Říjen 2013

Halloweenské přáníčko

31. října 2013 v 20:05 | ○Lagoona○Blue○ |  Volná grafika
Ahoj, dnes jsem pro vás z volné grafiky přichystala jedno halloweenské přáníčko. Můžete si jej stáhnout a vytisknout, udělat z něj pozvánku nebo jen tak dát na blog. Přáníčko je s halloweenskými monsterkami, tedy s Draculaurou, Frankie a Clawdeen z edice Ghouls Rule. Doufám, že se bude líbit a při použití prosím nemažte zdroj. :)


Bleskovka: Jak moc znáš Monster High?

31. října 2013 v 17:07 | ○Lagoona○Blue○ |  Soutěže
Ahoj, přináším novou bleskovku na oslavu Halloweenu! Je na téma "Jak dobře znáš Monster High" a budu ráda, když od sebe nebudete opisovat. Kdo bude mít vše dobře vyhrává blend, za 1 a více chyb je Png srdíčko. :)

1) Jaký film Monster High je momentálně nejnovější?
2) Jak se jmenuje mazlíček Gigi Grant?
3) Jaké monsterky najdeme v kolekci Roller Maze? (např. Toralei)
4) V jakém MH filmu se objevuje postava Claire?
5) V edici Ghouls Night Out najdeme i panenku Venus, je to pravda?
6) Koho je Spectra Vondergeist dcera?
7) Jaká je nejoblíbenější barva Howleen Wolf?
8) Kdo je Nefeřina BFF?
9) Co je nejoblíbenější činností Rochelle Goyle?
10) Kolik životů má Toralei?


Art Class dolls

31. října 2013 v 9:50 | ○Lagoona○Blue○ |  Galerie
Art Class je další z mnoha krásných edicí a opravdu mě zaujala. Nejvíce se mi líbí Abbey a poté Skelita, které by mi ani nevadilo vlastnit. :) Jaký je váš názor?


Deníček - 30.10. 2013

30. října 2013 v 22:03 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Ahoj, dnešní den byl pro nás s Ájou velice smutný. Právě dnes nám totiž skončil náš další sraz ... Asi hodinu po půlnoci jsme si na počítači pustily film Titanic. I když je to drama a spousta lidí u něj brečí, my se stejně musely u některých scén smát. :D Poté jsme si ještě pustily film Sám doma, takže jsme šly spát po 5. hodině ranní. Naopak jsme vstávaly docela brzy, okolo 10. hodiny. :) Ihned jak jsme se převlékly, jsme šly na notebook a na počítač, kde jsme si psaly s kamarádkami a byly na blogu. Potom nám můj taťka přinesl polévku a vaječnou omeletu a byl to opravdu monstrózně skvělý oběd! :) Po obědě si Ája už sbalila některé ze svých věcí a také jsme se spolu podívaly ještě na jeden díl seriálu Dokroři z Počátků, který jsme neviděly a můj táta nám ho nahrál na DVD. Jakmile jsme se dodívaly, popadly jsme několik našich monsterek a šly je ven fotit. :) Po chvíli focení k nám přicupitala nějaká malá holčina a řekla nám, že máme moc hezké panenky. Docela jsme se smály, ale slušně poděkovaly. Dokonce nás i uviděla jedna starší paní a hned se ptala, co to máme za panenky. :D Na závěr jsme pak vyfotily naši poslední společnou fotku za tento sraz a když jsme došly domů, táta udělal závěrečnou večeři pro Áju. Obě jsme byly překvapené, jelikož to byl náš oblíbený smažený sýr s hranolkami a tatarkou. :) Po večeři pak nastalo loučení, to vždy nejsmutnější na srazech. S Ájou jsme opět moc brečely a držely jsme se v objetí. Zamávaly jsme si a poslední, co jsem viděla bylo to, jak Ája na mě z auta mává s ubrečenýma očima. Doufám, že se zase v listopadu uvidíme, protože bez Áji to tu není ono. :( Mějte se hezky a zatím ahoj!


Lady Toralei

30. října 2013 v 12:45 | ○Lagoona○Blue○ |  Galerie
Mně osobně se zde velice líbí a nevadilo by mi, když by ji Mattel takto vyrobil. Temný styl se k ní hodí a vypadá v něm půvabně. :) Jak se líbí vám?


