovými žánry jsou převážně sci-fi, horory a animované filmy. Z kategorie hororů mám ráda snad zatím všechny, které jsem zhlédla, což je třeba Nezvratný osud, Sirotek, Saw, Vřískot, Rec a je jich ještě mnohem více. Animované filmy jsou taktéž naprosto nenahraditelné a vždy se u nich nasměji. Nejradši mám filmy od Pixaru a DreamWorksu, takže jistě poznáte, že mezi mé oblíbené patří film Madagaskar, Shrek nebo i Spláchnutej a podobně. Ze sci-fi filmů jich není zase tolik, ale nejlepší z tohoto žánru je film Vetřelec a Avatar.

To by bylo asi všechno k této anketě, protože nemusí být každý můj článek tak dlouhý. Těším se na vaše komentáře a zatím ahoj. :)


Všechno se mění ...

28. dubna 2014 v 14:30 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky a změny na blogu
Ahoj. Dnes při občance jsem měla chvíli času se zamyslet nad svým blogem, jelikož jsme byli na procházce po našem městě a v přírodě se dobře přemýšlí. Uvědomila jsem si, o čem tento blog chci doopravdy mít a o čem mě bude bavit psát více než jen o panenkách. Přiznejme si, Mattel poslední dobou nedělá nijak hezké panenky a když se nějaká objeví, je to buď speciální panenka nebo je předražená. Nechci tímto říct, že by mě třeba Monster High už nebavily, ale není to, to co dříve. Stěhovat se na jiný blog nechci, protože vím, že bych bez tohoto blogu nevydržela a zahazovat návštěvnost, kterou mám také nechci. Adresa se k tématům moc hodit nebude, ale je to můj blog a tak bude hlavně o mě. Nejvíce tu najdete recenze na různé filmy, knihy nebo seriály, moji tvorbu, návody, zvířata, grafiku, moje fotky i deníček a nebudu samozřejmě mazat ani panenky. Stále je to moje záliba, jen ne už tak velká a nechci mít blog jen o nich. Články s nimi tu sice nebudou tak často, ale fotit je a dávat sem novinky budu nadále. Poslední dobou ( tedy od té doby, co odešla Týnuše ) se mi tu však nelíbí, hlavně z hlediska toho, že ode mě každý druhý člověk kopíruje. Jsou to převážně má Affs, tedy přesněji ♥ Lagča ♥. Udělala jsem jí design i s popisky a ona si nejspíš myslí, že si ode mě může zkopírovat, co se jí zachce. Zatím to je oddělení rubrik v menu, které je téměř stejné a články s objednanou grafikou. Chtěla bych, aby uvedla velký zdroj nebo to smazala a vymyslela si zkrátka něco svého, jelikož originalita se cení. Toto mě dovedlo k tomu, že většinu Affs si zkrátka smažu a zůstanou jen ti, jejichž blogy mě opravdu zaujaly a nemám je tam jen proto, že Affs být chtěli. Lidi, které mám ráda, jak povahově, tak i jejich blog, si mazat nebudu a jejich blog budu ráda navštěvovat. :) Nikoho však nebudu nutit, aby se mnou byl nadále Affs, protože vás už můj blog třeba nebude bavit tolik, jako to bylo doposud. Jsem si vědoma toho, že možná ztratím i tak nějakou tu návštěvnost, ale blog o panenkách by mě prostě už nebavil a co nejdříve bych asi skončila, proto jsem hledala jiné řešení, jak s tímto blogem neskončit. Určitě tu proběhne plno změň, včetně designu a rozcestníků. Doufám, že můj blog ale budete navštěvovat. Zatím se mějte hezky a snad neztratím vaši podporu a kamarádství. :)


O Bratzillaz ...

27. dubna 2014 v 15:47 | ○Lagoona○Blue○

Ahoj. Tak konečně jsem se dokopala vydat první článek týkající se Bratzillaz. Asi nebude moc záživný, ale pro začátek si myslím, že je vhodné sem dát menší popis tohoto tématu. :)

Pět úžasných dívek s mimořádnými nadpřirozenými schopnostmi chodící na akademii módy a kouzel - Bratzillaz. Jejich jména jsou Cloetta Spelletta, Yasmina Clairvoya, Jade J'adore, Sashabella Paws a Meygana Broomstix! Mají možnost ukázat svou skutečnou povahu jako čarodějnice se zvláštními pravomocemi pomáhat druhým. Každá Bratzillaz má svého mazlíčka a jedinečnou magickou moc. Např. Cloetta Spelletta vám změní vše, co chcete a Yasmina Clairvoya vidí svou budoucnost. Díky své unikátnosti a temperamentu společně zvládnou všechny situace. Poznejte magický a mystický svět nadpřirozené zábavy s Bratzillaz!


