Březen 2014

Recenze na knihu Ghúlmošky navždy

31. března 2014 v 18:02 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje názory
Zdravím! Dnes jsem se rozhodla napsat recenzi na Monster High knihu s názvem Ghúlmošky navždy od autorky Gitty Daneshvari. Jelikož jsem nemocná, objednala jsem si ji v knihkupectví a když dorazila, do dvou dnů jsem ji přečetla. Abych řekla pravdu, čtení mě nikdy moc nebralo a toto byla první knížka po docela dlouhé době, která se mi opravdu velmi líbila a přečetla jsem ji za tak krátkou dobu. Příběh je o třech ghúlmoškách, které se jmenují Venus McFlytrapová, Robecca Steamová a Rochelle Goylová, které právě nastoupily na Monster High. Už od počátku se jim něco nezdá na nové učitelce Sylphii Křidélkové a snaží se zjistit, co je vlastně zač. I když to zjistí zhruba už v polovině knížky, příběh je napínavý až do konce a kniha končí docela dost otevřeně a přímo nutí si hned pořídit druhý díl a začít číst dál. Můj názor je opravdu kladný a já osobně knize nemám co vytknout. Je napínavě a jednoduše napsána a v některých okamžicích jsem se i musela smát různým poznámkám třech ghúlmošek. Touto knihou jsem si i nečekaně tyto tři postavy oblíbila. Zamilovala jsem si Rochelliinu vážnost a neustálé se řízení pravidly, Venusiny vtipné poznámky a hlášky a Robecčinu rozpačitost a též vtipné hlášky. Opravdu všem čtenářům, mladším i starším, tuto knihu doporučuji. Určitě vás nebude nudit a 233 stran vám přijde jako nic. Užijte si zábavu s úžasnými třemi ghúlkami, Venus, Rochelle a Robeccou! :)


Kdo už tuto knihu taktéž přečetl, napište mi svoji recenzi do komentářů. A prosím, delší než slovem ,,Souhlasím". ;)

Honey

31. března 2014 v 16:49 | ○Lagoona○Blue○ |  Honey Swamp
Je to kráska, které se snad nic nedá vytknout. :)


Kočičí zpěvačka Catty pózuje

30. března 2014 v 18:42 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Zdravím! Opět jsem dnes vzala jednu z mých monsterek na balkón a vyfotila s ní několik fotek. Byla to tentokrát kočičí zpěvačka Catty Noir. Skvěle mi zapózovala a myslím si, že fotky se celkem povedly. Snad se zalíbí i vám. :)

FOCENO MNOU, NEKOPÍROVAT!


Edice panenek MH - Classroom

30. března 2014 v 11:28 | ○Lagoona○Blue○
Tuto edici můžeme také nazvat Třídní edicí. Nalezneme v ní pouze tři panenky a to Lagoonu, Frankie a Ghouliu. Každá panenka má v balení dva sety oblečení, svoji vlastní skříňku, set samolepek, deníček a k sobě pár zajímavých věcí ze svého oblíbeného předmětu. Každá panenka se prodává samostatně v balení a cena se dnes pohybuje kolem 1 000 Kč. Dají se sehnat však už jen přes bazar nebo přes pár vybraných obchodů. Jsou v dnešní době tedy docela vzácné a těžko sehnatelné.

První set oblečení


Můj názor na nejfanynčení

29. března 2014 v 20:13 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje názory
Ahoj. Přináším další můj názorový článek, který se tentokrát bude týkat nejfanynčení. Ano, už docela z tohoto blogového hitu sešlo. V dnešní době najdete málokoho, kdo si hraje na největší fanynku té a té postavy ( nejčastěji tedy za největší fanynku nějaké monsterky ), ale řekla bych, že se ještě někdo najde. Přiznejme si, asi stěží budeme hledat někoho, kdo si na tu největší fanynku na celém světě jedné postavy nehrál. Vraťme se do doby, asi rok či dva roky zpět ... Já osobně jsem tenkrát viděla nejeden blog, kde takové články byly. Musím říct, že i já jsem tím byla posedlá a na svých dřívějších pár blogách jsem též psala, jaká jsem největší fanynka Lagoony a koho já vím ještě. Tento "hit" mě nějakou dobu vážně bral a říkala jsem si, jak je to super přivlastnit si nějakou monsterku, která bude jen a jen moje a nikdo na světě nebude větší fanynkou. Dnes si připusťme, že nejfanynčení je naprostá hloupost a ne žádný hit. Kvůli takovým článkům vznikalo spoustu konfliktů a hádek. Spoustu blogerů se pak nemělo navzájem rádo a neustále se někdo s někým přetahoval o nějakou postavu, konkrétně třeba monsterku. Myslím, že je dobré, že si plno blogerů uvědomilo, jaká je to hloupost a přestali s tím. Není přeci jen lepší, když si budeme říkat jenom fanynka např. Lagoony? Zní to méně sobecky a lépe. Znamená to, že může být stovky dalších jejích fanynek či fanoušků. Řekla bych, že na blogu je alespoň v tomto ohledu trochu více klidu. Sice už asi nikdy nepřijdeme na to, kdo nejfanynčení zavedl, ale je dobré, že ho někdo i ukončil ... :)


Můžete se vyjádřit k tomuto článku do komentářů. Napište mi svůj názor na toto téma. :)

Nové cestovní kufry MH a EAH

29. března 2014 v 11:03 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Do prodeje brzy přijdou nové kufry MH a EAH! Mně se líbí všechny, každý má něco do sebe. Nejhezčí je ale asi druhý kufr s EAH, na němž se mi líbí ta elegantnost. :) Který z kufrů vás zaujal nejvíce?


