Prosinec 2012

Silvestr a rok 2013

30. prosince 2012 v 21:54 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Tak, a už bude zase další nový rok. :D Strašně rychle ten čas letí... :) Zítra budeme pořádat oslavu, jako každý rok, a já se samozřejmě moc těším. xD Určitě i něco od strýce a tety dostanu. :D Jé, kéž by to bylo něco s MH. xDD Jinak pouštíte petardy? :D My ne, ale strašně rádi ohňostroj sledujeme. :)) No nic, já vám přeji v tomto roce hodně zdraví, štěstí, klidu, pohody a taky krásné známky ve škole. Vaše ○Lagoona○Blue○. ;)


Návštěva tety a strýce

30. prosince 2012 v 21:24 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Ahojky, dnes za námi po delší době přijela teta se strejdou z Brna a přivezli mi něco k Vánocům. :) V dárkové tašce, kterou mi předali jsem našla: bonboniéru Toffifee, kartáč s ovečkou Shaun, další pokračování jedné mé knížky a ještě Monster High Krutopřísnej deníček! :)
Deníček obsahuje: Vizitky šesti ghúlek z MH - Frankie, Cleo, Clawdeen, Draculaury, Lagoony a ještě Melody Carverové z knížky od Lisi Harisson, různé doplňovačky, návody na výrobu různých věcí, místo na navrhování oblečků a u každé ghúlky několik stránek na psaní zápisků.
Tetě a strejdovi mockrát děkuji, protože ze všech dárků mám ohromnou radost, hlavně z Krutopřísného deníčku. :))

Našla jsem na googlu obrázek toho deníčku, tak takhle vypadá:


Krásné obrázky Lagoony

29. prosince 2012 v 21:11 | ○Lagoona○Blue○
Čauko, holky! Našla jsem na googlu několik hezkých obrázků Lagoony Blue, mojí nejoblíbenější MH postavy, tak jsem se rozhodla, že vám je sem dám. :) Co na ně říkáte?


Co si přeji na narozeniny

28. prosince 2012 v 10:58 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Ahojky, dnes vám představím můj malý ,,de Nile" wishlist, tedy seznam MH věcí, které si přeji na narozeniny, které mám už 6. ledna! :) U každé věci bude jeden obrázek z internetu. ;)

1) Cleo de Nile School's Out
Je to podle mě 2. nejhezčí Cleo, protože je ještě dokonalá z edice Basic, ale ta už bohužel není k sehnání. Takže doufám, že dostanu tuto. :)


Nová edice Monster High!

27. prosince 2012 v 15:11 | ○Lagoona○Blue○ |  Novinky
Projížděla jsem na googlu nějaké obrázky Monster High a najednou vidím několik neznámých panenek. A dozvěděla jsem se, že jsou z nové kolekce MH, která se údajně jmenuje Picture Day. Panenky byly na dnu focení a oblékly se do úžasných oblečků a vzaly si dokonalý make-up. :) Mě se tato nová edice ohromně líbí, hlavně Draculaura. :)) A co na ni říkáte vy? Líbí se vám?

Spectra Vondergeist


Můj vánoční deníček

25. prosince 2012 v 12:30 | ○Lagoona○Blue○ |  Deníček
Ahojky. :) Pod stromečkem jsem našla opravdu hodně dárků. :)) Napíšu to od začátku... Když jsme byli po štědrovečerní večeři, všichni jsme šli ke stromečku. ;) Já jsem dárky rozdala podle jmenovek. :) Až byly všechny rozdané, začala jsem je rozbalovat. :)
Dostala jsem: 500 Kč, povlečení MH, nějaké oblečení na sebe, obleček pro Clawdeen a pro Operettu, natáčky, šampon na vlasy, rtěnku, knížku o koních, skřipec do vlasů a potom ještě své vysněné MH - Clawdeen Wolf a Lagoonu Blue School Out a Spectru Basic, která byla však až u tety. :D Hned jsem je všechny rozbalila. Jsou vážně božské. :) Nemůžu tomu uvěřit, že je mám i když se skoro nikde neprodávají. :D A jak jste prožily vánoční den vy? Jaké máte dárečky? :) Pište komentáře, mějte se skvěle a užívejte si dárečků, pp! ;)


Vánoční monsterky

23. prosince 2012 v 10:51 | ○Lagoona○Blue○ |  Galerie
Ahojky, když jsou zítra ty Vánoce, našla jsem pro vás několik krásných obrázků vánočních monsterek. Jaké si přijete dárky pod stromeček?


1. soutěž - Poznáš příšerku?

3. prosince 2012 v 13:51 | ○Lagoona○Blue○ |  Soutěže
Ahojky, přináším 1. soutěž! Pokud tuhle postavu uhádneš vyhraješ záhlaví na svůj blog. :) K tvé odpovědi napiš, jak se jmenuješ na svém blogu. ;)
Otázka zní: Jak se jmenuje tato postava, jakého má mazlíčka a jaké má oblíbené jídlo?