Nové obrázky

27. dubna 2014 v 12:37 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Avea, Bonita a Sirena tu vypadají úžasně. Hlavně Bonita je neskutečně sladká. :)

Avea Trotter


Honey na jarním výletě

26. dubna 2014 v 13:16 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Ahoj. Na velikonoční pondělí jsme s rodiči byli na výletě a vzala jsem si tam Honey. Fotila jsem mobilem a cestou zpátky fotky upravila do různých efektů. Musím uznat, že v efektech fotky vypadají dobře a doufám, že se budou líbit i vám. :)

NEKOPÍROVAT FOTKY!


Design, popisky | ♥ Lagča ♥

25. dubna 2014 v 23:42 | ○Lagoona○Blue○ |  Objednaná grafika
Od: Mh-moje-monsterky.blog.cz | S: Lagoonou, Briar, Apple | Doba výroby: 30 minut


Jelikož jsi chtěla na design 3 postavy, jednu jsem dala Png, druhou jako razítko a třetí do srdíčka. Doufám, že se ti design bude líbit a popřípadě mi budeš důvěřovat a dáš mi pro nastavení své heslo. :)

Photos of Ghouls 2014 - 3. kolo + zadání do dalšího kola

24. dubna 2014 v 21:55 | ○Lagoona○Blue○ |  Soutěže
Tak opět se uzávěrka trochu protáhla, jelikož jsem čekala ještě na nějaké fotky. Nakonec čekání bylo zbytečné, Maruška fotky neposlala, což mě docela mrzí. :/ Ať to už neprodlužuji, jdeme na vyhodnocení ..

HODNOCENÍ FOTEK

RoyalRebel

Hodnocení: 5/5 bodů
Je to velmi originální fotka. Předpokládáme, že jsou na ní i tvé výrobky. Nechybí ani dobrá kvalita.


Moje 44. panenka MH - Lagoona Roller Maze

24. dubna 2014 v 15:56 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Ahoj! Již včera jsem s tátou jela po škole nakoupit něco do Tesca a uviděla jsem tam všechny panenky Roller Maze, kromě Ghoulie. Dnes jsem si šla jednu z nich za 500 Kč vybrat. Chvíli jsem se rozhodovala mezi Lagoonou a Clawdeen, ale nakonec to vyhrála Lagoona. Je to takový můj sen od července a konečně se mi vyplnil. Panenka je naprosto úžasná a jsem moc ráda, že jsem ji sehnala. :) Jinak už si panenky nebudu kupovat tak často, jelikož si chci šetřit na svůj vlastní notebook. Asi budu vybírat spíše ty levnější do 7 stovek, dražší ne. :)

NEKOPÍROVAT FOTKY!

Krabice zepředu a panenka


Novinky z Armagedon Toys

24. dubna 2014 v 10:34 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj. Mattel nás koukám vždy dokáže překvapit nečekanými novinkami a ani teď to není vyjímka. Přináším obrázky, kde budete moci vidět nejnovější panenky. Není ještě jisté, zda se budou opravdu prodávat, ale rozhodně nevypadají špatně. :)

Nový set s 5 panenkami, který se pravděpodobně bude jmenovat ,,We are Monster High".

whosthatboy93: WE ARE MONSTER HIGH 5-pack OMG kinda random but cute, so her name was treasurer Golda Thanks Napop pop in olderfansofmonsterhigh at facebook for this!

Sirena, Avea a Bonita v krabicích

23. dubna 2014 v 14:24 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Koukala jsem na různé stránky a najednou jsem narazila na nové fotky, kde jsou vidět Sirena, Avea a Bonita v krabicích. Abych pravdu řekla, čekala jsem, že budou vypadat hůře, ale zatím jsou nádherné a alespoň jednu chci vlastnit. Nejspíš by to měla být Bonita. Je taková krásně pestrá, prostě originální. :)

Sirena Von Boo

http://37.media.tumblr.com/6bd756a0a1180576997eb5bb05f12f36/tumblr_n4g0jiJBXE1tnhpw3o1_1280.jpg