Křest DVD Kamera, Lebka, Jedem! - fotky z internetu

28. března 2014 v 18:52 | ○Lagoona○Blue○ |  Galerie
Tyto fotky jsou na internetu sice k vidění už od 22. března, ale rozhodla jsem se, že sem nějaké dám. Byli jste v Dollslandu na tomto křestu? :)


Rochelle na balkóně

28. března 2014 v 15:25 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Zdravím! Fotky Meowlody a Purrsephone se vám moc líbily, tak mě to přimělo nafotit další fotky, tentokrát Rochelle. Jsou foceny na balkóně, protože dneska je mi už lépe než včera. Doufám, že se vám fotky budou líbit. :)

NEKOPÍROVAT, FOCENO MNOU!


Kontrola Affs

28. března 2014 v 12:34 | ○Lagoona○Blue○ |  Ostatní
Zdravím! Jelikož se mi zdá, že mi sem polovina Affs vůbec nechodí, dám kontrolu. Přeci jen je to teprve 2. kontrola za existenci blogu, protože si na nich nijak nepotrpím. Beru to tak, že je na vás, zda mi sem budete chodit a komentovat. Ale myslím, že jednou za čas kontrola neuškodí. Řekněme si to narovinu, nemá cenu abych k vám já chodila a komentovala a vy na můj blog přišli jednou do měsíce ... ;)

Zapisujte se všichni, i sesterské stránky! Berte na vědomí, že kdo se nezapíše, mažu ho, bez vyjímky. Zapisovat se můžete ode dneška do 10. dubna 2014! Kdo má pozastavení, zapisovat se samozřejmě nemusí.

» Jméno
» Blog ( žádné klik na web )
» Jak často jsi doposud komentoval/a?
» Chceš být Affs i nadále?


Zdroj obrázků becky-website.tumblr.com

Freaky Fusion - Lagoonafire, Cleolei a Dracubecca

27. března 2014 v 23:15 | ○Lagoona○Blue○ |  Galerie
Na internetu se objevily nové fotky panenek Lagoonafire, Cleolei a Dracubeccy z edice Freaky Fusion. Z těchto panenek mě nezaujala ani jedna, ale asi nejlépe bych hodnotila Cleolei. Dracubecca je takový průměr a na Lagoonafire se mi nelíbí snad nic, hlavně tedy obličej je příšerný. Celkově bych tuto edici hodnotila jako jednu z nejhorších, kterou Mattel zatím vytvořil. Která z těchto panenek se vám líbí nejvíce? Jak byste hodnotili tuto edici?

Lagoonafire


Už vlastním rok Meowlody a Purrsephone Basic ...

27. března 2014 v 14:02 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Ahoj! Dnes je to přesně rok, co mi poštou přivezli Meowlody a Purrsephone Basic. Tenkrát byly na internetovém obchodě Legenio za skvělou cenu. Dlouho jsem je tehdy sháněla a když se naskytla příležitost je mít, neváhala jsem a objednala si je. Jsem opravdu ráda, že je mám a toho, že stály přes 1 000 Kč vůbec nelituji. Určitě je obě doporučuji, protože jsou nádherné. Mají krásné oblečení a make-up. Líbí se mi také jejich originální kabelky - klubka. :D Nafotila jsem pět fotek, ale bohužel doma. Ven nemůžu, jelikož mám angínu. Takže snad moc nevadí a fotky se budou i tak líbit. ;)

Jak se vám tyto panenky líbí? Máte je také doma?

NEKOPÍROVAT, FOCENO MNOU!


Cleo Creepateria - kreslená

27. března 2014 v 10:42 | ○Lagoona○Blue○ |  Cleo de Nile
Jak se vám tu líbí? Podle mě je jako kreslená nádherná, ale jako panenka vypadá zvláštně, divně.

http://25.media.tumblr.com/63c1e6936a93313363f663a13a2cb08f/tumblr_n32vm9BfH91ro3iqzo2_1280.png

Zdroj becky-website.tumblr.com

New Monster High Movie

26. března 2014 v 17:39 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Pár měsíců už víme, že bude nový film Monster High s názvem Freaky Fusion. Moc se o něm zatím neví, ale pravděpodobně vyjde už na podzim 2014 nebo na začátku roku 2015. Co si o něm zatím myslíte? Mě panenky z této edice a celkový popis tohoto filmu nějak neoslovil. Ale třeba mě ještě Mattel překvapí ... :)

hidden-chaos: The next Monster High movie.

