Srpen 2013

Summer Howleen

31. srpna 2013 v 20:49 | ○Lagoona○Blue○ |  Galerie
Prázdniny už nám bohužel končí a s nimi také teplé a slunečné dny u vody. Léto si můžeme připomenout alespoň touto krásnou fotkou letní Howleen v plavkách od Abbey z edice Skull Shores. Do komentářů se můžete rozepsat, jak jste si toto léto užili a jak se vám fotka líbí. :)


Abbey a její táta Yetti

31. srpna 2013 v 11:55 | ○Lagoona○Blue○ |  Galerie
Nádherné a vtipné dva obrázky pořídila Nataloons s ledovou kráskou Abbey a jejím tátem Yettim. :) Jak se vám líbí?


Moje kresba - Clawdia Wolf

30. srpna 2013 v 23:17 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje výtvory
Ahojky, když jsem se dnes odpoledne nudila, nakreslila jsem nejstarší vlkodlačici z rodiny Wolfových, která se jmenuje Clawdia. Kresba je nakreslená tužkou, vybarvená pastelkami a její předloha je z googlu. Názor na tuto kresbu mi napište do komentářů. :)


Frankie Sweet 1600

30. srpna 2013 v 19:35 | ○Lagoona○Blue○ |  Galerie
Na fotce je krásná, ale celkově se mi tato panenka nijak moc nelíbí. K Frankie se mi tento styl doplňků a oblečení nehodí a třpytivé kousky ve vlasech panenku kazí úplně. Jaký je váš názor?


Ředitelka Krváková

30. srpna 2013 v 15:33 | ○Lagoona○Blue○ |  Galerie
Úžasná ředitelka školy Monster High! Na Vánoce si ji budu přát a doufám, že ji pod stromečkem rozbalím. :) Máte stejný nebo jiný názor než já?


Spectra and Catty

30. srpna 2013 v 11:21 | ○Lagoona○Blue○ |  Galerie
Obě tyto panenky jsou nádherné naprosto vším a ráda bych je vlastnila. A jaký na ně máte názor vy?


Nová monsterka - C. A. Cupid

28. srpna 2013 v 15:29 | ○Lagoona○Blue○ |  Moje panenky
Ahoj, před chvílí mě navštívila blogerka Kllariee, u které jsem měla od pondělí zamluvenou C. A. Cupid. Prodala mi ji za 700 Kč, což docela levné za vzácnou panenku se všemi doplňky. Chci jí moc poděkovat, protože opravdu nevím, kde jinde bych ji v dnešní době sehnala. :) Dříve mě nijak neoslovila a moc jsem po ní netoužila, avšak teď jsem neskutečně šťastná, že ji vlastním. Je zkrátka překrásná a úplně jako nová. Dokonce mi ji ještě zabalila do krabice, sice tedy od Jinafire, ale nevadí. Ještě jednou ti moc děkuji, Klári! :)

Napolovic rozbalená


Překrásná Ghoulia Basic

27. srpna 2013 v 22:47 | ○Lagoona○Blue○ |  Galerie
Ghoulia ze základní edice je opravdu úžasná panenka s nádhernými vlasy, oblečením, make-upem a doplňky. Moc bych ji chtěla vlastnit a doufám, že se mi to jednou splní. Taktéž se vám líbí a vlastníte ji?


Kouzelná Spectra

27. srpna 2013 v 0:26 | ○Lagoona○Blue○ |  Galerie
Tento obrázek Spectry je naprosto kouzelný a ten efekt mě ohromuje. Co na něj říkáte vy?


Co je to Monster High?

26. srpna 2013 v 15:28 | ○Lagoona○Blue○
Je na čase seznámit se s nejúžasnějšími monstry světa, která chodí na nejstrašidelnější střední školu Monster High. Studenti na této škole mají hodiny pouze v noci, protože přes den každé správné monstrum spí nebo je někde zalezlé. Jsou to sice děti těch nejhorších a nejhrůznějších monster jako je např. Dracula, Mumie nebo Vlkodlak, ale jsou úplně jiní, než jejich rodiče. Nestraší ostatní, ale dokážou vyděsit svým úžasným módním stylem a humorem. Nerada se nudí a ještě víc nerada chodí do školy... ostatně jako všichni teenageři. Mají rádi zabijácký módní styl, tu správnou muziku a hlavně psaní deníků...


Scarah a Hoodude

26. srpna 2013 v 12:10 | ○Lagoona○Blue○ |  Galerie
Tento set s panenkou Scarah a Hoodudem se mi moc líbí a ráda bych jej vlastnila. Bohužel je docela dost drahý a navíc exkluzivní pro Toys "R" Us. Jaký je váš názor?


Článek o dnešku a tak podobně...