Time for revenge - informace, popis

22. dubna 2014 v 17:27 | ○Lagoona○Blue○ |  Příběhy a povídky


Ahoj. Někteří už to možná víte, ale připravuji pro vás příběh Monster High. Nebude to takový na pár částí, ale na kapitoly, jako normální kniha. Pár měsíců bude ještě nejspíš trvat, než ho celý dopíšu a zveřejním první kapitolu. Zatím vám o něm něco napíšu, abyste věděli, o čem bude příběh pojednávat. Dříve jsem chtěla, aby se jmenoval Čas pomsty, ale když jsem si to přeložila, lépe mi znělo Time for revenge. Teď už víte, co vlastně název znamená v překladu. ;) Doufám, že vás můj příběh zaujme a budete si každou kapitolu rádi číst. :)

O příběhu

Právě začíná nový školní rok na Monster High a s ním přichází i nová studentka Phoe Nixová, dcera Fénixe. Od jejího příchodu se na světově proslulé škole pro příšery, dějí samé nepříjemné věci. Několik studentů je zraněno, je založen požár ve straškantýně a spoustu věcí nasvědčuje tomu, že právě Phoe za tyto nepříjemnosti může. Parta šesti ghúlmošek - Cleo, Lagoona, Clawdeen, Draculaura, Frankie a Ghoulie - tedy začne pátrat, zda je Phoe opravdu tak nebezpečná, jak si celá škola šeptá. Ocitnou se však v ještě větším nebezpečí a ohrozí spousty studentů. Jen ony mohou vše dát zase do pořádku a zjistit, kdo za tím vším stojí ...

Blogová ikonka, popisky | Torinka

22. dubna 2014 v 15:31 | ○Lagoona○Blue○ |  Objednaná grafika
Blogová ikonka


Od: Mh-moje-monsterky.blog.cz | S: Cleo a Draculaurou| Doba výroby: 10 minut

Promo fotky nových panenek EAH

21. dubna 2014 v 19:27 | ○Lagoona○Blue○ |  Ever After High
Ahoj. Objevily se promo fotky nových panenek EAH, mezi kterými je dokonce Dexter a Lizzie!

Dexter Charming, Basic
Je vážně opravdu moc hezký, ale oblečení mi přijde jako od normálního kena. I přesto pokud se u nás objeví, si jej koupím. Samozřejmě bude záležet i na jeho ceně. :)

Dexter

Design | Frankie Stein

21. dubna 2014 v 15:43 | ○Lagoona○Blue○ |  Objednaná grafika
Od: Mh-moje-monsterky.blog.cz | S: Frankie Stein | Doba výroby: 25 minut


Myslím si, že se mi celkem povedl. :) Psala jsi mi, že si ho nastavíš ty, ale já bych ti ho radši nastavila sama. Nemám moc ráda, když si někdo design nastaví špatně a mé designy jsou trochu obtížnější na nastavení. Kdyžtak mi pošli na e-mail heslo od tvého blogu. Je to samozřejmě na tobě. ;)

Anonymové aneb to nejhorší na internetu

21. dubna 2014 v 12:13 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje názory
Ahoj. Tento článek věnuji převážně anonymům aneb tomu nejhoršímu na internetu. Skončilo kvůli nim už spoustu lidí s blogem a oni stále nepřestávají. Proč to vše dělají? Proč urážejí a ztrpčují nám bytí na internetu, hlavně blogu a Asku? Hodně lidí se takto ptá a většinou to plyne ze závisti. Ač se to možná nezdá, jelikož váš blog urážejí, je to v mnoha případech tak. Nezmůžou se na nic jiného, než na urážky a sprosté příspěvky. Dělá jim to radost, škodit ostatním a myslí si, jak se nad jejich urážkou rozbrečíte a při nejhorším skončíte s blogem. Tito lidé by správně nikoho rozhodit neměli, protože jsou to jen ubožáci, co by nikdy nezkusili, si nějaký blog založit a alespoň se pokusit dokázat to, co jste dokázali vy. Maximálně si založí tzv. anti blog, kde vás urážejí veřejně a vy s tím nemáte téměř co udělat. Nesmažete to ani nezablokujete dotyčnou osobu. Co je na anonymech nejhorší? Jsou na spoustě internetových sítí prostě anonymní, tedy neznáte jejich identitu. Výhodou je na blogu to, že se dá zjistit IP adresa, pomocí které se už dopátrá, kdo za urážkami stojí. Tímto samozřejmě nechci říct, že by všichni, kteří nejsou přihlášení na blogu či Asku, byli špatní. Rozdíl je mezi anonymem jako takovým ten, že někdo nemá účet na dané internetové síti a komentuje anonymě, tedy nepřihlášeně a nikoho tím neuráží. Zlí anonymové jsou většinou ti, co účet mají a i přesto komentují anonymě odhlášením ze svého účtu. To už jsem ale spíše došla k vysvětlování, co to anonym je a to vy určitě všichni dobře znáte, protože jste se nejpravděpodobněji s takovým člověkem setkali nebo jsou tu i ti, kteří zlými anonymy jsou. Ke konci článku o anonymech chci napsat několik mých zážitků s nimi. Většinou jsem zjistila, kdo to psal, ale jsou i takový, u kterých jejich identitu neznám doteď.