Deníček - 29.10. 2013

29. října 2013 v 23:21 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Ahoj, dnes jsme bohužel do krytého bazénu nejely, protože měli zavřeno, ale i tak jsme si užily spoustu legrace. :) Když jsme vstaly, rovnou jsme dostaly oběd, jak je to u nás zvykem. Měly jsme vepřový vývar a koprovou omáčku s knedlíkem, což nám moc chutnalo. :) Potom jsme šly do obchodu nakoupit potraviny na večeři a přikoupily jsme si ještě něco na zub. Doma jsme pak běžely k notebooku a počítači a dělaly různé blbosti, smály se, skypovaly ... :) Jelikož má můj blog dnes svoje 1. narozeniny, tak jsem uspořádala chat, na kterém se sešly různé blogerky. Byla legrace a bavily jsme se přímo voltážově. Pak se konal ještě chat na Skypu a ten byl taky skvělý a všem děkuji za účast. :) Také Ája mi popřála k narozeninám mého blogu a kolem 18. hodiny jsme se začaly dívat na animovanou komedii Pan včelka. Později večer pak dávali náš oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2. Samozřejmě jsme se dost nasmály a to hlavně u reklam! :D Až šli rodiče spát, fotily jsme noční momentky s monsterkami. Tento sraz jsme si opravdu užily a je škoda, že Ája už zítra odjíždí. :( Doufám, že se co nejdříve zase uvidíme a vyjde nám plánovaný silvestrovský sraz. :) Také se těšíme na příští léto, protože jsme probíraly s rodiči, že bychom vzali Áju k moři! Byl by to můj nejúžasnější zážitek v životě být s mojí nejlepší kamarádkou u moře. :) Pro dnešní deníček to bude vše a zatím ahoj!


1 rok na blog.cz + něco pro vás

29. října 2013 v 8:50 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky a změny na blogu
Ahoj, zdravím všechny návštěvníky tohoto blogu! Právě dnes je tomuto blogu přesně rok, tak bych vám chtěla moc poděkovat za všechny komentáře a celkovou podporu. To vy jste mě podporovali k psaní nových článků a díky vám jsem neskončila. Byly už chvíle, kdy jsem s blogem chtěla seknout, ale vy jste mě podpořili. :) Jste všichni skvělí kamarádi a moc si vás vážím a doufám, že si spolu ještě v blogových světech užijeme nebo se dokonce někdy uvidíme osobně. :) Jako oslavu tedy plánuji možnost mě a moji nejlepší kamarádku Áju, Neferču z blogu monsters-highs.blog.cz, během celého dne kontaktovat přes Skype, Facebook či e-mail. Rády si s vámi napíšeme i zavoláme, tak se nebojte ozvat. Na Skypu mě naleznete jako monsterka02 nebo Lagoona Blue.Rosice, e-mail najdete v menu a Facebook dávám jen na žádost. Jestli se chcete akce zúčastnit, do komentářů vyplňte následující čtyři body. :) Zdravíme a těšíme se na vás!

1) přezdívka
2) blog
3) Kde nás kontaktuješ?
4) Tvé uživatelské jméno, díky kterému si tě najdeme např. na Skypu.


Deníček - 28.10. 2013

28. října 2013 v 20:01 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Ahoj, i tentokrát přidáváme zápis do deníčku z našeho srazu! :) Vstávaly jsme až po 12. hodině, což je snad náš rekord. Ihned jsme dostaly oběd, který byl jako vždy výborný. Poté jsme šly na notebook a na počítač, kde jsme skypovaly s kamarádkami a projížděly si různé blogy. Později jsme se s Ájou rozhodly, že půjdeme ke kapličce, která je na vysokém kopci a vede k ní krásná alej stromů. Když rodiče jeli něco zařídit, zavezli nás tam a my jsme v aleji začaly fotit monsterky a po chvíli i sebe. :) Dost jsme se cestou nahoru loudaly, tak jsme skoro nedošly ani ke kapličce. :D Byly jsme tam docela dlouho a pak si pro nás přijeli rodiče. Ještě s námi zajeli ke Kiku a tam jsme si koupily čtyři balení krásných mini-vánočních čepiček pro naše monsterky. Jsou opravdu velice roztomilé a padnou jim úplně přesně! :) Až máma nakoupila v Penny, jeli jsme domů. Ája v mém pokoji pak začala fotit monsterky v čepičkách, pak jsme byly na počítači a blbly. U těch blbostí a smíchu jsem se omylem polila čajem ... úplně celá a dokonce byl i trochu mokrý koberec se židlí. Jak to zjistila máma, musela jsem se samozřejmě jít převléct, ale nic nás neodradilo v těch blbostech pokračovat. :D Zítra možná pojedeme do krytého bazénu, tak se moc těšíme. Určitě se opět ozveme s dalšími zážitky! Zatím se mějte a ahoj! :)