25. srpna 2013 v 23:01 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Ahoj, na začátek tohoto článku napíšu něco málo o dnešním dni. Okolo 15. hodiny jsem s rodiči a babičkou vyrazila na narozeninovou oslavu mého bratrance. Jakmile jsme vešli do dveří, celá bratrancova rodina nás přivítala. Bohužel hned jak jsme si sedli ke stolu na dvoře, začalo pršet. Musely jsme tedy všechno přenést do průjezdu a právě tam jsme přečkali celou oslavu. Na stole bylo spoustu jídla, nápojů a taky skvělý pokec. Dokonce přijely i obě moje sestřenice Marcuš a Míša. :) Byla to skvělá oslava, ale nebudu vám nic nalhávat, na Áju jsem nemohla přestat myslet. Moc jsem si přála, aby tam byla taky. :) A co se týče blogu, asi začnu tím, že sem moc lidí už nechodí. Ano, někteří si říkáte, že 70 lidí je hodně, ale oproti ♥ Týnuši ♥ nebo Neferči je to opravdu docela málo. :( Chci se vás zeptat, jestli vás tento blog ještě vůbec baví a zda to sem nepíšu vlastně zbytečně. Prosím, upřímně mi do komentářů napište, zda mám skončit nebo ne a co by se vám tu líbilo za články. Také bych se vás chtěla zeptat na další věc a to je ta, jestli vás nenudí už ty deníčky? Mám toho ještě tolik co napsat, jenže blog by mi to asi neumožnil a proto tohle bude poslední věta v tomto článku. :)


Cleo Picture Day

24. srpna 2013 v 19:21 | ○Lagoona○Blue○ |  Galerie
Celá tato edice mě velmi zaujala, hlavně tedy Cleo. Je to opravdu nádherná panenka a líbí se mi na ní nejvíce tyrkysová barva. Popravdě, začínám o ní dost uvažovat. :)


Můj 1. Stop Motion - Frankie Stein Basic

19. srpna 2013 v 15:37 | ○Lagoona○Blue○ |  Mnou vytvořená videa
Ahoj, právě včera jsem s nejlepší kamarádkou zkoušela svůj 1. Stop Motion. Učinkuje v něm Frankie Stein z edice Basic a použila jsem na něj zhruba 60 fotek. Dalo mi to dost práce, proto prosím buďte ohleduplní a nektitizujte moc přísně, přeci jen je to takový pokus. Mimo to v průběhu týdne nahraji na YouTube několik dalších videí. :)


Věc, která mě poslední dobou trápí ...

18. srpna 2013 v 12:08 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Ahoj, zdravím vás. Chci si promluvit o věci, která určitě nepostihla jen mě a poslední dobou mě dost trápí. Ta věc je, že čas od času někdo píše za mě nebo dokonce píše z mého blogu komentáře! A nejsou to většinou komentáře slušné, spíše hanlivé. :( Lidi, tohle není normální. Já nemám zrovna prosté heslo na blog ba naopak, tak by je těžko někdo uhádl. Pokud víte o někom kdo toto dělá, informujte mě v komentářích či na mém emailu: monsterka2002@seznam.cz, prosím. Už se mi tato věc stala několikrát, nejvíce u blogerky Neferči, kupodivu u mé nejlepší kamarádky. Popravdě jsem rozzuřená a nevím, co s tím. Jestli si toto čte někdo, kdo podobné věci dělá, tak ať nad tím popřemýšlí. Do komentářů se k tomu můžete vyjádřit ...


Vykecávám se aneb info o všem možném ...

17. srpna 2013 v 16:11 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Ahoj, bohužel vás už teď zdravím z počítače v mém pokoji. Na chalupě ve Stašově na Vysočině jsem si to moc užila. Bylo tam nádheně a doufám, že tam brzy znovu zavítám. Třeba i s Ájou, mojí nejlepší kamarádkou. :) A teď trochu ke grafice... Grafiku jsem uzavírala do 17.8. 2013, což je dnes. Ovšem obávám se, že nebudu schopna dělat moc grafiku, když ke mně zítra přijede Ája. Grafiku otevřu jen na dnešek a zítřek a pak ji znovu uzavřu do konce prázdnin. Takže kdo si chce něco objednat, zítra a dneska má ještě možnost. :) Také bych se vám chtěla omluvit, že už nebudu tak aktivní. Musíte pochopit, že si chci ještě těch zbývajících 14 dní prázdnin pořádně užít a pak nastane škola. Co si budeme povídat... jdu do 6. třídy. Já vím, šestá třída je ještě pohoda, pro vás, ale u mě to tak není. Budou tu pozastávka více než bývala. Nebude na jeden den, ale třeba na 3 dny nebo na týden. Budu se snažit přidávat, co nejvíce článků to půjde, ale asi to nebude takové jako dřív. Výročí blogu už se pomalu, to si udělám čas celý den a bude oslava na skypu a ještě určitě něco společně vymyslíme. :) Samozřejmě chci také poděkovat, že se zapsala nová Affs, jsem za to moc ráda. :) Tímto se s vámi pro dnešek loučím a ahoj zase u dalších článků! :)


Deníček - dovolená 2013 (16.8.)