Design, popisky | Clawdia a Honey

26. března 2014 v 11:22 | ○Lagoona○Blue○ |  Objednaná grafika
Pro: Clawdia a Honey | S kým/čím: Clawdia, Honey | Doba výroby: 15 minutMůj názor na customy

25. března 2014 v 22:20 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje názory
Ahoj. Po delší době jsem se rozhodla se trochu rozepsat na téma "Můj názor na customy". Asi většina lidí, co se zajímá o panenky, ví, co customy jsou. Kdo by ale přesto nevěděl, co si pod pojmem custom, má představit( a řekla bych, že se někdo najde ), tak na začátek článku to krátce vysvětlím. Jde převážně o zdobení či úplné změnění obličejů u panenek. Ovšem spoustu lidí předělává panenky kompletně celé, tedy myslím s barvou pleti po celém těle apod. Dělá si tedy z nich svoje vlastní panenky. Pro ty, kdo si neumí i přesto představit, jak custom vypadá, najde obrázky pár customů pod tímto článkem.
A teď už k mému názoru ... Dříve, je to asi půl roku zpátky, jsem customy přímo nesnášela. Spoustu lidí, co customy tvořili, bych nejradši zabila, protože mi to přišlo jako totální ničení drahé panenky. Nejvíce mě mrzelo malování na obličej např. u panenky MH z edice Basic nebo z nějaké jiné, též vzácnější edice. Avšak časem, když jsem nacházela customy téměř všude ( na deviantartu, YouTube, google, ... ) jsem už nebyla tak proti nim a lidem, co je dělají. Ano, pořád jsem nebyla žádným fanouškem, ale pár z customů se mi začínalo líbit a objevovala jsem postupně jejich krásu. Umění - to je slovo, kterým se dá stručně popsat custom. Prvně bychom se měli zamyslet, než začneme kritizovat i nepovedený custom, kolik práce to autorovi dalo či bychom to zvládli lépe než on, zda vůbec máme odvahu vzít panenku, potřeby na custom a zkusit nějaký vytvořit. Dnes je můj názor na customy velmi kladný a velká spousta mě oslovila. I nepovedený custom má v sobě něco krásného, alespoň snahu. Vím, že já bych to nedokázala a smekám před jakýmkoliv člověkem, co to někdy zkusil. Custom je zkrátka vždy originální a něčím jedinečný a rozhodně nikdy neplánuji, abych byla kvůli tomuto umění na někoho hrubá ...

Custom Monster High Catrine by AndrejA

Design | Robecca Steam

25. března 2014 v 15:13 | ○Lagoona○Blue○ |  Objednaná grafika
Pro: Robecca Steam
S kým/čím: Robecca Steam, Liam Payne, Cornelia Hale, Perrie Edwards, Briar Beauty
Doba výroby: 30 minutDesign, popisky | ♥Lagoona♥Maddie♥

24. března 2014 v 17:37 | ○Lagoona○Blue○ |  Objednaná grafika
Pro: ♥Lagoona♥Maddie♥ | S kým/čím: Twyla | Doba výroby: asi 25 minutEdice panenek MH - Ghoul Spirit

23. března 2014 v 20:04 | ○Lagoona○Blue○
Dříve se edice měla jmenovat School Spirit, ale byla před vydáním přejmenována na edici Ghoul Spirit. Tato edice se točí kolem sportu. Byly tu vytvořeny dvě exklusivní sady se třemi panenkami, jako roztleskávačky. Název první sady je Ghoul Spirit Fearleading a obsahuje panenku Ghoulii, Draculauru a Cleo. Druhá sada nese název Ghoul Spirit Fearleading - Werecats, kde jsou panenky Meowlody, Purrsephone a Toralei. Edice obsahuje i čyři sady oblečení ( Frankie's Fearleading Uniform, Clawdeen's Soccer Uniform, Lagoona's Swimming Uniform a Deuce's Casketball Uniform ). Nedávno vyšly další čtyři panenky z této edice, kterými jsou Spectra, Venus, Frankie a Slo Moe. Každá z nich se prodává v malém balení samostatně. Panenky se dají ještě sehnat, ale už obtížněji. Nejlépe se shání poslední čtyři vydané panenky.

Exkluzivní sety

Ghoul Spirit Fearleading - Ghoulia, Draculaura, Cleo

Draculaura Cleo Ghoulia

Lagoona Dance Class

23. března 2014 v 16:40 | ○Lagoona○Blue○ |  Lagoona Blue
Jak se vám líbí Lagoona z této edice? Mě osobně se líbí docela dost. Má krásné oblečení a líčení. Hlavně mi přijde taková jednoduchá, jemná. :)


Nominace - Špičáková Katka

23. března 2014 v 12:06 | ○Lagoona○Blue○ |  Nominace
Tentokrát zodpovím na otázky, co si pro mě připravila Špičáková Katka z blogu monster-monsterhigh.blog.cz. :)

MÉ ODPOVĚDI

1. Jak by ses chtěla jmenovat?
Mě se moje jméno celkem líbí, ale spíše bych chtěla být Vanessa. Je to úžasné jméno v kalendáři! :D