Deníček - 27.10. 2013

27. října 2013 v 20:48 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Ahoj, dnes jsem prožila další skvělý den s mojí kamarádkou Ájou. :) Vstávaly jsme kolem 11. hodiny a hned nám můj táta dal výborný oběd. Po obědě jsme skypovaly s různými blogerkami, u čehož jsme se opravdu hodně nasmály. Zhruba po 14. hodině jsme se stavily pro jednu holčinu z mojí třídy, která se jmenuje taktéž Katka a chvíli jsme se procházely po sídlišti. Její máma nás pak ještě vzala do Kiku a tam jsme si s Ájou a Katkou všimly adventního kalendáře a kabelky s Monster High. Pořád jsme si to prohlížely, ale peníze jsme s sebou bohužel neměly. Také tam měli lesky na rty, kosmetickou sadu, šampóny, náramky, papuče a nějaký gel, samozřejmě všechno bylo s monsterkami. Když se dívala Katka s její mámou na oblečení, tak jsme začaly s Ájou v Kiku blbnout. Prvně to bylo s oblečením, to jsme jakoby dělaly reklamy na "úžasné slevy". Pak jsme vyzkoušely všechny voňavky, včetně pánských a jednu z nich mi Ája omylem stříkla do obličeje. :D Potom jsme jely domů, kde jsme řekly mým rodičům o té kabelce a adventním kalendáři. Můj táta nám řekl, že tam s námi zajede, tak jsme byly ohromně šťastné. V Kiku jsme ihned ty věci popadly a běžely k pokladně. :) Pro dnešek to bude vše a zítra se ozveme s dalším deníčkem. Zatím ahoj! :)

Adventní kalendář s monsterkami


Art Class Studio v krabici

27. října 2013 v 11:02 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Přináším promo fotku nového playsetu Art Class Studio v krabici! Co na něj říkáte?


Kopírujte prosím pouze se zdrojem!

Deníček - 26.10. 2013

26. října 2013 v 22:00 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Ahoj, dnes ke mně přijela moje nejlepší kamarádka Ája. Dnešní den jsme si opravdu užily a právě o něm bude tento článek. :) Po příjezdu si Ája vybalila svoje monsterky, notebook a za necelou hodinu jsme vyrazily s mými rodiči a babičkou na naši chalupu na vesnici. Když jsme vystoupily z auta a rodiče šli s babičkou na hřbitov, tak my vzaly monsterky a fotily je. Jakmile nás to přestalo bavit, fotily jsme své stíny a natáčely video s blbostmi u stromu. Pak jsem si vyfotila lidi v projíždějícím autě a pak se bála, že vystoupí a budou si stěžovat, tak jsme radši pospíchaly na hřbitov, kde je má skrýš za stromy. :D Začaly jsme se smát, fotit a natáčet videa, jak jsme házely cihly z nízké zdi, která vede kolem celého hřbitova. Všechno to najdete ve videu! :) Potom nás zavolali moji rodiče a jeli jsme domů. Později doma ještě Ája nafotila pár foteček své Draculaury Basic, kterou má právě dnes rok. Tyto fotky můžete najít na jejím blogu. :) Pro dnešek to bude vše a zítra se ozveme po náročném okružáku po městě, který plánujeme. Zatím se s vámi loučím, ahoj! :)


Frankie Stein Basic Png

26. října 2013 v 17:40 | ○Lagoona○Blue○ |  Volná grafika
Ahoj, posledních pár dní mám trochu času na grafiku, tak tentokrát přináším své první Png! Obrázky s Png pozadím se zatím učím, takže se určitě pár nedostatků najde, ale doufám, že se vám i přesto bude líbit. Je s Frankie Stein Basic, jak jste mohli poznat podle názvu článku. Při použití prosím nemažte zdroj nebo jej alespoň někam napište. :)


Art Class v krabicích

26. října 2013 v 9:03 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Objevily se první fotky panenek Monster High z edice Art Class v krabicích! Zatím to vypadá na skvělou edici, z níž se mi nejvíce líbí Abbey a Skelita. :) A jaký je váš názor?