16. srpna 2013 v 22:59 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Ahoj, o dnešku vám napíšu, ale nic moc jsme nedělali. Skoro celou noc jsem nespala, protože jsem se pořád budila a ráno jsem vůbec neměla na nic chuť. Snídani jsem si dala lehkou, při níž jsme chvíli luštili křížovky. Později jsem byla s kamarádkami na skypu. :) Na oběd jsme měli guláš s rohlíkem, který všem moc chutnal. Odpoledne jsme šli do lesa na borůvky a ostružiny. Natrhali jsme jich spoustu, i když já popravdě jen fotila. :D Když jsme přišli zpět na chalupu, chvíli jsme luštili křížovky a potom byla večeře. Každý z nás měl něco jiného, já zrovna instantní polévku. :) Pak jsem ještě s mamkou hrála badminton a pozdě večer jsme si šli nabalit věci, protože zítra už odjíždíme ...


Deníček - dovolená 2013 (14.8. a 15.8.)

15. srpna 2013 v 23:10 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Čauko, včera jsem nenapsala deníček, tak o včerejšku a dnešku napíšu zase do jednoho článku. :)

Středa, 14.8. 2013
Včera jsem vstávala docela brzy, tak jsem se hned nasnídala a asi za 2 hodiny byl oběd, který jsme měli takový lehký, tedy pouze těstoviny s tvarohem. Potom jsme všichni šli na procházku po okolí a je tu opravdu úžasně. Ani se mi nechce domů mezi paneláky. :) Až jsme se vrátili, hrála jsem s mamkou hru od Alawaru. Byla to taková detektivka, ale docela dobrá. :) K večeru jsem šla fotit na zahradu moji Jinafire, Gigi a Operettu. Na večeři jsme měli uzené klobásy a špekáčky. Vím, je to už poněkud trapné a komické. xD Až jsme se všichni osprchovali, dospělí šli hrát karty a já s kámoškami hrála v patře vedle ložnic na notebooku a sem tam jsem vzala do ruky foťák a fotila poletující mouchu. xD Také jsme se dívaly všechny tři na seriál Křižovatky života a cpaly se u toho různými slanými věcmi a já si ještě dala nektarinku. Okolo půlnoci jsme šli všichni spát. Samozřejmě se mně jako jediné jít nechtělo. :)

Deníček - dovolená 2013 (12.8. a 13.8.)

14. srpna 2013 v 10:37 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Ahoj, už delší dobu jsem nenapsala deníček, tak pondělí a úterý shrnu do jednoho. :)

Pondělí, 12.8. 2013
Tento den se nic zvláštního nedělo, prostě obyčejný odpočinkový den. S mladší kámoškou jsem trhala rybíz a třešně, potom jsem fotila monsterky a luštila křížovky. Večer strýc a můj táta udili klobásy, tak jsme opět měli uzeninu. Moc mi to chutnalo, ale popravdě už té masité stravy mám dost. xD Po večeři šli dospělí hrát karty a já s oběma kámoškami šla na notebook, kde jsme byly až do půlnoci. :)

Článek o všem možném

11. srpna 2013 v 23:08 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Ahoj, v dnešním článku nebude jen samotný deník, ale také se vyjádřím trochu k něčemu jinému. Prvně bych chtěla zmínit to, že mě mrzí, že nás začíná opouštět čím dál více dobrých blogerek, např. Týnuše a Cleo de Nile nebo Frankie. Je to podle mě škoda, proto alespoň já se budu snažit zde vydržet co nejdéle to půjde. Ano, všechno končí, ale tento blog chci dotáhnout co nejdál. Poznala jsem díky němu spoustu skvělých lidí, mé nové kamarádky. Jsem za to moc vděčná. :) Druhá věc je ta, že na začátku školního roku nejspíš opět změním vzhled blogu včetně popisků v menu a upravím i trochu rozcestníky. :) To by bylo mimo deníček asi všechno a teď se k němu konečně dostáváme ...

Na oběd jsme měli kuřecí a vepřové maso na grilu s chlebem, kečupem a tatarkou. Po obědě jsme luštili křížovky a chvíli jsem hrála s kámoškami badminton, u kterého jsme se vážně pobavily. :) Já s mladší kámoškou jsem byla otužilá a vlezla jsem do bazénu na pozemku chalupy. Prvně jsem si myslela, že tam ani nestrčím nohu, ale nakonec jsem se odvážila. Avšak to byla taková zima. Vodu tipuji tak na max. 10 stupňů. xD Moc dlouho jsem tam nevydržela, párkrát jsem se potopila, udělala nepovedenou stojku a šla jsem se osušit. Pak jsme zase luštili a tentokrát jsem si badminton zahrála s mámou. S ní je to stejně největší zábava! xD K večeři jsme měli znovu uzenou cikárku s chlebem, kečupem a hořčicí. :) Poté šli dospělí hrát karty a já s kámoškami jsem zas hrála hru The Sims 3. :) Vyjádřete se k následujícím změnám nebo klidně k mému deníčku. :)