První anonymové přišli na můj blog už hned po založení, kdy už tenkrát tento blog byl plný urážek. Postupně jsem začala být populárnější na různých blozích a počet anonymů a tedy i opravdu vulgárních komentářů narůstal. Nejhorším zážitkem pro mě s anonymem byl ten, kdy o mě založili dokonce anti blog, kde mě uráželi, zveřejňovali mé fotky apod. Tento blog je sice smazaný nebo již neaktivní, ale nemohu zapomenout na to zděšení, když jsem se o něm dozvěděla. Včera se vyskytla i jedna ,,anonymka", která z jedné strany na mém blogu komentovala slušně a byla milá a z druhé strany mi psala vulgární komentáře. Pokud toto čte, jistě ví, že se mluví o ní. Chtěla bych, aby si tuto ,,anonymitu" příště odpustila, protože na blogu se docela snadno dá zjistit IP adresa. ;)

To bylo několik mých zážitků s anonymy, na které si ještě pamatuji. Myslím, že jsem svůj názor vyjádřila dobře, ale pro zkrácení - anonymita je pro mě jedna z nejhorších věcí na internetu a je škoda, že vůbec existuje a my s ní nic nenaděláme.

Vyjádřete svůj názor do komentářů. Zajímá mě, co si o anonymech myslíte, zda máte stejný názor jako já nebo jiný. :)


Design | Version 01

20. dubna 2014 v 17:52 | ○Lagoona○Blue○ |  Grafika na tomto blogu
By: Týnuše, monster-czech | S: Cleo a Lagoonou Scaris | Od: 20.4. 2014 | Do: 28.4. 2014

Stejně jako dřívější design, je tento též od Týny. Moc se mi líbí jeho barvy, zpracování i obrázky. Zkrátka se jí povedl a musela jsem si ho sem dát. Také jsem změnila trochu menu, smazala nějaké oddíly a vytvořila si popisky, které se k designu alespoň trochu hodí. :) Od této doby budu každý design zaznamenávat do rubriky ,,Designy na tomto blogu". Tento se počítá jako první. ;)

Promo fotky nejnovějších panenek

20. dubna 2014 v 11:15 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Přináším další promo fotky, tentokrát všech nejnovějších panenek. Do komentářů mi můžete napsat, jaké z těchto všech panenek se vám líbí nejvíce, popřípadě nejméně. :)

Edice Creepateria obsahující panenku Cleo, Draculauru a Howleen a nový nábytek pro Draculauru, který se objevil v jednom z nových dílů seriálu.

http://37.media.tumblr.com/187b19d4e484c3dee08472eb3dcb69db/tumblr_n46hcxm7FG1s9n1uxo1_1280.jpg

Twyla, Catty a Gigi New Scaremester - nové promo fotky

19. dubna 2014 v 21:20 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Na internetu se objevily první promo fotky Twyly, Catty a Gigi z edice New Scaremester. Catty a Twyla se mi opravdu moc líbí. Obě mají krásné oblečení, líčení i doplňky. Gigi mě nijak neuchvátila, hlavně ne svým make-upem. Váš názor na tyto panenky?

Twyla

Blend s Elissabat

19. dubna 2014 v 13:23 | ○Lagoona○Blue○ |  Volná grafika
Minulý blend se vám všem moc líbil a jedna z blogerek chtěla udělat blend s Elissabat. Vyhověla jsem jí a další blend je s ní. Doufám, že se vám také bude líbit, stejně jako ten předchozí. Pokud ho někdo použije, nemažte prosím zdroj. :)