Monster High záložky

25. října 2013 v 12:12 | ○Lagoona○Blue○ |  Volná grafika
Ahoj, už docela dlouhou dobu jsem nevyrobila nic z grafiky, tak dnes jsem se pustila do záložek s monsterkami. Dohromady je jich 5 a jsou na nich Lagoona, Clawdeen, Nefera, Ghoulie a Abbey. Můžete je samozřejmě volně použít, třeba vytisknout si je a použít do knížky nebo jakkoliv budete chtít. Každopádně budu ráda, když nebudete mazat zdroj. :)


Lagoona Roller Maze

24. října 2013 v 19:29 | ○Lagoona○Blue○ |  Galerie
Dříve se mi Lagoona z této bruslařské edice moc nelíbila, ale v poslední době jsem hodně změnila názor a začala se mi líbit. Je to prostě sportovní kráska jak má být. :) Jaký je na ni váš názor?


Informace ohledně grafiky

24. října 2013 v 13:03 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky a změny na blogu
Ahoj, abych pravdu řekla, poslední dobou nemám kvůli blogu moc dobrou náladu. Důvodem je ten, že i přes uzavřenou grafiku na několik měsíců mi píšete, jestli vám neudělám design. Tímto článkem bych vás chtěla seznámit s mojí situací a celkově vás tak informovat ohledně grafiky. Uzavřela jsem ji z důvodu nedostatku mého času na jeji tvorbu. Chci vás tedy poprosit, abyste mi o ni už nepsali a pokud se někde takový komentář objeví, zkrátka jej mažu. Můžete používat volnou grafiku, kterou dělám, když mám chvíli času, ale když bych otevřela na přání, je to nejméně 5 objednávek denně, což rozhodně nestíhám. :( S každým designem se dělám přibližně hodinu, včetně úprav a většina chce designy dokonce i nastavit. Zkuste se vžít do mé situace a zkuste pochopit, jak těžké je tvořit grafiku pro někoho tak, aby se mu líbila. Také už jsem uvažovala, že bych grafiku nadobro zrušila, ale zatím není nic jisté. Momentálně ji udělám pouze hodně dobrým kamarádkám. Nejbližší otevření grafiky na přání plánuji okolo Vánoc. Pro dnešek to bude vše, mějte se krásně a zatím ahoj.


Blog o Ever After High

23. října 2013 v 17:10 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky a změny na blogu
Ahoj, ohledně změn na blogu jsem se rozhodla nakonec dřív než bude mít tento blog rok. V anketě skoro každý hlasoval, že je volba pouze na mně. Dále jste hodně hlasovali, ať blog zůstane takový jaký byl doposud, tedy pouze o Monster High. Přemýšlela jsem nad tím docela dlouho a nakonec jsem došla k názoru, že Ever After High zbožňuji stejně tolik jako monsterky a založila jsem si o nich samostatný blog, který najdete na adrese royalrebels-eah.blog.cz. Byla bych velice ráda, když bych i tam mohla mít nějaká ta Affs, co by pravidelně komentovala. Kdo by tedy měl zájem, máte možnost se do komentářů k tomuto článku zapsat. :)

NÁBĚR AFFS

Pravidla:

1) Musíš obíhat alespoň 2x týdně (beru vyjímky, když máš pozastavení).
2) Alespoň 1x do týdne přidáš komentář, abych věděla, že můj blog navštěvuješ.
3) Nechci vidět žádné urážky a vulgarismy!

Zápis:

1) přezdívka
2) blog
3) O čem píšeš na blog?
4) Proč chceš být na mém blogu o Ever After High Affs?


Spectra Party Lounge

23. října 2013 v 11:01 | ○Lagoona○Blue○ |  Galerie
Spectra z tohoto playsetu Party Lounge se mi jako panenka velice líbí. Je taková jednoduchá a opravdu působí jako duch. Ve filmu se mi tolik jako tady nelíbí. :) Jaký je váš názor?


Jane Boolittle - info, obrázek

22. října 2013 v 10:25 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Objevila se další budoucí monsterka, která se jmenuje Jane Boolittle. Není sice až tak úplně nová, protože se o ní v Česku mluví asi půl roku, ale myslím si, že dozvědět se o ní něco více, neuškodí. Její domácí mazlíček je lenochod. Tato panenka se z největší pravděpodobnosti dostane poprvé na trh na konci tohoto roku v USA. Nejspíš nebude připojena k žádné určité edici a pokud ano, bude to pravděpodobně Secret Creepers. :)


Informace prosím kopírujte pouze se zdrojem!

Nové playsety k monsterkám

21. října 2013 v 18:08 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Ahoj, na internetu se objevilo několik dalších playsetů k monsterkám! Tyto nové playsety se nazývají Hauntlywood Dressing Room, Hauntlywood Premier Party, Art Class Studio a Home Ick Classrom pro Abbey Bominable. České názvy se mi zatím bohužel nepodařilo zjistit. ;)

Hauntlywood Dressing Room